grocceni étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg grocceni értékeléseit!

Olvasd el grocceni étterem értékeléseit!

grocceni értékelései

Nagyon húzósak az árak -

Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Külföldön az autópályaéttermek közül kedvenceim a Marché éttermek. Tucatnyi helyre visszajárok. Most a reptérre menet megálltm az alacskai Marché-nál és megebédeltem. Bableves-sült kolbász-mustár-zsemle-kávé-alkoholmentes sör 3700 forintba került. Kissé húzós ár, bár ízlett az ebéd és jól is laktam vele. A WC bónt most is, mint mindig a shopban egy ásványvízbe számtották bele.
A gyerekeim el sem hinnék hol jártam -

McDonald's - Piac tér Székesfehérvár

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Hajdanában, mikor még kicsik voltak a gyerekek nagyon sokat jártunk ide. Aztán jött egy elég hosszú passzív időszak. Most pedig éhes voltam, szombat délután volt, na meg egy kis nosztalgia - hát betértem. A kislány tegezett előttem mindenkit. Aztán mikor én következtem, egyből önözésre váltott. Majdnem kicsúszott a számon, hogy "nem kell csodálkozni, mekizik a bácsi".
Jó kis cukrászda bevált névvel -

Zserbó Kávéház & Cukrászda Székesfehérvár

Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Székesfehérváron a fürdő közvetlen szomszédságában teljesen véletlenül tláltunk a Zserbó cukrászdára. Mi ugyan téli időszakban teszteltük, de el tudom képzelni, hogy milyen menő lehet a hely a nyári kiülős időszakban. Kis forgalom mellett kedves kiszolgálásban volt részünk. Finomak a sütemények és a kávé is. Bankkártyával fizettünk.
Egyszerre retro és modern -

Tavirózsa Étterem Hévíz

Értékelt: 2018. augusztus 21.
Miért is így fogalmaztam a címet? A majd 40 éves szállodának is haladnia kell a korral. Ugyan régi a komplexum, azonban igyekszik minden olyat biztosítani, melyek korunk követelményei. Vannak laktózmentes, tejmentes, paleolit, bio ételek, italok egyaránt. Minden este ott grillezi az ételeket a szakács a teraszon.
Szalontüdő és sör -

Parasztudvar Büfé Hévíz

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Kaptam néhány óra szabadidőt. Így azonnal adta is magát, hogy nem valami elegáns helyen fogok ebédelni, hanem a maga parasztikusan egyszerű helyén, a Parasztudvarban. Olyan kevés helyen mérnek tüdőt. Elgondolkoztató, hogy hová tűnik a sok levágott disznó tüdeje? ! Állítólag feldolgozza, bedarálja a húsipar. Nagyon finom, fűszeres volt a korai ebédem és jól csúszott rá a sör.
Rettegés a fagylaltmaffiától -

Caffee Rigoletto Hévíz

Értékelt: 2018. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már sok alkalommal jártunk a Caffee Rigoletto-ban, de most kicsit más volt a fogadtatás. Az összes asztalon kint volt egy A5-ös méretű kétoldalas szórólap, amely az albán "fagylaltmaffia" csalásaira hívja fel a vendégek figyelmét. Aggodalmuk jogos, hiszen alig száz méterre is van egy ilyen üzlet, ahol ugyanilyen (300 Ft/gombóc) áron mérik a színezett, gyümölcsöt nem, de sok mesterséges anyagot tartalmazó fagylaltjaikat.
Cukrászda óriási terekkel -

Ciklámen Eszpresszó Hévíz

Értékelt: 2018. augusztus 21.
A Ciklámen cukrászda a Danubius Health Spa Resort szállodán belül helyezkedik el. A szállodához hasonlóan óriási terek állnak rendelkezésünkre és bizony kevés a vendég. A bejárat melletti forgó vitrinből kell kiválasztani a desszertet (sütemény, torta, pohárkrém), majd a kedves felszolgálótól megrendelni. Kint foglaltunk helyet, ami délután kellemes árnyékban volt.
Finom koktélok különleges tálalással -

Kroko Bár Felsőtárkány

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Ittlétünk alatt a vacsora után általában nem megyünk vissza a szobába (a szurikáták már amúgy is alszanak), hanem beülünk a Kroko bárba. Itt mindig van valami látnivaló. Az este elején Bizsu jön, vagy valamelyik animátor a gyereksereggel. Kareoki műsor, aztán lefektetik a srácokat és mi felnőttek maradunk. Érdekes törzsi mintázatú poharakban csicsásan feldíszítve kapjuk a koktélokat.
Kávé fürdőköntösben -

Dogon Wellness Bár Felsőtárkány

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Délutánonként szoktunk beülni a felsőtárkányi hotel Bambara Dogon-bárjába. Itt a laza előírású dress-code akár a fürdőköntöst is megengedi. A szenegáli fiú hol konga dobokkal tart autentikus afrikai zenebemutatót, hol pedig rózsavízzel permetezett almagerezdeket kínál. Nagyon finomak a koktélok, vagy éppen a kávék, melyek ilyenkor különösen jól esnek.
A minden igényt kielégítő étterem -

Hotel Európa Fit Étterme Hévíz

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kedvenc hotelem étterme nem akármilyen. Itt sok minden különlegességet megtapasztalsz. A félpanziós ellátás során kétszer látogatjuk. R e g g e l i : a kétféle rántotta, a lecsó, a sült szalonna, a kolbász és a virsli kielégíti a kalóriadúsabb ételek kedvelőinek étvágyát. Aztán persze ott vannak a felvágottak, sajtok, lekvárok, szállodai sütemények, palacsinta és császármorzsa óriási választéka.