Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló vélemények

Kiváló 2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Kedves, gyors kiszolgálás, finom ételek, fantasztikus szörpök! A halászlé nagyon finom volt. A gyerekek imádták a túrógombócot. Nagy választék, szerintem mindenki tud találni kedvének megfelelő ételt az étlapon. a terasz kellemes, kényelmes, és a kilátás is remek. Egyből a parton van.
Kiváló 2017. október 4.a párjával járt itt
Augusztusban egy vasárnap ugrottunk be egy ebédre a párommal. Az étterem teljesen tele volt. De odakéreckedtünk egy pár mellé a teraszon, az asztaluknál még volt 2 hely. Meglepetésünkre kb 5 percen belül jött is egy kedves felszolgáló és felvette a rendelésünket. Az ételünket is normális várakozási időn belül megkaptuk. Kiadósak az adogok és finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. július 31.gyerekekkel járt itt
Nyaralás során voltunk itt a családdal. Már maga az étterem környezete megnyerő, a teraszról szép kilátással a Tiszára.
Igazi csárda hangulat, finom és elegendő mennyiségű ételek jellemzik. Udvarias a kiszolgálás és az ár/érték arány is teljesen rendben van.
Legközelebb is betérünk ide, ha erre járunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 9.családjával járt itt
Kellemes a nyitott terasz, a nagy melegben is fújdogált a szél a víz felől. A kilátás egyedi a Tiszára. Kiváló, gyors kiszolgálás, finom, bőséges ételek, jó ár érték arány. Visszatérünk még. :-)
Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló - Étel/italFehér Amúr Halászcsárda Poroszló - Étel/ital
Kiváló 2016. november 15.a párjával járt itt
Először kb. 20 évvel ezelőtt jártam ide, elég sűrűn Debrecenbe jövet-menet. Már akkor sem okozott csalódást, mindig éhesen érkeztünk és telt gyomorral indultunk tovább. Ezekre az emlékekre gondolva látogattunk el párommal a hosszú hétvégén ismét halászlét enni.
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvége zárásaként tértünk be a Fehér Amúr vendéglőbe. Nem volt kérdéses, hogy valami halétel lesz a kiválasztott. Én vegyes halászlevet, férjem korhely halászlevet választott. Mindkettő nagyon finom és bőséges volt. Utána már csak egy "könnyebb" ételt választottunk (hortobágyi palacsinta és juhtúrós sztapacska).
Kiváló 2016. május 28.családjával járt itt
Nagyon kellemes hangulatú hely, szép kilátással a Tiszára. Nagyon sokan voltak amikor betértünk ide,de nagyon gyorsan kiszolgáltak minket ennek ellenére is. Az ételek finomak voltak,bár lehetnének nagyobbak is,bár a tál nagyon bőséges volt. Összességében egy remek hely,de célszerű előre tervezni és előre foglalni,mert nekünk is már csak egy hely volt.
Kiváló 2016. március 13.a párjával járt itt
2016 Március 09-én kora délután ismételten betértünk kedvesemmel a híres poroszlói csárdába. Kb. negyedjére ettünk itt már harcsa halászlevet. Elsőnek kettesben még tavaly tavasszal egy alkalommal, aztán a sógornőmékkel együtt. Most Februárban pedig a 6 hónapos keresztlányunkkal és a szüleivel. A kiszolgálás mindig udvarias, és gyors.
Kiváló 2015. szeptember 15.családjával járt itt
Hazafelé tartva a nyaralásból megálltunk Poroszlónál vacsorázni, bár zuhogott az eső. Mondanom sem kell hogy hal ételt választottunk,és nem csalódtunk. A halászlé isteni volt,a harcsapaprikás túrós csuszával pedig egyenesen isteni. Ilyen finoman elkészitve még nem ettem sehol.
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Poroszlói tartózkodásunk második napján kerestük fel az éttermet, aztán a rá következő nap ismét ott ebédeltünk, mert annyira ízlett az étel, hogy nem akartunk kockáztatni más hellyel. A halászlé és a harcsapaprikás is kitűnő volt. Ízletes, megfelelő sűrűségű, gusztusosan tálalt. A törpeharcsa ropogósra sütve.
Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló a térképen
3388 PoroszlóKülterület, Tisza-híd 33-as
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-CS
P-Szo