Zip’s Brewhouse Miskolc

4,4
a 163 miskolci étterem közül
étterem, kocsma, pub, söröző, bár
Zip’s Brewhouse Miskolc
Zip’s Brewhouse MiskolcZip’s Brewhouse Miskolc
Zip’s Brewhouse MiskolcZip’s Brewhouse Miskolc

Zip’s Brewhouse Miskolc bemutatkozása

Történetünket a Kocsmaturista írja le. Teszi ezt egyrészt annak okán, mert szeretjük a tollát, másrészt pedig, hogy hanem a leghitelesebb példája annak, hogyha egy picit nem figyelsz, egyszer csak Te is a zip’s részévé válhatsz.
"A zip's eredettörténet már az elejétől fordulatos.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Zip’s Brewhouse Miskolc vélemények

Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Már régóta szerettem volna elmenni a Miskolci Zip's brewpubjába, mert a söreiket nagyon kedvelem, így az őszi szünetben a Aggtelekről hazafelé betértünk a családdal egy kései ebédre. Miskolc központi helyén található egy blokkház földszintjén a hipermodern, nagyon igényesen berendezett bemutató-főzde-pub.
Zip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - EgyébZip’s Brewhouse Miskolc - MosdóZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/italZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Külső képZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 16.családjával járt itt
Izgatottan vártuk, hogy kipróbáljuk a helyet, különösen azért, hogy az asztalunknál sört csapolhassunk. :) Mindegyik sör finom volt,plusz pozitívum, hogy végig tudtuk követni a kijelzőn a mennyiséget is. Rendeltünk mellé kisebb snackeket, amik illetek a sörök mellé. A hely hangulata kiváló, atmoszférája nagyon megfogott minket. Szívesen ajánlom bárkinek!
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Már régen ki akartam próbálni ezt a helyet, mert sok jót hallottam róla és nem csalódtam benne.
Igényes hely, finom ételekkel, jó kiszolgálással és zenével. A céklaleves (borscs) különösen ízlett. Kicsit lehetne jobb a megvilágítás, elég sötét volt bent. Mindenkinek ajánlom aki valami megszokottól eltérőre vágyik.
Kiváló 2014. július 25. járt itt
Szuper,hogy az asztalnál lehet csapolni a sört:)
A zene kicsit hangos, de a stílus okés.
Az étel finom.
Viszont: lehetne több féle saláta.
Kiváló 2013. augusztus 23.barátokkal járt itt
A legjobb és legszuperebb hely amit csak ajánlani tudok mindenkinek Miskolcon. Az étterem maga a csúcs és a sörasztalok maga a tökély. A kiszolgálással és az ételek elkészítésével teljes mértékben meg voltunk elégedve,nem beszélve az árakról ami úgymond teljesen elfogadható.
2018. június 27.a párjával járt itt
Feleségem szülinapjának apropójából foglaltam helyet - zökkenő mentesen -, az étteremben, hozzáteszem, foci vb zajlik és itt biza' hangosabban is lehet szurkolni, amit abszolut nem bántunk, sőt. . . :)
Este 7-kor teltház. Rosé kacsamell. . hát az fenomenális volt! A feleségem csülköt(habár ilyen apró csülköt még nem láttam) kért, ami szintén mennyei érzés adott az izlelőbimbóknak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 26.a párjával járt itt
Nagyon szimpatikus hely a Petőfi térnél. Mikor beléptünk tisztaság, elegancia fogadott. Ami igazán egyedivé teszi, hogy az asztaloknál magunknak csapolhatjuk a sört. A pincér gyors kedves segítőkész. Úgy van megoldva az üveg, hogy kilátni ki lehet, de be nem, így a tűző nap is ki van szűrve.
2017. április 2.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk itt, és meg kell mondanom, kellemesen csalódtam. Egy - marketing szempontból - nagyon jól felépített helyen vacsoráztunk. Alapjában egy fineszes söröző, ahol a vendég saját asztalánál csapolhat különféle Zip's söröket - és a kijelzőn figyelemmel is kísérheti a mennyiséget, illetve üveges sörökből is választhat.
Zip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - BelsőZip’s Brewhouse Miskolc - Étel/ital
Zip’s Brewhouse válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékeléséedet. Reméljük máskor is megtiszteletek minket azzal, hogy ránk esik a választásotok.
2019. január 6., Zip’s Brewhouse, igazgató
2013. szeptember 23.családjával járt itt
Budapesten élek, de Miskolcon születtem, így mikor az otthoni barátoktól már többször hallottam a helyről, egyszer otthon jártamban kipróbáltam. És örömmel írom, hogy a hely hangulata és minősége alapján az ember nem úgy érzi, hogy a szokványos "miskolci pénztárcának és igényeknek megfelelő" csak átlagosan rossz hely nyílt , hanem hogy végre lehet Miskolcon is beülni egy magas színvonalú, elegáns helyre, ahol jó érzés csak úgy lenni is!
Gyenge 2022. augusztus 24.a párjával járt itt
A sörözőbe belépve egy kellemes helynek tűnt. A kiszolgálás is jól indult, finomak volt az italok. Az étel viszont nagy csalódás volt. A hal finom volt de a zöldségköret félig nyers volt. A konfitált tarja nem friss húsból készült az biztos.
Zip’s Brewhouse Miskolc a térképen
3527 MiskolcArany János tér 1.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • főzdetúra, csütörtök esténként pop-up látványkonyha
H-Szo
V
zárva
nemzetközi
széles sörválaszték
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene
zip's (saját, helyben készült söreink)