Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Sándor Hotel Pécs a térképen

Sándor Hotel Pécs értékelése:

2. helyezett a 77 pécsi szállás közül
16. helyezett Dél Dunántúlon - 505 szállás közül

Sándor Hotel Pécs - vélemények, kritkikák

Sándor Hotel Pécs vélemények

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
Nagyon tetszett,az elhelyezkedés is nagyon jó, különösen tiszta. Ami nem nagyon tetszett, hogy a fürdőben a szappan és a wc papír tartó nehezen elérhető helyen van. A szappantartó a kád paravánja mögött van,ami szinte lehetetlenné teszi, hogy kézmosáskor használjuk, és a wc papír tartó is olyan helyen van,ahol nehéz használni.
2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
A hotel elhelyezkedése, a személyzet udvariassága. Ár érték arány, tisztaság és a tulajdonos figyelmessége mind nagyon tetszett! Egy alkalommal sajnos hideg leves-t kaptunk vacsorára, valamint a kávégép többször leállt reggei alatt. Alapvetően nagyon jó kis hotel. Sajnos a wellnes részt nehezen tudtuk használni pihenésre mert pici gyereke aqua parknak nézték és nagy viháncolást és ugtrálást rendeztek.
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Csodás hely, nagyon kedves személyzet, tökéletes parkolás. Csodálatos modern épület, de valahogy a hangulat hiányzik belöle. Semmi lazaság, semmi feeling. Rideg. Ami jó volt
- elhelyezkedés
- szoba mérete (21)
- fürdőszoba színvonala
- személyzet kedvessége és segítőkészsége
- parkolás (mélygarázs)

Ami viszont nem
- klíma - vagy nem működött, vagy nagyon gyenge volt
- vacsora - kétféle főételből lehet választani
- wellness - kicsi
- hangulat - rideg
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Kedves, talpraesett és segítőkész személyzettel rendelkezik a Millennium szálló. Elhelyezkedés szempontjából jó helyen, Pécs egyik magaslati pontján van, így szép kilátás nyílik a városra, még is közel van a centrum. Az félpanziós ellátás remek: a reggeli nagy választékú svédasztal, a vacsora 3 választható ételből áll, kellemes nagy adagot tálalnak.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. január eleji hosszú hétvégén jártunk itt a párommal. Az elhelyezkedés, a panoráma, a város közelsége kiváló. A tisztaság első osztályú, habár a szuperior szoba fürdőjében erős lefolyószag terjengett szinte mindig. A csomagban igért üdvözlő italt elfelejtették. A félpanzió nagyon szegényes egy 4 *-os szállodához képest.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24.
Őszi pihenés céljából utaztunk Pécsre. A hotel választásunk kitűnő volt, szobánk tiszta, gyönyörű kilátással. A recepciós hölgy teljes körűen tájékoztatott a csomag tartalmáról, wellness használatról. A reggeli bőséges volt, vacsorára kapott kétféle menüből mindig találtunk kedvünkre valót. A wellnesst egy alkalommal használtuk,mivel az időjárás kirándulásnak kedvezett.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 16.
kényelmesebb volt a pótágy! - az étterem borzalmas: reggelinél mindhárom nap virsli és rántotta, ebben kimerül a meleg étel, joghurtból szerény a választék, a dinnye fonnyadt volt, ill. a későn érkezőknek már tényleg nem jut nagy választék. A vacsoránál ami negatív, mindhárom nap rántott csirkemell, vagy sajt ill. roston sült sertés, rizzsel, vagy burgonya körettel.
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel Pécs belvárosában a Kálvária dombon található, 5 percre a belvárostól. Minden turisztikai látványosság, múzeum, a Zsolnay negyed gyalogosan is megközelíthető. A szállodában az érkezéskor az ajánlatban megjelölt üdvözlő italt és a masszázs ágy ajánlatot elfelejtették- nem reklamáltunk - nyilván az észrevétel esetén megkaptuk volna.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 21.
Romantikus környezetben található, a mediterrán város központja 5 perc sétára van. A szaunája fantasztikus, egy csodálatos élménnyel lettem gazdagabb. Mindenkinek csak ajánlani tudom, annyira családias, és az itt dolgozók is nagyon kedvesek, segítőkészek. A panoráma is a legszebbek közé sorolható. A szomszédos borpincészetet meglátogatni kötelező!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
A Hotel Millenium Pécsen,nagyon szép helyen található! Csodás a kilátás,közel a központhoz,de mégis csendes helyen. Személyzet kedves,udvarias. Parkolás rendben,zárt helyen. Az ételek nagyon gusztusos,bőséges,és isteni finomak voltak. Nagyon toppon van a szakács,az biztos! ! ! ! Köszönjük:-)A Wellnes rész kicsi,és a víz hőmérséklete nekünk hüvös volt.

Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.399 - 17.191,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.14-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.860,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 7.850,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.07.04-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.614,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.28-ig
Pécs
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Üdülés Harkányban (min. 5 éj)
Nyárinditó Last Minute (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

PécsX