Corso Hotel Pécs Pécs ★★★★

Corso Hotel Pécs Pécs értékelése:

1. helyezett a 77 pécsi szállás közül
5. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Corso Hotel Pécs Pécs bemutatkozása

Pécs legújabb szállodája, a 2010 májusában megnyílt négycsillagos Corso Hotel Pécs egyedi hangulatával hozzájárul ahhoz, hogy távol otthonától is minden vendég jól érezze magát. A butikhotel közvetlenül kapcsolódik a történelmi belvároshoz és az új Pécsi Konferencia- és Koncertközponthoz.

Corso Hotel Pécs Pécs képei

Corso Hotel Pécs Pécs

Corso Hotel Pécs Pécs vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 7.
A szilveszteri programra érkeztünk a szállodába feleségemmel, szép szobát kaptunk, a személyzet nagyon segítőkész volt, a felszolgálok nagyon kedvesek, figyelmesek voltak, lesték a vendégek minden kívánságát. A tisztasággal is rendben volt minden. Közel van belváros. Pezsgő kóstoló is része volt a csomagnak, nem szabad kihagyni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
A szilveszteri mulatság tényleg fergetegesre sikeredett.
Az élőzene és a táncosok profik voltak.A közös tánc a profikkal együtt meglepetés volt de,nagyon-nagyon jól érezte magát mindenki. Club Cubano táncosok! :) Felejthetetlen számunkra.
Szívesen visszamennék máskor is! :)

Válasz az értékelésre - 2020. február 7.
Kedves Vendégünk,
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük Önöket.
Üdvözlettel,
Kanizsai Nikolett
Online Sales Coordinator
Kanizsai Nikolett (Corso Hotel Pécs)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Nagyon jól éreztük magunkat. A palota látogatás a bor kóstolóval nagyszerű élmény volt számunkra. Az ételek kiválóak, különlegesek, bőségesek voltak. A városnak sok érdekessége van, ami két napba nem fért bele, ezért máskor szívesen térnénk vissza Önökhöz. Sajnos a fürdés nem jött össze, de ez nem az Önök hibája volt, és helyette tudtunk más programot csinálni.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Kedves Dóra!

Üdvözlettel,
Pércsi Bernadett (Corso Hotel Pécs)

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Év végi búcsúztató helyszínéül választottam a Corso Hotelt.Amint az értékelésből látszik, nagyon elégedett voltam a szállással és az év végi programjukkal is. A szálloda rendkívül könnyen megközelíthető és pár perces sétával az város összes nevezetessége könnyen elérhető.
Jó szívvel ajánlom idősebb ,kirándulást kedvelő utazóknak is.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szállás teljesen megfelelő volt: kényelmes szoba és ágy, tiszta fürdőszoba, kis ajándék piperecikkek, szabályozható fűtés, teljesen besötétítő függöny. A személyzet kedves, segítőkész, gyors és udvarias. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon bőséges, nagy választékkal, főleg a reggelinél. Ajándékuponokat is kaptunk több kultúrális programra.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
2018 szilveszterét töltöttük férjemmel a hotelben. Minden a várakozásunknak megfelelően, sőt azt meghaladóan alakult. A rendkívül udvarias, mosolygó és segítőkész, nyitott személyzet, a finomabbnál finomabb, ízlésesen kínált és felkínált ételek sokasága, az igényes, kellemes és tiszta környezet lehetővé tette számunkra az év fáradalmainak feledését valamint a feltöltődést.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szálloda elhelyezkedése kiváló,sok-sok látnivaló gyalogosan elérhető. Ingyenes a parkolás a szálloda lakóinak. Kedves, udvarias a személyzet. A szoba szép, tiszta, szabályozható fűtéssel, és jól záródó hangszigetelő ablakokkal, gyönyörű kilátás nyílt a 4. emeleti szobánkból. A reggelinél sokféle étel, ital közül lehetett választani.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Mindennel megvoltam elégedve, de egy problémám akadt! A férjem belázasodott egy szem lázcsillapító kellett volna, de sajnos nem sikerült beszereznem a szállodában! A recepciós hölgy útba igazított igaz, hogy merre találom a gyógyszertárat, de számomra nő létemre egy idegen városban elég félelmetes volt szilveszter éjjelén a nagy sötétségben!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
2017 szilveszterére kissé későn kezdtem hotelt “vadászni” magam és férjem számára. Azért sok lehetőséget találtam a neten, de gyorsan visszatértem a Corso Hotel ajanlatára. Nem tűnt aránytalanul drágának, programajánlója nekem vonzóbb volt, mint egy sztárfellépő (fél órára. . . ), reméltem, hogy jó lesz minden.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Egy hetet toltottunk a szallodában a csaladdal. Tiszta, kellemes hely, csak ajanlani tudom mindenkinek :) Az etterem is jo, az etelek finomak, a szemelyzet udvarias. A szálloda elhelyezese a sem rossz, csak a jobb oldali betonlyuk rontja a komfortérzetet. A etelek felszolgalasa rendben,a gyumolcsok nem voltak az igaziak :( lehet nem hazai volt.

Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.849 - 14.821,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.646 - 14.821,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 11.180 - 12.704,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Arkadia
Pécs
5 nap/4 éjszaka 6.188,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Laterum Hotel
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.09.28-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 15.576,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Várfal Apartman
Pécs
4 nap/3 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.28-ig
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.646 - 13.057,- Ft/fő/éj között: kávé- és tea bekészítéssel, Wi-Fi elérhetőséggel a szálloda teljes területén

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)