Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
Nagyon segítőkészek a dolgozók, kényelmes tiszta környezet az egész szállodán belül ,bőséges étkezési lehetőség,A hiányosság az a wellnesz törölköző nagysága mert elfogyott a normál és kis lábtörlő nagyságút adtak
a következőknek. A szálloda egyes szobáinak a fűtése nem volt a toppon . Ezeket le számítva jól telt az a hétvége szállodájukban.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 18.
Immár negyedik alakalommal áztattuk magunkat a szálló gyógyvizében s próbáltuk egy kis mozgással ellensúlyozni a fölszedett kilókat, mert a konyha ismét kitett magáért. (Ha egy valamit hiányolhattunk az étrendből, az a hal volt. . . ) A személyzet kedves és szolgálatkész volt, a wellness is kielégítő, egyetlen hiányosság, hogy a két forróvizes gyógymmedence megegyező hőmérsékletű volt, egyik nap 31 fok, másik nap pedig legalább 36 fok!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Az öt vacsorából egy volt jó, amikor csoport érkezett.A többi napokon száraz, nehezen rágható sülthúsok voltak a jellemzőek és mindig húsleves.
A két gyógymedence először túl hideg volt, majd túl meleg, ritkán előírásszerü. Az élménymedence hőfokát képtelenek beállítani.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Nekünk,mint család az nem tetszett,hogy nincs gyerek medence a másik két medence vize pedig hideg volt a gyerekek fáztak benne.Este vacsora után nincs szórakozási lehetőség. pl:billiárd, darts vagy társalgó.Minket zavart hogy az étkező szinte a recepcioból nyilik.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Két hibát találtam a szobában.
1, A kis körasztal "mintha részeg lett volna". Alul-fölül mozgott. Nem volt stabil. Ez egyébként az éttermi "kettes" asztalra is igaz. Csak kisebb mértékben.
2, A televíziós csatornák közül sok nem volt fogható.
Értékelt: 2013. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a személyzet kedvessége, a szoba tisztasága, berendezése, de néhány apróságot fontos lenne kezelni. A medencéknél nincs elég fogas a fürdőköpenyeknek. Néhányan órákat vártak érkezéskor s fürdőköpenyre, majd 8 órakor leengedték a vizet a medencéből. Ajánlani kellett volna az érintetteknek néhány órai hosszabbítást.

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Érvényes: 2020.03.22-ig
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX