Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2013. szeptember 26.csoporttal járt itt
A személyzet az elsőtől az utolsó percig figyelmes és szolgálatkész volt. Az ételek változatosak voltak, a szolgáltatások pedig kifogástalanok. Egyetlen problémát az internet okozta, ami talán a szolgáltató hibája, de akkor váltani kell. Az építésnél elméretezték a fürdőszobai berendezések magasságát, kedves ötlet volt a fellépő bekészítése.
Kiváló 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas, elegáns, minden kényelmi szempontot figyelembe vevő szálloda. A személyzet nagyon figyelmes, a kiszolgálás magas szintű. Az étkezések, az ételek minősége, mennyisége, a választék lenyűgöző volt. A menüsor több ételtípust tartalmazott, minden igényt kielégített. Az ételek nagyon finomak!
Kiváló 2013. szeptember 18.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk a szállodában. Igazán pihentető volt számunkra. Tisztaság és kényelem finom ételekkel fűszerezve. Egy apró észrevételt jegyeznék csak meg. Sajnos a szauna részleg csak kilencig volt nyitva. A személyzet kedves és figyelmes volt. A szoba kényelmes és jól felszerelt. Szívesen ajánlom mindenkinek és amint lehetséges újra elmegyünk.
2013. szeptember 9.a párjával járt itt
Szeptemberre kiürült a nyaralóhely, ingerszegénnyé vált. Egy-két kisebb, pár
órás túraajánlattal is élhetett volna a szálloda be,mutatva a környék nevezetességeit. (Pl:Hadas szervezett megtekintése, Noszvaj, bogácsi pincesor, Cserépfalu stb. ) Netán transzfert szervezhettek volna a városba és vissza, mert a tömegközlekedés erősen kifogásolható.
2013. szeptember 9. járt itt
Már többször voltunk a szálloda vendégei, mindig meg voltunk elégedve. A kényelem, az ellátás, a tisztaság nagyon jó, bátran ajánlom mindenkinek, aki pihenni, feltöltődni szeretne. Két apró észrevétel, ami viszont nem tetszett, de szerintem ez egyedi eset. Mivel tele volt a szálloda, így az egyik reggelinél előfordult, hogy nem volt tiszta kistányér a tálaló pultnál.
Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Érkezésünkkor gyorsan és udvariasan álltak rendelkezésünkre a recepción pár perc mulva már a szobánkban pihenhettük ki az út fáradalmait. Nyugdíjas léttünkre akciókban évente több szállodában megfordulunk, ilyen nagy és jól felszerelt fürdőszoba nagy meglepetés volt. A Wellness- ben nagyon hiányoltuk a gőzkabint ami nemüzemelt.
Kiváló 2013. szeptember 5.a párjával járt itt
Debrecenből autópályán remekül megközelíthető. Mi fáradtan indultunk és nem szerettünk volna sokat utazni. Már második alkalommal töltöttük itt a szabadságunkat és valószínűleg nem utoljára. Az étkezés kitűnő volt,a szoba kényelmes, a személyzet udvarias, barátságos és segítőkész.
2013. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Cím! A szállodai tartózkodásom a családommal együtt kellemesen telt az utolsó napig, azonban az utolsó előtti napon egy kellemetlen eset megkeserítette a nyaralásunkat. 2013. 08. 11-én kiránduló napot tartottunk, délután érkeztünk vissza a szállodába. Ezután a szobánkban, illetve a fürdő részlegben voltunk a vacsoráig.
2013. augusztus 26.a párjával járt itt
Kellemes a szálloda,remek a konyhája. Különleges élmény volt, amit soha nem felejtünk el,ahogy a pincér az asztalunkhoz hozta a házassági évfordulónkra a lányunk által küldött ajándékot. Ami talán kifogásolható:telt háznál kevés a medencék száma. Mindent összevetve:jól éreztük magunkat, szívesen visszamegyünk máskor is,jó szívvel ajánljuk másoknak is.
Átlagos 2013. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Sajnos otttartózkodásunk 4 napja alatt nem lehetett a tv adását fogni, és a szobánkban a mobilnetet sem tudtam használni. Jó lenne, ha erre sikerülne a szállodának kitalálnia valamit, hogy amíg a szolgáltató a hiba elhárításán dolgozik, a vendégek legalább a földi néhány csatornát nézhetnék.