grocceni étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg grocceni értékeléseit!

Olvasd el grocceni étterem értékeléseit!

grocceni értékelései

Görög hangulat Budapesten (grocceni) -

Taverna Dionysos Étterem Budapest

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 30. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Régóta terveztük és most megvalósult. Persze helyet is előre kellett foglalni. A pincérlány vezetett az asztalunkhoz és mindjárt kaptunk ajándék meze-t. Aztán megrendeltük az ételeket. Utána körbefotóztam az éttermet. Nagyon kedvesek voltak még akkor is, mikor bekukkantottam a konyhába. Kiválaszthattuk a halat, amit megsütnek nekünk.
Bikács-Kistápé - a vidék eleganciája (grocceni) -

Zichy Park Hotel - Borostyán Étterem Bikács

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hajdani TSz majort alakított át a tulajdonos négycsillagos welness szállodává. Nagyon elégedettek voltunk a nagy semmibe ágyazott nyugalom szigetével. Az udvarias kiszolgálás, na meg az ízletes, nagy adagok feldobták napunkat. Augusztusban kellemes árnyékos helyen ebédeltünk és egészen a kávéig élveztük a vidék hangulatát. Bátran merjük ajánlani az olvasóknak a helyet.
A legjobb étterem Hévizen (grocceni) -

Római Pince Hévíz

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Dotto-val érkezünk a hegyen lévő Római pincébe, hogy az italfogyasztásban se legyenek korlátok. Ez valami csodálatos hely. A népes társaság szinte mindegyike kissé másként kéri az ételt, de a kedves pincérnek még tetszik is - na persze neki is tetszik a három fiatal lány. Nagyon finomak az ételek. Aki itt nem talál magának, az bizony finnyás.
Tulipán étterem Simontornya (grocceni) -

Tulipán Étterem Simontornya

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 28. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az utóbbi két évben fedeztük fel igazán a Tulipánt, mert gyakran járunk erre. Gyors a kiszolgálás, hiszen autós étteremként nagy a pörgés. Kiváló, ízletes nagy adagok az ételek. Le a kalappal a gazdag étlap előtt. A magyaros ételeken kívül sok-sok európai fogás van a kényes gyomrúaknak is. Elfogadják a bankkártyát, utalványokat, van wi-fi és tiszta a mellékhelyiség.