Bonca
Országjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

Bonca adatlapja

Regisztráció2013.11.09
Utoljára itt2024.03.13

Átlagos 2023. május 7.gyerekekkel járt itt
Kifejezetten libanoni éttermet kerestünk volna, bár olvastam az itteni negatív kritikát erről- a tripadvisoron csak pozitív külföldi véleményeket láttam, adtam egy esélyt ennek az étteremnek, erre esett a választás. Az online elérhető étlapja is jól áttekinthető, fotók, leírások segítik a választást. A kínálattal is elégedettek voltunk.
Gyenge 2023. október 7.barátokkal járt itt
Szegedi kirándulásunk alkalmával, az ebéd utáni kávézáshoz az internetes értékelések alapján választottunk helyet. Sajnos csalódás volt. Nem találtuk hangulatosnak sem a kültéri helyet, sem a belsőt ahol le lehet ülni, kint zajos volt, bent pedig túl pici egy jó beszélgetéshez. A kávézónak nincs mosdója. Kaotikus a környezet.
Kiváló 2023. október 7.barátokkal járt itt
Véletlenül választottuk ezt a kávézót szegedi kirándulásunk alapján, mondhatni betévedtünk, biztos, hogy újra felkeressük, ha erre utazunk. Szuper elhelyezkedés, kellemes külső és belső tér. Letisztult és hangulatos design, izgalmas vonzó kínálat. Kedves, barátságos kiszolgálás.
Felhasználó fényképei:
Hatos Rétes Szeged - Hatos Rétes Szeged - Hatos Rétes Szeged - Hatos Rétes Szeged - Hatos Rétes Szeged - Hatos Rétes Szeged -