Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk 7 éves unokáinkkal a Balneo Hotelben ami remek kikapcsolódást jelentett számunkra . A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész ! Külön megköszönjük Évikének a gyerekekkel töltött szuper foglalkozásokat! Az ételek finomak a wellness részleg kitűnő. Amit hiányoltunk:tőbb napozó ágyat lehetne kitenni! Bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. augusztus 20.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotelt. Az ételek finomak voltak, a választék bőséges. Amit hátrányként említenék: az étkezéseknél a pincérekre sokat kellett várni, ha italt szerettünk volna rendelni, a terítés lassú volt (mi sosem az elsők között érkeztünk az étkezésekhez), evőeszközöket úgy kellett "vadászni".
2013. augusztus 17.barátokkal járt itt
Vezetőség figyelmébe ajánlom, ha telt házzal működik a szálloda akkor több pincérrel kell megoldani az étkeztetést. Sajnáltuk a kiszolgáló személyzetet, nem irigyeltük őket és a vendégeknek is kellemetlen volt. Mellesleg nem egy olcsó szálloda! Több helyen nyaraltunk már de ilyen helyzettel még nem találkoztunk.
2013. augusztus 12.családjával járt itt
Sarokszobánk 3 fő részére nagyon kényelmes volt, és olyan jó fekvésű, hogy a klímát egyáltalán nem is kellett igénybe venni, pedig meglehetősen meleg volt. Negatívum, hogy az óriási teraszhoz még egy szék se dukált, pedig szívesen kihasználtuk volna. A wellness részleg és az egyéb szolgáltatások kielégítőek.
2013. július 30.a párjával járt itt
Július második felében töltöttünk 5 napot a szállodában. A 4 csillaggal magasra teszik a mércét, és többnyire meg is felel az elvárásoknak. Sajnos a wellness vizes részlege kicsit kicsinek tűnt, lehet ez csak a magas telítettségnek volt tulajdonítható. A többi szuper! Kicsinek találtam a zöld felületeket, a pihenő alkalmatosságok számát is.
2013. július 28.a párjával járt itt
sokszor jártunk már itt. sajnos már észrevehető a romlás. référne egy kis felújitás(fürdőszobák). de még mindig kellemes a szállás,a wellness, az étkezés. a személyzet kedves, előzékeny.
foglalás nélkül érkeztünk, teltház mellett mégis kaptunk szobát!
köszönjük! ! a reggeli és a vacsora változatos, és izletes volt(plussz két kilóval tértünk haza). csak ajánlani tudom mindenkinek!
2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Júliusban nyaraltunk családommal (7, 10 éves) gyerekek a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg abszolút megfelelt az elvárásoknak, az ételkínálat remek volt. Elismrésünk a szakácsnak. a Sarokszoba egy kicsit kicsi volt a 2 pótággyal, de tulajdonképp nem sok időt töltöttünk a szobában.
2013. július 22.a párjával járt itt
A fürdő részleg remek volt. Előző ott léteimhez képest bizonyos szolgáltatások már nem ingyenesek. Pl: szauna szeánsz. A szálloda környéke / a kerítésen kívüli részeket értem rajta/ sajnos rendezetlenek, igénytelenek. Talán összefogással lehetne segíteni rajta. Egyébként szeretjük a szállodát és ezek után is ide fogunk menni. Tisztelettel :Kiss Varga Zsoltné
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
A személyzet kézséges,udvarias.A szolgáltatások mindenben megfeleltek az előzetes kinálatnak,külőnősen tetszett a korlátlan kerékpár használat .A wellness részleg tiszta,ápolt,rendben tartott.Az étkezéseknél bő kinálat volt az izletes fogásokból.Fantasztikusan éreztük magunkat.Gratulálunk Önöknek !
2013. július 15.barátokkal járt itt
Július első hetén nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában, kifogástalan volt minden. Talán csak annyi személyes problémám volt, hogy egészségem miatt nagyon számoltam a sóbarlanggal, de sajna éppen még szerelés alatt volt, így csak az utolsó 3 napban élvezhettem előnyét. Ezt leszámítva teljes mértékben elégedettek voltunk mindennel. Köszönjük.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - VendéglátásBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső kép