Öreg Prés Butikhotel Mór

Öreg Prés Butikhotel Mór
Öreg Prés Butikhotel MórÖreg Prés Butikhotel Mór
Öreg Prés Butikhotel MórÖreg Prés Butikhotel Mór

Öreg Prés Butikhotel Mór bemutatkozása

Mór központjában épült meg a 300 éves múlttal rendelkező csendes, nyugodt kis utcában a Fogadó az Öreg Préshez. Ekkortájt a jómódú parasztgazdák tulajdonában voltak az itteni parasztházak. A ma meglévő apartmanokat eredeti használatukhoz hűen a fogadó főépületeinek gangos bejáratai, konyhái, szobái, fürdőszobái alkotják.

A Öreg Prés Butikhotel legnépszerűbb csomagjai

Öreg Prés Butikhotel Mór - Napi ár reggelivel (min. 1 éj)
Napi ár reggelivel
2025.01.01-ig
Öreg Prés Butikhotel Mór - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2025.03.27-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Öreg Prés Butikhotel Mór vélemények

Szörnyű 2017. június 5.a párjával járt itt
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel.
A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló.
Programokat is bitósítanak. Hozzáértő vezetője van. Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánljuk.
2017. 06. 03.
Öreg Prés Butikhotel válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelésüket szállodánkról és szívből örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Amennyiben lehetőségük van rá, kérjük, hogy a szöveges értékeléssel összhangban, az "Ennyire tetszett" besorolásnál is hasonlóan pozitív kategóriába sorolják szállodánkat.
2017. június 21., Öreg Prés Butikhotel
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne. A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Szeretjük, mert csendes, rendes, izgalmas, finom a bor és családias a hangulat. Tökéletes!
A reggeli személyes. A fogadás szeretett teljes és mindig remek bort választanak hozzá.
Ha probléma merül fel, mindent megtesznek, hogy megoldódjon.
Visszatérő vendégek vagyunk, ezért jóleső érzés, hogy megismernek minket a fogadóban is és az étteremben is.
Kiváló 2016. január 29.a párjával járt itt
A mese ott kezdődött, hogy Mór meghatóan kedves kis város, már karácsonyi díszben várta az ünnepeket. A szállás, vagy szálloda pedig lélegzetelállítóan vonzó, barátságos, szépséges. A kialakulásáról részletesen lehet információt találni, ezzel nem akarom kitölteni a rendelkezésre álló helyet, csak annyit, hogy régi sváb parasztházakból áll – de ez NEM falusi turizmus!
Öreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - VendéglátásÖreg Prés Butikhotel Mór - VendéglátásÖreg Prés Butikhotel Mór - BelsőÖreg Prés Butikhotel Mór - SzobákÖreg Prés Butikhotel Mór - SzobákÖreg Prés Butikhotel Mór - SzobákÖreg Prés Butikhotel Mór - BelsőÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Külső képÖreg Prés Butikhotel Mór - Vendéglátás
Kiváló 2015. december 19.a párjával járt itt
2015 novemberében 1 éjszakát töltöttünk itt kedvesemmel és most nehezen találok szavakat. Végtelenül kedves,udvarias a személyzet. AZ ételek nagyon finomak:) A fogadóban minden jóizlésről árulkodik. . . a szobában tisztaság, izléses berendezés, otthonos hangulatot árasztott minden :) Szeretnénk még sokszor visszatérni és tiszta szivvel ajánlom mindenkinek. .
Ágnes és Sándor
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Párom születésnapjára szerettem volna egy egy éjszakás szállást romantikus vacsorával. Ez az egy hely igazolt vissza. Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet, nincs lehetetlen. Remek hétvége volt.Mindketten feltöltődtünk, a párom azóta is erről mesél a barátnőinek.Köszönet az egész személyzetnek, visszatérünk.
Kiváló 2015. június 29.barátokkal járt itt
Szegedről hosszú évek óta minden évben egy baráti társasággal néhány napot itt töltünk. Rendkívül jól érezzük mindig magunkat.
A Fogadó nagyon szép. A személyzet profi,a vendéglátás, a szállás, az étterem, a szauna minden igényt kielégít. A Hétkuti wellness szállóban is többször voltunk. Itt is nagyon kellemesen éreztük magunkat . Mindenkinek tudom ajánlani.
Kiváló 2015. március 30.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a Fogadóban feleségemmel kettesben. Maga a fogadó is nagyon jó, de ez nem ide tartozik. Sajnos csak a második nap ebédeltünk itt, bár már az első napon is ezt választottuk volna egy fehérvári hely helyett! Remek levest, ill. előételt kaptunk (móri csirkeleves, kacsamáj bodzaszörppel).
Kiváló 2014. december 21.a párjával járt itt
Gyönyörű szoba, ritkán tapasztalt kedvesség a személyzet részéről , kitűnő ételek. A szobák tiszták, naponta takarítanak. A pincérek ismerik a felszolgált borokat, a móri borászokat. A környéken lehet kirándulni, a közeli Hétkuti wellness szállóban fürödni, szaunázni. A fogadóban masszázsra is van lehetőség, ami szintén remek volt. Ajánljuk másoknak is.
Kiváló 2014. augusztus 11. járt itt
A szalloda egyszeruen nagyon,szep,kenyelmes es hagyomany orzo. A kiszolgalas elso osztalyu. A szemelyzet profi. Az etkezes minden igenyt kielegit. Mindenfele keppen ajanlani fogjuk baratainknak ismeroseinknek.
Es mi magunk is szeretnenk vissza terni majd ismet.
Egyszoval nagyon jol pihentunk.
Es meg valami a welness szalloda is tokeletes vizi elmenyt es kikapcsolodast nyujtott.
Koszonjuk
Udvozlettel Mosoni G es neje
Öreg Prés Butikhotel Mór a térképen
8060 MórArany János 4.
2000
• szauna • pezsgőfürdő • szénaszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 2 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség