Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Gyenge 2014. július 14.a párjával járt itt
2014 július elején voltunk a hotelben. Nagy csalódás volt. Több négycsillagos hazai szállodában jártunk már,de ilyen gyenge színvonalú egyik sem volt. Már az érkezésünkkor furcsa volt, hogy nyitva van a bejárati ajtő. Selytésünk beigazolódott:nem működött a klíma,de nemcsak a recepción és az étteremben, hanem több szobában sem.
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A gyerekek és a felnőttek is jól érezték magukat. Köszönet érte. Figyelmes személyzet kényelmes szobák.
Az étterem és az ételek is jó és választékosak. A vizes medencék kiváló kikapcsolódást nyújtanak. A gyógyvíz áldásos hatását élvezhettük. Az edzőterem felszereltsége is tetszett.
Máskor is megyünk.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Kellemesen eltöltött 4 napot voltunk a szállóban. Unokáim, feleségem és én nagyon élveztük a semmittevést. A személyzet gondoskodott arról, hogy jól teljen el ez a 4 nap.
Minden nagyon jó és kellemes volt. Meglepetésről is gondoskodtak. Élveztük a wellnes adta lehetőségeket. A pálinka és a borkóstolás lángos evéssel nagy élmény volt.
Köszönjük.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Wellness
Átlagos 2014. január 7.a párjával járt itt
Tetszett: A szoba nagysága, a fürdőszoba modern kinézete, a szobánk elhelyezkedése, a tisztaság, a szobaasszonyok segítő szándéka, az ételválaszték, a pincérek többségének segítőkészsége.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk itt most november 6-tól 8. -ig, immár második alkalommal. Most is, mint első alkalommal csak pozitívan tudok nyilatkozni a szállodáról. Tisztaság, kedvesség, figyelmesség, kényelem. Az egész szálloda biztosítja a maximális pihenést. A személyzet segítőkész, a éttermi kiszolgálók udvariasak, előzékenyek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2013. november 7.a párjával járt itt
Nem csupán a Zsóry gyógyvize, a remek élményelemekkel teli medencék, hanem a gasztronómia csodái is várják a vendégeket. A szoba elegáns, minden igényt kielégít, a fürdőszoba kellemes. A tisztasággal és személyzettel sincs semmi probléma. A vendégkör is megfelel a pihenni vágyó embereknek, hiszen nincs éjszakai dorbézolás vagy féktelen gyermekhancúr a wellnes-részlegben.
2013. október 31.a párjával járt itt
Ami tetszett: Kényelem, étkezés.
Ami nem: Gazdasági udvarra néző szobát kaptunk, ahol éjjel, kora hajanalban és szinte egész nap zsivaj és egyéb zajok zavarták a nyugalmat. A fürdőben a két gyógymedence hőmérséklete szinte egyforma volt. Szerintem az élménybedence 33-34 fokosan lehetne idősebbeknek is használható.
Kiváló 2013. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas, elegáns, minden kényelmi szempontot figyelembe vevő szálloda. A személyzet nagyon figyelmes, a kiszolgálás magas szintű. Az étkezések, az ételek minősége, mennyisége, a választék lenyűgöző volt. A menüsor több ételtípust tartalmazott, minden igényt kielégített. Az ételek nagyon finomak!
2013. július 30.a párjával járt itt
Július második felében töltöttünk 5 napot a szállodában. A 4 csillaggal magasra teszik a mércét, és többnyire meg is felel az elvárásoknak. Sajnos a wellness vizes részlege kicsit kicsinek tűnt, lehet ez csak a magas telítettségnek volt tulajdonítható. A többi szuper! Kicsinek találtam a zöld felületeket, a pihenő alkalmatosságok számát is.
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
A személyzet kézséges,udvarias.A szolgáltatások mindenben megfeleltek az előzetes kinálatnak,külőnősen tetszett a korlátlan kerékpár használat .A wellness részleg tiszta,ápolt,rendben tartott.Az étkezéseknél bő kinálat volt az izletes fogásokból.Fantasztikusan éreztük magunkat.Gratulálunk Önöknek !