Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Átlagos 2013. október 27.a párjával járt itt
Igazából nagy várakozással teli szoktam elindulni egy ilyen kis pihentető wellnesre, bizva abban, hogy semmi nem fogja megzavarni kikapcsolódásomat, annál is inkább, mivel nem keveset fizetek érte. Megérkezésünkkor a recepciós kis hölgy lehetett volna egy kicsit kedvesebb, segitőkészebb, mivel most voltunk itt először, örül az ember, ha szivesen tájékoztatják.
2013. október 26.a párjával járt itt
A szálloda aránylag közel van Budapesthez, és autó nélkül, vonttal is jól megközelíthető. Azonban kevés a helyi busz a város és a szállodakomplexum között.
A pihenésre, gyógyulásra alkalmas, de nem 3 nap két éjszaka címen, ami alig 2 napot tesz ki csupán. Ez az idő azonban jól beosztva nagyon kellemesen telt.
Kiváló 2013. október 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a 3 éjszaka alatt egyedül azt sajnálom hogy gyermek medence nincs a szállodában és lehetne egy kicsit nagyobb a wellnesz részleg. De a Szálloda nagyon szép új. Kedves a személyzet is az ételek nagyon finomak voltak. Ajánlom mindenkinek a tisztaság a kényelem minden nagyon szuper.
2013. október 25.a párjával járt itt
Tisztelt Hölgyem/Uram! Nagy várakozással voltunk az igen "beharangozott" és agyon reklámozott Balneo hotellel szemben, de nem azt kaptuk, mind amit vártunk. A szálloda belülről elég lelakott kinézetű, a használati eszközök kopottak, vagy sérültek (zuhanyozó és környéke), a Wellnes tér álmennyezete mattos, korrodált, a szobai szőnyegek hullámzanak.
Kiváló 2013. október 24.a párjával járt itt
Tágas, praktikusan berendezett szobánk volt, nagy erkéllyel. Minden kifogástalanul tiszta volt. Egyedüli kifogásunk az volt, hogy az alattunk levő termálmedence csobogása a felöltéskor eléggé felhallatszott éjjel. Az étkezések alkalmával sokféle fogásból válogathattunk, és az ételek nem csak gusztusosak, de nagyon ízletesek is voltak.
Átlagos 2013. október 23.gyerekekkel járt itt
A személyzet udvarias és segítőkész volt. A wellness részleg sajnos már nagyon "lelakott" volt. Nem működött az egyik gőzkamra, jégkamra. A kiírt vízhőfokok meg sem közelítették a valóságot, hiszen sokkal hidegebbek voltak. Kérdésünkre azt mondták, nem is lesz meleg, mert elromlott a kazán. A víz koszos volt, mindenféle érdekességek úszkáltak benne!
Átlagos 2013. október 21.a párjával járt itt
Maga a környezet nem, viszont a Hotel Balneo nagyon tetszett Zsóri fürdőn. Finom volt az étel, kellemes hangulatú a wellnes rész és kedves a kiszolgálás. Aki pihenni és fürdőzni megy, azoknak jó szívvel ajánlom, ám aki szeret kicsit jönni-menni, kirándulni, partizgatni, azoknak Mezőkövesd szerintem nem a legoptimálisabb választás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2013. október 21.családjával járt itt
Maga a környezet nem, viszont a Hotel Balneo nagyon tetszett Zsóri fürdőn. Nekem dunántúli hegyekhez szokott embernek kissé fura volt a táj, az elhelyezkedés, így engem igazából csak a Hotel Balneo fogott meg ezen a vidéken. A személyzet udvarias és felkészült,a tisztaságra semmi panasz nem lehet. A szoba gyönyörű, minden igényt kielégít.
Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
A személyzet nagyon figyelmes, az étkezéssel is nagyon elégedettek voltunk. Bár mi magasak vagyunk, a WC-t mégis magasnak találtunk. Kicsit kellemetlennek találtuk, hogy (2 éjszaka, 3 nap) az úszómedencét az egyetlen egész napon lezárták, és erre előre nem is figyelmeztettek, esetleg más időpontban mentünk volna.
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Párommal rendkívül meg voltunk elégedve a személyzet pozitív hozzá állásával, bármiben kértük segítségüket, mindenben a rendelkezésünkre álltak. Kiemelném a pincére kifogástalan munkáját. A konyhája remek a hotelnek, nagyon finomakat ettünk, eddigi szállodai élményeink közül itt volt a legfinomabb az étel.