BikerBear

BikerBear adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2014.10.10
Utoljára itt2023.05.15

Szörnyű 2015. június 29.barátokkal járt itt
Ennek az étteremnek a megítélése körül rengeteg a vita. Van egy lelkes rajongótábor, amelyik isteníti, és van egy másik oldal, amelynek képviselői nagyon lehúzzák a helyet. Ideje volt hát megtapasztalnom, melyik fél álláspontját érzem inkább a magaménak? Átböngészve az étlapot (még az interneten) és látva annak hosszát, komoly kétségeim támadtak.
Átlagos 2014. október 12.családjával járt itt
Erről az étteremről régóta tudok, de először csupán a múlt héten tettem tiszteletemet. Tudtuk, hogy a helyen bowlingpálya is működik, a választásban ez is szerepet játszott. Az étterembe lépve vagy 600 Km-t utaztunk. Egy igazi bajor feeling kellős közepén találtuk magunkat. Egy bűbájos, csupa mosoly pincérlány fogadott minket, akinek .
Gyenge 2022. július 6.gyerekekkel járt itt
Tatán, az Öreg Tó partján, fenyvesek árnyékában található ez a jobb sorsra érdemes, komoly múltra visszatekintő és sok tulajdonosváltást megélt étterem. Nem túl gyakran jártunk ide (talán évente egyszer), eddig szerettük. De most. . . Az ételeket látva és kóstolva még abban sem vagyok biztos, hogy képzett szakács van a konyhán.
Felhasználó fényképei:
Grill & Cocktails Tata Tata - Grill & Cocktails Tata Tata -