Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Sándor Hotel Pécs a térképen

Sándor Hotel Pécs értékelése:

2. helyezett a 77 pécsi szállás közül
16. helyezett Dél Dunántúlon - 505 szállás közül

Sándor Hotel Pécs - vélemények, kritkikák

Sándor Hotel Pécs vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Csodálatos kilátás nyílt a városra, ez mindent felülmúlt!! A wellness részleg nagyon kellemes, a medence vízének hőmérséklete pont jó volt,szauna szuper!! Ki is használtuk!!
A központ közelsége, a városi idegenvezetés, mind mind pozitívum!!
Szép hétvége volt!
Köszönjük Hotel Millenium!
Köszönjük Pécs!!!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Mivel a szállodát, a panoráma végett választottuk,ezért meglepetésként ért bennünket,hogy kilátás sem volt a szobából.Egyébként a személyzet nagyon udvarias volt, a tisztaság kiváló.Az ételek fantasztikus jó ízűek ,bőséges választékkal./külön köszönet a séfnek/ Összegezve: nagyon jól éreztük magunk,mindenkinek tudjuk ajánlani.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda elhelyezkedése gyönyörű, közel a természethez és a belvároshoz. Az idegenvezetés nagyon tetszett, sokmindent megtudtunk erről a szép és érdekes városról. A személyzet bár kedves volt és szolgálatkész, de szerintünk kevesen voltak, ami főleg az étkezéseknél mutatkozott meg. Többször kellett szólni, hogy hiányzik valami, az ételek feltöltése nem volt folyamatos.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A legzseniálisabb a helyben a fekvése. A belváros tényleg 5 perc, mégis csendes. Mivel felfelé esik a központtól, a kilátás is jó, de ami még fontosabb, a Mecsekbe elindulni is könnyű. (Ha még nem voltál Pécsett: érdemes! ) A személyzet kedves és segítőkész. Magában a szállóban nem sok időt töltöttünk, talán csak amikor wellness-eztünk.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
A szálloda elhelyezkedése remek, közel van Pécs minden nevezetességéhez. A szobák tágasak, tiszták, klímával rendelkeznek. A személyzet fiatal, segítőkész. Elég sok negatív kritikát olvastam, de szerencsére pozitívan csalódtam.
Talán az étteremhez egy javaslat: a kávégép mellé nem ártana kávéscsészéket készíteni.
Elégedettek voltunk!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon vártam már, hogy pihenhessünk két ünnep között. Nem csalódtam. A szálloda szép helyen feküdt és közel volt a központhoz, alig 5 perc sétára. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szoba tágas és szépen berendezett, sajnos a fürdőszoba elég kicsi. Az ételek mennyisége megfelelő volt,egy vacsoránál a csirkehúst még lehetett volna tovàbb grillezni.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szálloda jobb helyen nem lehetne, de a parkolás (telt ház esetén) kicsit körülményes. A személyzet kifejezetten kedves és segítőkész. A konyha ízei kiválóak, de a "svédasztal" feltöltése (telt ház esetén) kicsit körülményes. A szoba kényelmes, felszerelése kielégíti a vendég igényeit. A wellness kb. 10 főre készült, lehetne kicsit nagyobb és gazdagabb, a minősége jó.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
4 csillagos wellness szálloda lévén azért lenne megjegyzésünk. . . A szobában nem volt hajszárító. A wellness részlegben nem volt elég fekvő sőt ülőhely sem. . . A reggelinél nem volt elég tojás/ virsli /vaj, újra feltöltésük elég lassan ment, az italautomatánál is sorba álltunk. . . .
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Általában tetszett a szállás. A kilátás és az elhelyezkedés tökéletes volt. A svédasztalos vacsorával volt némi gond. Tömeg volt hat órától. Javasolnám az üzemeltetőnek a több etapos vacsoráztatást, azzal elkerülhető lenne a tömeg. Tiszta, rendezett hotel. Ajánlani fogom.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedvesemmel töltöttünk egy hosszú hétvégét a Hotel Milleniumban. 4 csillagos a hotel azonban véleményem szerint nem. A hotel mindenhez közel van ami példaértékű, az ott dolgozó fiatal/kezdő dolgozók nincsenek nagyon felkészülve a vendégek fogadására. Az ajánlatban feltüntetett "welcome drink" többszöri egyeztetése után is elmaradt. . . .

Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Bagolyvár Panzió
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.399 - 17.191,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.14-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.860,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 7.850,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.07.04-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.614,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.28-ig
Pécs
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Üdülés Harkányban (min. 5 éj)
Nyárinditó Last Minute (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

PécsX