Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2013. május 20.barátokkal járt itt
Már többször jártunk barátainkkal ebben a szállodában. Minden esetben csak pozitív tapasztalataink voltak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. A szobák kényelmesek, tiszták. A konyhájuk kiváló, bő választék, szines ízvilág, jó italok. A welness részleg a mi igényeinknek teljesen megfelel.
2013. május 20.családjával járt itt
Kitűnő, nyári strandidőben volt szerencsénk egy nyeremény hétvégét itt tölteni. Busszal kirándultunk a közeli Mezőkövesdre. Kipróbáltuk a hotel és a szomszédos strand medencéit is. Az étterem kínálata változatos és finom volt. Elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Kellemes kikapcsolódásban volt részünk ezen a csendes környéken.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső kép
2013. május 14.gyerekekkel járt itt
Csütörtöki napon érkeztünk. A vacsora kínálata nem négycsillagos szállodai minőséget, választékot biztosított. Hideg volt minden, és aki nem 6-kor ült asztalhoz, a választék igen siralmas volt. Úgy vettem észre, hogy egy bizonyos mennyiséget szándékozott a szálloda étkezésre fordítani, és ha az elfogyott, mindegy hány vendég nem vacsorázott még.
Kiváló 2013. május 2.a párjával járt itt
Közel egy éve voltunk 4 napig a Hotelben, pár hónappal később -tőlünk függetlenül foglaltak korábban -lányomék-férjé-vel. Különböző időpontokban voltunk, más korosztályuak, s mindannyian nagyon jól éreztük magunkat,igazi kikapcsolódá, pohenés volt. A személyzet udvarias, szolgálatkész, minden kérdésünket rövid időn belül igyekeztek megoldani.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, régen vágytam már ide. Szép a szálloda és a környék csendes, pont pihenésre való. Nagyon jól éreztük itt magunkat a férjemmel. Jó volt az ellátás is, kellemes volt a szauna a masszázs, nagyon jó volt a termál víz.
Szeretnénk még ide egyszer a gyerekeinkkel is visszamenni. Reméljük lesz rá lehetőség. Biztos vagyok benne , hogy nekik is nagyon tetszene.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
tamásné vagyok még ebben az évben nem voltunk de ismerőseim akiknen ajánlottam mindenki nagyon meg volt elégedve . nekünk a kedvenc helyünk ha sikerül valahogy eljutni akkor is oda megyünk nekünk minden tetszett . a HELY a KAJA , FELSZOLGÁLÁS ,egy szerüen itt éreztük magunkat a legjobban. üdv Tamás lajosné és Nagy tibor
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Szép napokat töltöttünk itt a barátainkkal kifogástalan gyors kiszolgálásban volt részünk gyönyörűen berendezett tiszta szobák. A Wellnes részleg is rendben volt. A félpanzió bőséges volt csak az ételek egy kicsit íztelenek voltak de egyébként egészséges ételek voltak.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Az értékelésemnek megfelelően ideális szálláshelynek tartom a Balneo Hotelt. Kellemes hétvégét töltöttünk itt párommal. Mivel a városban nem találtunk számunkra érdekes programot, így maximálisan feltöltődtünk a hotel wellness szolgáltatásai által. A szobák szépek voltak, a személyzet pedig segítőkész. El tudom képzelni, hogy máskor is ellátogassunk ide.
Gyenge 2013. április 16. járt itt
Nem jól indult, nehezen találtam oda a rendkívül hiányos útbaigazító táblák miatt. Egy 4 csillagos szálloda erre is figyelhetne! Elhelyezkedés rendben. A szoba rendben, a fürdőszoba szörnyű: a wc túl magas, igaz lábtartót adtak hozzá, a mosdóból egy kicsit erősebb vízsugár már az ölembe csapja a vizet, a zuhanyrózsát folyamatosan fogni kellett.
Kiváló 2013. április 15.gyerekekkel járt itt
Mindennel maximálisan megvoltunk elégedve. A vacsora fenomenálisan finom. A reggeli is válsztékos és finom volt. A szobák szépek,a személyzet nagyon kedves és udvarias.
szép tisztaság volt mindenhol. Mindenkinek csak ajánlani tudom ! ! ! A wellnes nem nagy de jó.
A hotel megengette a késői kijelentkezést,és nem kért érte plussz pénzt. Nagyon korrektek voltak.