Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór ★★★

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
1. helyezett Mór

8060 Mór, Arany János utca 4.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór a térképen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése:

2. helyezett a 4 móri szállás közül
25. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór - vélemények, kritkikák

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór vélemények

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 novemberében 1 éjszakát töltöttünk itt kedvesemmel és most nehezen találok szavakat. Végtelenül kedves,udvarias a személyzet. AZ ételek nagyon finomak:) A fogadóban minden jóizlésről árulkodik. . . a szobában tisztaság, izléses berendezés, otthonos hangulatot árasztott minden :) Szeretnénk még sokszor visszatérni és tiszta szivvel ajánlom mindenkinek.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Párom születésnapjára szerettem volna egy egy éjszakás szállást romantikus vacsorával. Ez az egy hely igazolt vissza. Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet, nincs lehetetlen. Remek hétvége volt.Mindketten feltöltődtünk, a párom azóta is erről mesél a barátnőinek.Köszönet az egész személyzetnek, visszatérünk.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szegedről hosszú évek óta minden évben egy baráti társasággal néhány napot itt töltünk. Rendkívül jól érezzük mindig magunkat. A Fogadó nagyon szép. A személyzet profi,a vendéglátás, a szállás, az étterem, a szauna minden igényt kielégít. A Hétkuti wellness szállóban is többször voltunk. Itt is nagyon kellemesen éreztük magunkat . Mindenkinek tudom ajánlani.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét töltöttünk a Fogadóban feleségemmel kettesben. Maga a fogadó is nagyon jó, de ez nem ide tartozik. Sajnos csak a második nap ebédeltünk itt, bár már az első napon is ezt választottuk volna egy fehérvári hely helyett! Remek levest, ill. előételt kaptunk (móri csirkeleves, kacsamáj bodzaszörppel).
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 21.
Gyönyörű szoba, ritkán tapasztalt kedvesség a személyzet részéről , kitűnő ételek. A szobák tiszták, naponta takarítanak. A pincérek ismerik a felszolgált borokat, a móri borászokat. A környéken lehet kirándulni, a közeli Hétkuti wellness szállóban fürödni, szaunázni. A fogadóban masszázsra is van lehetőség, ami szintén remek volt. Ajánljuk másoknak is.
2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 11.
A szalloda egyszeruen nagyon,szep,kenyelmes es hagyomany orzo. A kiszolgalas elso osztalyu. A szemelyzet profi. Az etkezes minden igenyt kielegit. Mindenfele keppen ajanlani fogjuk baratainknak ismeroseinknek. Es mi magunk is szeretnenk vissza terni majd ismet. Egyszoval nagyon jol pihentunk. Es meg valami a welness szalloda is tokeletes vizi elmenyt es kikapcsolodast nyujtott.
2014. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 3.
Nagyon tetszett a házak berendezése , kényelme, tisztasága. Ugyancsak kiváló volt a személyzet kedvessége, szolgálat készsége, a barátságos hangulat ami övezi az egész Fogadót.Úgy gondolom, hogy az egész földrajzi környék kimagaslóan ötletes és vendégszerető helye a Fogadó.Különös értéke, hogy őrzi a népi hagyományokat.
2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 24.
Nagyon hangulatosan berendezett szobák,kellemes környezet,hozzáértő és segítőkész szemelyzet,bőséges reggelivalaszték,isteni finom a csokoládé "bomba" desszertjük, tovabbá a helyi borok nagyon szépek és még "Ezerjó" dolgot tudnék írni,amivel elegedettek voltunk :-) Mór nagyon kedves kis varos,ajanlom kirandulók,bringázók es borszeretők figyelmebe.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szilveszter környéki napokat töltöttük a szállóban. Kicsit későn foglaltunk, ezért már csak egy kevesebbé autentikus szobát kaptunk, de azért tetszett - szép, tiszta, kellemes kis lak volt. A fűtés kicsit hangosan üzemelt, este ez kissé zavaró volt. A fogadó gyönyörű, és nagyon hangulatos! A konyhájuk pedig egészen kiváló, minden ételük nagyon ízlett.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sokszor jártunk ebben az aranyos kis fogadóban főleg a móri bornapok alkalmával. A remek borok mellett az móri emberek is nagyon kedvesek és segítőkészek. Aki csak teheti látogasson el Mórra és kóstolja meg a finom borokat. A fogadó a központban van ezért nagyon sokszor teltházas. Indulás előtt érdemes szállást foglalni.

Mór
2-4 éjszaka 16.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Hétkúti Wellness Hotel Vízi Világába, szauna és szolárium használattal, lovaskocsis piknikkel, felnőtt és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.600 - 27.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.25.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 11.025,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Loncnéni Háza
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.15-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, kávé és sütemény kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.01-ig
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
6 nap/5 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.07. - 2019.09.01.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2020.04.20-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Mór környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Húsvét
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MórX