Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Sándor Hotel Pécs a térképen

Sándor Hotel Pécs értékelése:

2. helyezett a 77 pécsi szállás közül
16. helyezett Dél Dunántúlon - 505 szállás közül

Sándor Hotel Pécs - vélemények, kritkikák

Sándor Hotel Pécs vélemények

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Barátnőmmel, nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a Hotel Millenniumban. Kellemes környezet, kedves a személyzet, kifogástalan tisztaság a szobákban, folyosón és az egész épületben.Az étkezés bőséges és háziasan elkészítve.Ide biztosan visszatérünk máskor is.Aki nyugodtan szeretne kikapcsolódni, ajánlom mindenkinek, minden korosztálynak..

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A szálloda elhelyezkedése nagyon hangulatos, és gyalog is könnyen megközelíthetőek a központi helyek. A személyzet udvarias, barátságos, a kiszolgálás is kiváló volt. Az egyetlen, amit hiányoltam az volt, hogy a szobában semmilyen szokásos tájékoztatás nem volt (pl. mettől-meddig van reggeli, illetve vacsora, nem volt információ a wifiről, stb).

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Nagyon jól éreztük magunkat és mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda nagyon jó helyen van. A székesegyház és a városközpont kényelmes sétára van. A szállodának saját garázsa van tehát az autóval érkezők biztonságban tudhatják járművüket. A szoba kiválóan felszerelt és nagyon szép. A wellness részleg nem túl nagy.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A medence élvezhetetlen volt, mert borzasztóan hideg a vize. Állítom, hogy ha melegebb lenne 2-4 fokkal, talán elérné a 30 fokot, akkor élvezni lehetne. A wc papír leginkább a pausztekercsre emlékeztetett, illetve a sarokszobánkon alig volt ablak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A szálloda elhelyezkedése,a városközpont megközelíthetősége kiváló.A szoba tágas,jól bútorozott,bár az ágy zavaróan nyikorgott és csak kicsi ablaka volt.A reggeli és vacsora bőséges és változatos volt.A személyzet egy része kevésbé közlékeny és barátságos.A leírt javítandó dolgok ellenére összeségében jóra értékeljük az ott töltött 3 éjszakát.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Szálloda elhelyezkedése gyönyörű, csendes. Tisztaság, felszereltség jó. A vacsora mennyiségével volt problémánk: egy nagyobb ètkű felnőttnek kevés. Kiszolgálás gyorsaságán még van mit javítani. Vacsora langyos volt, annak ellenére, hogy sokat vártunk rá. Klíma nem működött az étteremben júliusban!

Mobilról küldte. | 2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Az èttermüket leszàmìtva elmegy...a wellness rèszleg elèg jò. A szemèlyzet sem a legjobb oldalàt mutatta..tisztelet a kivètelnek.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 18.
Szuper elhelyezkedés, kényelmes sétával elérhető a belváros és minden látványosság. A személyzet nagyon kedves, de inkább a cuki kategória, nagyon fiatalok semmi profizmus. (Mi a felszolgáló lányt csak Cukinak neveztük, mert annyira kedvesen elmondta a problémát vagy a lehetőségeket. ) Vacsoránál csak kettőből lehetett választani és voltak fennakadások (nem jutott mindenkinek a választott ételből).
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Személyzet kitűnő , vacsora kítűnő. Első reggel fél tízkor már nem volt reggeli , csak kevés maradék , száraz kenyér . Gondoltuk megpirítjuk , de sem a kávégép sem a rirítos nem működött . Másnap gondoltuk korábban megyünk , de a helyzet nem változott . A welness részleg állítólag túlterhelés miatt csal időszakosan működött .
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A Szilvesztert töltöttük a Hotel Milleniumban. Remekül éreztük magunkat, a csomagajánlat részeként kaptunk egy igazán jó, kb. 8 tételes borkóstolót valamint egy igazán kimerítő és fantasztikus idegenvezetést Pécs belvárosában. A szilveszteri este is remek szervezés volt meglepetéssel és végig táncolható! zenével.

Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.399 - 17.191,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.14-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.860,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 7.850,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.07.04-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.614,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.28-ig
Pécs
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Üdülés Harkányban (min. 5 éj)
Nyárinditó Last Minute (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

PécsX