Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
Bonca
654019
Országjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Fotói
19 fotó
Itt járt már

Bonca adatlapja

60Értékelés
6
54
0
19
Bemutatkozás
nem ismert
Így utazok, így járok étterembe
nem ismert
Regisztráció2013.11.09
Utoljára itt2026.05.26

Néhány kiemelt értékelés

Gyenge 2026. május 26.barátokkal járt itt
Egy forró nyári napon kiállítás után jól esett volna egy kávé, kint forróság volt, praktikusnak tűnt, hogy a múzeumban helyben igyunk. A környezet nem volt szép, se tiszta. A kiszolgálóktól a kávéról és a tejről érdeklődtem, amire pofákat vágva, nem kedvesen válaszolt. Magasan túlárazott kávé, nem volt kifejezetten rossz, szóval ez az egy amire nem panaszkodnék.
4Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Kiváló 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
Csodálatos az étteremből a kilátás. A kiszolgálás tökéletes, kedves, segítőkész, figyelmes pincérek. Vasárnapi lehetőség, fix befizetett összegért korlátlan étel és italfogyasztás. minden nagyon szép és nagyon finom. Az előételes pult mesés, minden elképzelhető finomság megtalálható itt, a tenger gyümölcsei salátától, a libamájtól a sonka sárgadinnye páros, articsóka stb, saláták.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Szörnyű 2022. november 2.barátokkal járt itt
Barátnőmmel tértünk ide be, ebéd utáni süti-kávézásra. A kávézóba betérve- nem láttuk a többi helyet- így megkérdeztük, hogy elfogaszthatjuk e itt a kávét és a sütit, mert nem szerettük volna sétálva. . Azt mondták ott a falnál- állva meg tudjuk enni- és inni. A sütit azonnal megkaptuk a kávékat kb nekünk kellett intézni, újra kérni- hogy megkapjuk.
2Ételek / Italok
1Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság