Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló

Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló
Tisza-tavi Ökocentrum PoroszlóTisza-tavi Ökocentrum Poroszló
Tisza-tavi Ökocentrum PoroszlóTisza-tavi Ökocentrum Poroszló

Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló bemutatkozása

A Poroszlón épült Tisza-tavi Ökocentrumban akár egy teljes napot is eltölthetsz, annyi izgalmas kalanddal találkozhatsz majd az interaktív kiállítás bejárása során. A festői környezetben megbújó főépület falai között az állandó-, valamint időszaki tárlatok mellett, látványos, 3 dimenziós mozi, szuper játszószoba és páratlan panorámát nyújtó kilátótorony is helyet kapott.

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Legjobb ár reggelivel
Legjobb ár reggelivel
2024.12.01-ig
Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. október 14.gyerekekkel járt itt
Az Ökocentrum minden korosztály számára különleges programokat kínál. Az egyik "állomásnál" kis tutajokat hajthatnak a gyerekek, vagy kötél mentén áthúzhatják rajta magukat a kis tavon. Ugyanitt gémeskutat is láthatnak és ki is próbálhatják. Az óriásakváriumban közvetlen közelről figyelhetik meg a halakat, még alagútban is.
Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló - Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló -
Kihagyhatatlan 2017. május 17.barátokkal járt itt
A Tisza-tó körbe kerékpározásának egyik megállóhelye volt.
Az akváriumban megcsodálhattuk a halakat közelebbről is, illetve olyanokat is láttunk, amiről eddig nem is hallottunk.
Szép, napos időben a kilátóból a szemnek semmi sem szabott határt.
Egy rövid sétát tettünk a hatalmas parkban, összebarátkoztunk az állatokkal. A belépő árak viszonylag magasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. május 11.a párjával járt itt
Kirándulóként "tévedtünk be" a centrumba, de nem bántuk meg! Nekünk teljesen új volt az egész, ilyesmit még nem láttunk, ezért csak ámultunk a hatalmas akváriumoknál a felettünk átúszó halak között. A kilátás a tetőről csodás. A 3D mozira nem volt idő (és tele volt). Esőre hajló áprilisi időben a park állatkáit csak futólag láttuk. Az épületben (a csoportok ellenére) tisztaság van!
Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló - Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló - Tisza-tavi Ökocentrum Poroszló -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Érdekes 2016. október 12.csoporttal járt itt
Először nem sokkal az ökocentrum nyitása után szerettük volna megnézni, de akkor sajnos sarkon is fordultunk, mert a pár autóra kiépített fizetős parkoló tele volt, és az út szélén kilóméteres sorokban álltak az autók, gyanús járókelők közepette. Akkor nem kockáztattuk meg.
Kihagyhatatlan 2016. október 6.gyerekekkel járt itt
Nyáron elvittük a gyerekeket Poroszlóra, az öko centrumba, ahol nagyon élvezték az akváriumok világát. Érdekelte őket a sok hal és növényzet. Majd körbejártuk a hatalmas parkot, ahol megcsodálhatták közelről a pelikánokat, óriás teknősöket és sok más állatot. Játszhattak a játszótéren, a vízi játszóteret külön élvezték, a kilátóból pedig csodás táj tárult elénk.
Időpazarlás 2016. október 5.csoporttal járt itt
Maga az épület, a kiállítás persze jó, de a személyzet, a hozzáállás (hozzá-nem-állás) sokat ront az egészen. Szezonon kívül voltunk (április végén), ezért például az autóbuszparkolót nem tudtuk használni. Látogató sem nagyon volt - kicsit olyan érzésem is volt, mintha zavarnánk a dolgozók nyugalmát. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
2013-ban voltam itt először 28 hetes terhesen. Akkor is nagyon tetszett, de most is, amikor a majd 3 évesemmel együtt újra ellátogattunk ide. Most Anyukám és nővérem is eljött velünk. Rengeteg a látni való , szuper hely. Csak ajánlani tudom kicsiknek és nagyoknak egyaránt! Az akvárium lent szuper jó szuper szép!
Érdekes 2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Egy esős hétvégén, lemondva a szabadtéri programunkat arra gondoltunk megnézzük Poroszlón az akváriumot. Nagyon nagy meglepetés volt számunkra! Nem is gondoltuk, hogy szinte egy egész napot el fogunk ott tölteni. Gyönyörű akváriumok ejtettek ámulatba mindegyikőnket. Egy 14 és egy 2 éves gyerkőccel érkeztünk.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 18 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.