grocceni étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg grocceni értékeléseit!

Olvasd el grocceni étterem értékeléseit!

grocceni budapesti értékelései

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hát persze, hogy újra meglátogattuk kedvenc svédasztalos helyünket. Megrögzött Trófea-fanok lettünk. Semmiképpen nem az vezérel, hogy a lehető legdrágábbat egye az ember a rendelkezésre álló időkereten belül, de hát ha a tengeri herkentyűket szeretem . . . . Egyébként drága a bélszín is, mégsem azt eszem.
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
Gyakran van dolgom a tizenkettedik kerületben. Régóta meg szerettem volna nézni a Hegyvidék bevásárlóközpontot, így a szokásos MOM parki kajáldák helyett ide jöttem. Az igazat megvallva nekem nem jött be, de hát ez az én dolgom. Meglátogatom a híres Vörös homárt. Nagyon finom, friss volt minden, amit ettem, le a kalappal.
Csak egy sütire tértünk be -

Gellért Hotel Eszpresszó Budapest

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Gyerekkorom óta számtalan alkalommal elhaladtam mellette (kocsival), s mindig kíváncsi is voltam mi lehet belül. Most viszont gyalogosan. Rögtön adódott is az ötlet, hogy térjünk be melegedni és ha már betértünk, együnk egy sütit. Szerintem a személyzet azonnal észreveszi azt, aki először jár itt. Gyönyörű a belső, ami arckifejezésünkön is látszott.
Engem itt a földig aláztak -

Leroy Bistro Budapest

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
Sokat repülök és a tavalyi évben szeptember hónapban tetőzött az utak mennyisége. És hogy ezt miért is írom le egy étterembíráló bejegyzésemben? Ferihegyen is mindent kipróbálok, minden sorrakerül egyszer. Sok fotót készítek. Éppen a Skycourt Leroy bistro nevű nevű helyén fogyasztottam el egy kávét. A felszolgáló hölgy kedves volt.
Sznob lokál nagy csalódással -

Déryné Bisztró Budapest

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Annyi jót hallottunk már a helyről, hogy egyszer ki kellett próbálni. Nem kellett volna! El kellett volna hinnem a sok elmarasztaló kritikát! Az étlap nagykképű volt, de gondolom a törzsközönségnek éppen ez tetszik. Azt, hogy "Soupe du jour"-t egyszerűbb helyeken napi levesnek hívják, érti a gasztronómiai máveltséggel megáldott bíráló.
Egyszerre csak kevés ételféleség -

Beszálló Food Bar Budapest

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Forgalmas helyen található ez a különös kis lokál. Hát én is meglátogattam. Nagyon érdekes, hogy egyszerre csak kevés ételféleség található az étlapon. Persze ezek mindegyike egy remekmű, amely után visszatérsz pároddal, vagy családoddal. Ha menőzöl, akkor fogyaszthatod az ázsiai ételeke pálcikával, de ha nem akarod, akkor sem fognak kinézni a vendéglőből.
Reptéri önkiszolgáló étterem -

Upper Crust Budapest

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Az egyik legjobb étterem a tranzitban. A pizzapék a szemed láttára készíti az ételedet és akár bele is szólhatsz, hogy miből mennyit pakoljon rá. Az ázsiai mosolygós kislány frissen süti a wokban a finomságokat, aztán kérhetsz hozzá tetszőleges köretet. Egy másik pultnál friss salátákból válogathatsz kedved szerint.
Sportrajongók mekkája Ferihegyen -

O'Learys Sportbár Budapest

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Egy nagyon jó helyet fedeztem fel az indulási oldalon a tranzitban. Ez egy egyedülálló attrakció. Vagy húsz TV készüléken mennek párhuzamosan a sportcsatornák. Mindez úgy, hogy egymást egyáltalán nem zavarják. A krétás táblán folyamatosan frissítik az éppen aktuális sportközvetítések időpontjait, melyek közül kedvedre válogathatsz.
A nyugalom szigete -

Caffé Ritazza Budapest

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Ha egy kicsit tovább gyalogolsz a 2A terminál indulási oldala felé, akkor találsz egy olyan olasz kávézót, ahol a teljes nyugalom honol. Itt már közel sem érezni azt az óriási utasáradatot, ami a fő csarnokban tapasztalható. Lenyugodtak a kapkodás kedélyei, most már pihenhetsz a géped indulásáig. Kedvesek a pincérlányok és nagyon finom a kávé és a sütemény.
A tisztasággal komoly bajok vannak ... -

The Terrace Budapest

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
. . . mert az éremnek mindig két oldala van. A dohányzó teraszon nagyon trehány módon értelmezik a tisztaságot és ott is eldobálják a csikkeket, ahol nem gyújthatnak rá. Vendéglátói oldalról pedig rendetlenség a pult mellett, vagy otthagyott fűtéscső-alkatrész a virágcserépben. A hely egyébként nagyon hangulatos. A személyzet kedves, vidám, fiatalos.