Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
A recepciós elnézést kért, amiért nem kaptam visszajelzést az előleg számlázásáról. A megérkezésünkkor kedvesen, pontosan információkat adtak a szálloda lehetőségeiről,a tudnivalókról. A személyzet mosolygós, kedves, korrekt. Az éttermi választék változatos, minden igényt kielégítő. A terítéket gyorsan és szinte észrevétlenül cserélték.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 28.
Nagyon segítőkészek a dolgozók, kényelmes tiszta környezet az egész szállodán belül ,bőséges étkezési lehetőség,A hiányosság az a wellnesz törölköző nagysága mert elfogyott a normál és kis lábtörlő nagyságút adtak
a következőknek. A szálloda egyes szobáinak a fűtése nem volt a toppon . Ezeket le számítva jól telt az a hétvége szállodájukban.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 18.
Immár negyedik alakalommal áztattuk magunkat a szálló gyógyvizében s próbáltuk egy kis mozgással ellensúlyozni a fölszedett kilókat, mert a konyha ismét kitett magáért. (Ha egy valamit hiányolhattunk az étrendből, az a hal volt. . . ) A személyzet kedves és szolgálatkész volt, a wellness is kielégítő, egyetlen hiányosság, hogy a két forróvizes gyógymmedence megegyező hőmérsékletű volt, egyik nap 31 fok, másik nap pedig legalább 36 fok!
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 14.
Az öt vacsorából egy volt jó, amikor csoport érkezett.A többi napokon száraz, nehezen rágható sülthúsok voltak a jellemzőek és mindig húsleves.
A két gyógymedence először túl hideg volt, majd túl meleg, ritkán előírásszerü. Az élménymedence hőfokát képtelenek beállítani.
2013. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Nekünk,mint család az nem tetszett,hogy nincs gyerek medence a másik két medence vize pedig hideg volt a gyerekek fáztak benne.Este vacsora után nincs szórakozási lehetőség. pl:billiárd, darts vagy társalgó.Minket zavart hogy az étkező szinte a recepcioból nyilik.
2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
Két hibát találtam a szobában.
1, A kis körasztal "mintha részeg lett volna". Alul-fölül mozgott. Nem volt stabil. Ez egyébként az éttermi "kettes" asztalra is igaz. Csak kisebb mértékben.
2, A televíziós csatornák közül sok nem volt fogható.
Értékelt: 2013. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a személyzet kedvessége, a szoba tisztasága, berendezése, de néhány apróságot fontos lenne kezelni. A medencéknél nincs elég fogas a fürdőköpenyeknek. Néhányan órákat vártak érkezéskor s fürdőköpenyre, majd 8 órakor leengedték a vizet a medencéből. Ajánlani kellett volna az érintetteknek néhány órai hosszabbítást.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX