Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2013. februárban járt itt
Értékelt: 2013. február 24.
hetkoznap kivallo hely a kikapcsolodasra,akevesebb vendeg letszam miatt,egyebkent hetvegen mar kifejezetten zavaro a tomeg. Az uszomester nem tudja megfekezni a pl. hogy pelenkas gyermeket ne vigyenek be a 38 fokos gyogyvizbe es a renitens vendegek higieniajara sem figyel. Pl. zuhanyozas eloiras szerint,medencebe csak labmoso hasznalata utan lepjenek be.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 24.
130 km-ről baráti házaspárral minden évben meglátogatjuk a kitűnő adottságokkal rendelkező szállodát. Tél elején és/vagy végén a 2-3 éjszakás,kedvezményes csomagok igen célszerűek számunkra a kikapcsolódáshoz, regenerálódásra. Az étkezésnél ugyan évről-évre látszik a takarékosság, de még mindíg elfogadható. Kiemelkedően jónak tartjuk a tisztaságot és a személyzet munkáját.
2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 23.
Egy remek hét a Balneó Hotel Zsóriban. A februári időszakban azért esett a választásom erre a helyre mert ár-érték arányban a hasonló kategóriában kért hat ajánlatból magasan innen kaptam a legjobb ajánlatot. A személyzet rendkívül kedves és előzékeny volt,a szálloda konfortja az igényeimet maximálisan kielégítették,az étkezések színvonalasak és nagyon változatosak voltak.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. február 9.
A szoba kényelmes és nagyon tiszta volt a fürdőszobával együtt. A fürdőrészleggel, a szauna választékkal, sóbarlanggal szintén elégedettek voltunk. Mind a reggelinél és vacsoránál széles ételválaszték és ízletes ételek voltak. A személyzet kedves volt. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a kellemes kikapcsolódást.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
A recepciós elnézést kért, amiért nem kaptam visszajelzést az előleg számlázásáról. A megérkezésünkkor kedvesen, pontosan információkat adtak a szálloda lehetőségeiről,a tudnivalókról. A személyzet mosolygós, kedves, korrekt. Az éttermi választék változatos, minden igényt kielégítő. A terítéket gyorsan és szinte észrevétlenül cserélték.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
Nagyon segítőkészek a dolgozók, kényelmes tiszta környezet az egész szállodán belül ,bőséges étkezési lehetőség,A hiányosság az a wellnesz törölköző nagysága mert elfogyott a normál és kis lábtörlő nagyságút adtak
a következőknek. A szálloda egyes szobáinak a fűtése nem volt a toppon . Ezeket le számítva jól telt az a hétvége szállodájukban.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 18.
Immár negyedik alakalommal áztattuk magunkat a szálló gyógyvizében s próbáltuk egy kis mozgással ellensúlyozni a fölszedett kilókat, mert a konyha ismét kitett magáért. (Ha egy valamit hiányolhattunk az étrendből, az a hal volt. . . ) A személyzet kedves és szolgálatkész volt, a wellness is kielégítő, egyetlen hiányosság, hogy a két forróvizes gyógymmedence megegyező hőmérsékletű volt, egyik nap 31 fok, másik nap pedig legalább 36 fok!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Az öt vacsorából egy volt jó, amikor csoport érkezett.A többi napokon száraz, nehezen rágható sülthúsok voltak a jellemzőek és mindig húsleves.
A két gyógymedence először túl hideg volt, majd túl meleg, ritkán előírásszerü. Az élménymedence hőfokát képtelenek beállítani.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Nekünk,mint család az nem tetszett,hogy nincs gyerek medence a másik két medence vize pedig hideg volt a gyerekek fáztak benne.Este vacsora után nincs szórakozási lehetőség. pl:billiárd, darts vagy társalgó.Minket zavart hogy az étkező szinte a recepcioból nyilik.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Két hibát találtam a szobában.
1, A kis körasztal "mintha részeg lett volna". Alul-fölül mozgott. Nem volt stabil. Ez egyébként az éttermi "kettes" asztalra is igaz. Csak kisebb mértékben.
2, A televíziós csatornák közül sok nem volt fogható.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX