Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2013. december 27.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk a szállodában és mindíg nagyon kellemesen éreztük magunkat. A szobák kényelmes berendezése lehetövé tette a kényelmes pihenésünket. A wellnesz részleg jó regenárolodást nyujtott. A finom ételek a súly gyarapodásunkhoz járult hozzá (ez nem kellet volna)
A konyha változatos és finom ételekkel kedveskedett.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Családi találkozó alkalmával voltunk a Balneo Hotelban felnőttek és gyerekek összesen 12-en, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Mind a wellness részleg, mind az ételek minősége és mennyisége kiváló volt. Ha lehetőségünk engedi máskor is szívesen visszatérünk ide. Szeretettel ajánlom mindenkinek!
Átlagos 2013. december 27.a párjával járt itt
A welness részlegükben nem lehet kifogás. Tiszta volt, szép és minden használható. Második alkalommal voltam a hotelben. A pincérek "fejetlenek", hiányzik egy vezető, aki figyelemmel kíséri a munkájukat. Szorgosan pakolják el a szennyest, de a legritkább esetben kérdezik meg, hogy szeretne-e valaki italt fogyasztani.
2013. december 20.a párjával járt itt
Egy rövid hétvégét töltöttünk a Balneo Hotelben. Még máskor nem voltunk itt,de igazán tetszett,jó volt az étel is ,a szoba is,és a welness szolgáltatással is megvoltunk elégedve. Ajánlom másnak is. Mindenütt tisztaság volt,ami nekem nagyon fontos.
2013. december 16.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt el a kisfiammal. Kellemesen ki tudtunk kapcsolódni, aki egy kis lazítós fürdőzős hétvégére vágyik ide menjen el nyugodtan kisgyermekes családoknak is megfelelő a hely az ételeik finomak és frissek voltak és változatosak szerintem egy kis játszószoba a nagyobb gyerekekkel érkezőknek el kellene gondolok itt egy csocsó+biliárd asztalra,de mi így is nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük
Kiváló 2013. december 15.barátokkal járt itt
A hatnapos üdülés alatt nagyon jól éreztük magunkat. A szobában az ágy nagyon kényelmes. Örültünk, hogy a fürdőszobában lehetőség volt a vizes ruhák szárítására. A szálloda egész területén a tisztaság kiváló. Az éttermi kínálat finom volt, és a választék is kielégítő. A wellness részlegben nem volt zsúfoltság, így minden igényünket kielégített.
2013. december 11. járt itt
Jó színvonalú szálloda udvarias, figyelmes személyzettel. Többen ajánlották nekünk és mi is jó szívvel ajánljuk bármely korosztálynak. A levesek különösen finomak voltak, a fő fogások egy részénél voltak problémák. A nem szaftos húsok, sültek a büfévacsora szervírozás miatt többször túlságosan kiszáradtak.
2013. december 1.a párjával járt itt
2013. Szeptember első napjaiban jártunk férjemmel a hotelben. A szálloda külsőleg nagyon modern, jó parkolási lehetőséggel bír. Udvara környezetbarát, rendezett, a pihenést szolgálja. Az éttermében a pincérek lesik a vendégek kívánságait, de u. ez érvényes a szálloda minden dolgozójára. A szoba rendezett, tiszta, minden igényt kielégítő.
2013. december 1.a párjával járt itt
Udvarias vendégfogadás. Az éttermi személyzet remekül ellátta a feladatát.
A Wellness részleg tiszta, kellemesen lehetett az időt eltölteni. A medencék hőmérsékletét többet kellene ellenőrizni. Egyébként mi jól éreztük magunkat.
A TV használatát,beállítását, egy rövid ismertetővel nem lenne rossz, ha jeleznék a vendégeknek.
Bazsó
Átlagos 2013. november 24.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el párommal a hotelban. A wellness részleggel és az éttermi ellátással, valamint annak személyzetével elégedettek voltunk. A szobánkkal kapcsolatosan azonban jónéhány minőségi kifogás merült fel. A fürdőszobában a zuhanykabin ajtaja bedőlt, a falba szerelt wc-papír tartó szétesett, a szobában nem működött a telefon és egész ott tartózkodásunk ideje alatt nem javították meg.