Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

13. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
A személyzet nagyon barátságos,segítőkész.Az ételek finomak,és mennyiségileg is elegendőek voltak.A szoba tiszta,kellemes,fűtés kiváló volt.A fürdő 10perc sétával megközelithető.Az egész panzió területe tiszta,rendezett.Parkolási lehetőség kiváló.Ár -érték arány kiemelkedően jó.Napi élvezeti cikkek /kávé,sör,üditő / megfelelő árban vannak.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 1.
Vegyesek az érzéseim, jó volt ugyan, de vannak alapvető hiányosságok. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves volt és segítőkész a személyzet. A wellness részleg jó volt, finn és infraszauna, sószoba, külön köszönet a tündéri, nagyon kedves masszőrnőnek.
2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. november 15.
A személyzet kedves és segítőkész. a lefoglalt 1 ágyas szoba helyett 2 ágyas, kényelmest kaptam. A szoba (22. szám) színvonala a kedvező ár ellenére hagy kívánnivalót maga után. Pl. cserére szoruló zuhanyzótálca, átszerelt radiátor után tátongó lukak a falon. Ezek könnyen kijavítható, de a menedzsment és/vagy tulajdonos figyelmességet megkövetelő, de sürgősen orvoslandó hibák.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 8.
A szállás az árnak megfelelő, a személyzet roppant segítőkész és kedves minden egyes tagja, az ételek nagyon finomak, nagy a választék az étlapon, bár én a rántott gombát hiányoltam, de ettől függetlenül minden este ott vacsoráztunk, és olyannyira jól is laktunk, hogy a vacsorát követően elmentünk sétálni, szinte már rutinná vált minden este.
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 3.
A szoba kényelmével és tisztaságával egyáltalán nem voltunk megelégedve: az ágy rettenetes állapotban volt, konkrétan lyukak voltak a szivacson, ezért garantált a hát fájás. Emellett az ágy még recsegett is, így ha véletlenül el is aludt az ember, akkor is felébredt egy fordulás után.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27.
Minden nagyon jó volt. . . 2015 szeptemberben rokonokkal járt itt. Miskolctapolcán most jártunk először így nem tudtunk előre semmit. Panzióba megérkezve kedves és udvarias személyzet fogadott minket,elmondták a szálloda lehetőségeit és megkaptuk a kulcsot a szobákhoz. Amikor bementem a szobába tisztaság és rend fogadott ,majd az illemhelyet néztem meg az is tiszta volt.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
Nagyon jól éreztük magunkat! Másodszor is! Udvarias volt a személyzet és segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha megint Miskolctapolca lesz az uticél csak is ott fogunk megszállni! Az ellátás nagyon jó volt,finom volt az étel is. Nagyon jó helyen van, közel a barlangfürdőhöz és a strandfürdőhöz is. És még sok látnivaló van a környéken amit érdemes megnézni.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
A szállás tökéletesen megfelelt elvárásainknak. Személyzet kiváló, segítőkész, udvarias. Ételek (reggeli, vacsora) finomak, ízletesek voltak, kicsit változatosabbat el tudtam volna képzelni, de az elkészítésben és az adagokkal nem volt gond. Összességében nagyon kellemesen éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
A szállás jó volt, az ételek jók voltak, tiszta a szálloda.A személyzet kedves és segítőkész volt.
Ami hiányzott este 20 óra után már nem lehet használni a Welnesst, illetve nem lehetett már pingpongozni sem és csocsózni sem, holott az ember pihenni kikapcsolódni megy oda. Ettől eltekintve ajánlani tudom mindenkinek.
Remélem még visszatérünk.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 26.
Mindennel megvagyok elégedve igazán jól éreztük magunkat!!!Kényelmes ágyak voltak..nagyon jól lehetett aludni!!Akiszolgálás egy kicsit vontatott volt,de a kedvesség feledtette!!Szuper kis hely és nem drága!!

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hungária Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal és vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 24.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 29.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, délutáni snack bárral, kedvezményes masszázzsal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 17.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.05.22-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)

MiskolctapolcaX