Erzsébet Park Hotel Parádfürdő ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
1. helyezett Parádfürdő

3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 372.

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő a térképen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése:

1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - vélemények, kritkikák

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Őszi szünet alkalmából,egy jó kis 4 éjszakát töltöttünk el a feleségemmel és a fiammal. A szállás és az ételek minősége, ilettve választéka jó. A wellnes részleg jó,bár lehetne több medence. A bár részleg a szálloda többi árához képest,egy kicsit drága!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
5 napos őszi szünet gyerekekkel. Csodálatos környéken található a hotel. Reggeli lehetne változatosabb, felszolgálók nagyon kedvesek és udvariasak voltak. Hiányoltam a Zsuzsanna szárnyban a wellness részleg felügyeletét. Ágyak matracai nagyon puhák voltak, érezni lehetett a rugót, gyerekek kanapéja túl kemény volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
5 nap teljes kikapcsolódás gyerekekkel. Az ágyakon a matracok cserére szorulnak, a kanapé gyerekeknek elég kemény, kényelmetlen volt. A reggeli választéka az 5 nap alatt kicsit unalmas volt ( mindig ugyanabból választani). Felszolgálók nagyon udvariasak voltak. Wellness részleg felügyelet nélkül volt a Zsuzsanna szárnyban.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
A reggelik kiválóak voltak, gazdag, változatos kínálat. A vacsorát már nem tudom így jellemezni, vegetáriánusoknak elég szűk volt a választék. Reggel fél hatkor érkező személyzet hangos, nem nagyon figyelnek a pihenő vendégekre. A masszőr sokat, túl sokat beszélt,nagyon zavaró, mert nem lehetett lazítani. A szálloda szép környezetben van, a wellness részek nagyon szépek.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
Az Erzsébet Park Hotel szívünk csücske. Szerelmünk kezdetéhez kötődik a legelső foglalásunk. Kedves személyzet, nagyon finom ételek, gyönyörű természeti környezet várja az oda látogatókat.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Csodás környezetben töltöttünk itt 3 éjszakát. Sokféle étel volt a svédasztalos kínálatban, finom volt minden. A személyzet is segítőkész és kedves volt. Minden napra tartogatnak programot a vendégek részére. Ami esetleg jó lenne mé, az a szobába fogas, amire a dzsekiket, kabátokat, táskát lehet akasztani. Valamint a fürdőszobába is még fogas lenne jó a száradó fürdőköpenyeknek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Visszatérő vendégek vagyunk. Már 4 alkalommal vettük igénybe az Erzsébet Park Hotel szolgáltatásait. Egy nyáron német vendégeinkkel töltöttünk 3 napot itt. A következő nyáron már hozták az ő 3 német vendégüket is, akik szintén nagyon meg voltak elégedve a Hotellal. Köszönjük.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Nagyon tetszett a két szárny / Erzsébet, Zsuzsanna / közötti átjárhatóság, külön tetszik,hogy a kicsekkolás utáni csonka nap eltöltésére lehetőség van.
Amegszokott fekhely után egy kissé kényelmetlennek találtuk az ágyakat.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 20.
Figyelmes személyzet, gördülékeny kiszolgálás, hangulatos, tiszta, csendes szoba, remek étterem és választék. Az időtöltést tornateremmel,bowlingpályával, masszázsokkal varázsolják kellemessé.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Nagyon elégedett voltam a szálloda minden szolgáltatásával.Az ételek finomak, változatosak voltak. A kiszolgálás teljesen jó, a wellness részleg tiszta rendezett, szobák kényelmesek, tiszták.

Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, segway utalvánnyal, vezetett túrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.30. - 2018.02.28.
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpár használattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.15.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 24.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.08.31.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgővel, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpárbérléssel, kalandpark belépővel, dzsiptúrával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mindkét wellness-részleg és a fitneszterem használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.23. - 2018.04.01.
Ködmön Wellness Hotel
3-4 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.08. - 2018.06.30.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3-4 éjszaka 20.228,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi programokkal, választható kuponnal, wellness-részleg használattal
2018.03.30. - 2018.04.03.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 gyertyafényes vacsorával, csoki és pezsgő bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással
2018.01.09. - 2018.12.31.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Parádfürdő
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Parádfürdő környékén
Szent István Hotel Eger
Kilátó Vendégház és Étterem Galyatető
A Kilátó Vendégház és Étterem a Mátra szívében, Galyatetőn várja vendégeit egyedülálló,...
Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de...
Téli wellness (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)
Havasi téli álom (min. 2 éj)

ParádfürdőX