Sándor Hotel Pécs ★★★★

Sándor Hotel Pécs
7625 Pécs, Kálvária u. 58.

Sándor Hotel Pécs a térképen

Sándor Hotel Pécs értékelése:

2. helyezett a 77 pécsi szállás közül
16. helyezett Dél Dunántúlon - 505 szállás közül

Sándor Hotel Pécs - vélemények, kritkikák

Sándor Hotel Pécs vélemények

2013. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. november 3.
Négy csillaggal ellátott hely. Wellness rendben. nehezményeztem, hogy spórolni igyekeznek ezért igyekeznek figyelni, hogy mikor nincs esetleg senki bent, hogy kikapcsolják a szaunákat és a medencei extrákat. Ám a kamerájuk sokszor nem látta, hogy még bent vagyunk, így kikapcsolták a szaunát, amikor ott voltunk, stb. Az étterem egyszerűen rémes.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 5.
A vendégekkel való bánásmód remek. A személyzet kedves, közvetlen, segítőkész, jól felkészült. A vacsora kiváló. A szakács remekül főz. minőségű lenne a 4 csillagnak megfelelő. A recepciós munkatársak kedvesek, előzékenyek és segítőkészek. Negatív kritika:
nem eléggé változatos, nem eléggé sokféle a reggeli,
jobb minőségű alapanyagok felszolgálása kellene reggelinél, pl.
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda fantasztikus fekvése és egyedi kialakítása nagyon tetszett. Minden nagyon tiszta volt,a személyzet nagyon kedves volt. Ami nem tettszett :szobánk felett gondolom konferencia volt,folyamatosan székeket húzogattak és nagyon le hallatszott. A fürdőszobára egy kis fel újítás rá férne és a tojásrántotta a virslivel együtt
mind két reggel hideg volt.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű napokat töltöttünk a szállodában, szinte minden tökéletesen működött.Félpanziós ellátásban a vacsorán kellene változtatni , mert az messze elmaradt a szálloda színvonalától. Megdöbbenésemre a pincér közölte, hogy azért kicsi az adag, mert " a félpanzió félo adagot jelent ". Megdöbbentem.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda jó helyen van, a wellness részlege szerény, a személyzet - egy-két kivétellel - kedves. Aki gasztronómiai élvezetekre is vágyik, messzire kerülje el a szállót, a konyhája egy kisvárosi sarki kifőzdéjével ha versenyezhet. . . a kifőzdében legalább lehet választani a tökfőzelék és a lecsó között.

2012. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Hostessként dolgoztam 4 napot Pécsett, a barátnőimmel (3-an) ezt a hotelt választottuk. Nagyon igényes, rendezett, tiszta, és az ételek is kifogástalanok! Nagyon jó volt, bár keveset élvezhettünk belőle, mert nappal dolgoztunk. Bátran ajánlanám másnak is! A város is csodaszép, a rendőrök kedvesek, (1x eltévedtünk, és a hotelig vittek kocsival minket :) )az az elhagyatott épület pedig tök izgi.
2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Odatalálni kicsit nehezebb volt(nem volt nagyon kitáblázva),viszont a szálloda közel van a belvároshoz, mindenhova gyalogosan mentünk.Az étel választék kicsit furcsa volt, nem svédasztalos, hanem megmondták, hogy most ezt és ezt eszünk vacsorára.(Amit hoztak finom volt, és korrekt.)Egyébként kellemes a hely, és a személyzet is rendes volt.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 7.
A karácsonyi csomag ajánlat ár-érték arányban teljesen rendben volt. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. A szálloda elhelyezkedése tökéletes. A belváros 3 perc sétával volt elérhető. A szobában az ágy kemény volt, de ez legyen a legnagyobb probléma.. :)Az egészet összegezve jól éreztük magunkat.
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. január 3.
Szörnyű konyha, ízetlen, fantáziatlan. A főnök mogorva, a személyzet készséges.
2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. január 2.
A fentiekben a jókat tul képpen leirtam. Ami nem tetszett ill. ami kivánnivalót hagy :
-reggeli:bár bőséges,de nem választékos. -szilveszter:2-féle választási lehetőség,1 fajta előétel,2 fajta rétes,semmi müsor,de élő zenekar. A szállodai wellness a résztvevők számához képest igen kicsi/szauna 1 benne max 6-8 hely,1 infraszauna 1 fő részére és egy nagyobbacska élménymedence.

Pécs
2-3 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és szaunalepedő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Pécs
2-3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Pécs térképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Arkadia
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.650 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.16-ig
Corso Hotel Pécs
Pécs
2 nap/1 éjszaka 8.399 - 17.191,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2022.06.14-ig
Boutique Hotel Sopianae
Pécs
2 nap/1 éjszaka 10.860,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.29.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.26-ig
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
3 nap/2 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 7.850,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Marilyn City Center Apartman
Érvényes: 2021.07.04-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 16.614,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.28-ig
Pécs
3-5 éjszaka 29.980,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, választható belépőjeggyel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Üdülés Harkányban (min. 5 éj)
Nyárinditó Last Minute (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

PécsX