Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló vélemények

Kiváló 2013. július 9.a párjával járt itt
Kellemes környezetben a Tisza parton helyezkedik el. A pincérek, udvariasak és segítőkészek. Az ételek finomak és bőségesek. Már kétszer látogattunk el a Fehér Amur halászcsárdába, Egy évvel ezelőtt, jártunk ott először majd az idén júniusban, és augusztus elején a vízitúránk egyik pihenő helyének választottuk.
Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló - Külső kép
2019. május 11.a párjával járt itt
A Halászlegény kedvence nagyon remek,nagyon jól összeállitott étel,nagyon izlett mindkettőnknek. Az étterem belül kicsit rendezetlen. A vendégeket kicsit közömbösen fogadják,nehéz rögtön eldönteni jó helyen járunk-e. Ez e az étterem,szerintünk nem a hiréhez és az ételek minőségéhez megfelelően van megszervezve úgy emberi mjnt tárgyi tekintetben egyaránt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 3.a párjával járt itt
A halászlevük miatt bármikor képesek vagyunk utazni 1 óra hosszát! Mindig friss és kiadós a halászlevük, nagyon sokan térnek be hozzájuk csak a halászlé miatt! Emellett bőséges választékuk van egyéb ételek közül is, rengeteg fajta halételük kapható. sokat kipróbáltam már közülük. A legjobban még a orly módra elkészített süllőt szeretem.
Szörnyű 2023. május 1.a párjával járt itt
Általában jól készítik a halászlevet, a konyhával semmi gond. Gond a felszolgálókkal szokott lenni. Telt ház esetén, egyszerűen nem engedik meg a vendégeknek, hogy megosszák a 4-6 személyes asztalokat egymással. A vendég nem döntheti el kivel akar egy asztalnál ülni. Egyébként 10 asztalból 8-nál általában ketten ülnek.
2022. május 14.a párjával járt itt
Kirándulás közben kerestük fel a csárdát, mert sok ismerős dícsérte. Délután fél kettőkor értünk oda, teltház volt, így egy kicsit várni kellett, hogy legyen szabad asztal. Viszonylag gyorsan lett hely. A kiszolgálás a rengeteg vendég ellenére gyors volt. Rendelésünket gyorsan felvették, és viszonylag gyorsan meg is kaptuk.
Kiváló 2022. január 16.családjával járt itt
A héten kétszer is volt szerencsém betérni az étterembe. A halászlevüket nem tudom megunni, de minden étel finom, amit az étlapon találunk, Családunk nagy kedvence a haltepertő és a mindig friss, ropogós kenyér! ! ! Csak ajánlani tudom mindenkinek a helyet, bár tudom, hogy hétvégén sajnos be sem lehet jutni sokszor, annyi vendég van. Sokan ismerik és szeretik ezt a helyet.
Kiváló 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, elérhető áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Ínyenceknek békacomb! Négyen ettünk itt, és hármunktól 5*-ot, tőlem csak 4*-ot (mivel egy kicsit még kellet volna sütni azt a fránya pulykát) kapna, de összességében 5*.
Kiváló 2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Kedves, gyors kiszolgálás, finom ételek, fantasztikus szörpök! A halászlé nagyon finom volt. A gyerekek imádták a túrógombócot. Nagy választék, szerintem mindenki tud találni kedvének megfelelő ételt az étlapon. a terasz kellemes, kényelmes, és a kilátás is remek. Egyből a parton van.
Szörnyű 2019. szeptember 26.a párjával járt itt
Unott közönyös kiszolgálás. Kétszemélyes halastálat rendeltünk, sem friss, sem finom, sem bőséges nem volt.
Kifőzdei minőség éttermi áron. 2 kisüveg sörrel 7590
A törpeharcsa hideg, a szürkeharcsa nemtudom mi, az orly süllő nyers, rizst pedig nem is kértünk. A roston pontypatkó elfogadható lett volna, de szerintem nem tiszai, ugyanis elég mocsárízű volt.
Kiváló 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
Nyaralás során voltunk itt a családdal. Már maga az étterem környezete megnyerő, a teraszról szép kilátással a Tiszára.
Igazi csárda hangulat, finom és elegendő mennyiségű ételek jellemzik. Udvarias a kiszolgálás és az ár/érték arány is teljesen rendben van.
Legközelebb is betérünk ide, ha erre járunk.
Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló a térképen
3388 PoroszlóKülterület, Tisza-híd 33-as
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-CS
P-Szo