grocceni étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg grocceni értékeléseit!

Olvasd el grocceni étterem értékeléseit!

grocceni értékelései

Itt bizony el lehet hízni -

Leroy Cafe - Mammut Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Félve mentee be a Mammutban található Leroy Cafe-ba, hiszen engem pár hónappal ezelőtt egy másik egységükben, a Liszt Ferenc repülőtéren a földig aláztak (lásd a tavaly ősszel írt bírálatomat! ). Hát bizony meg kell vallani, hogy a Mammut-béli egységüknél minden a legnagyobb rendben. Nagyon kedves és udvarias a kiszolgálás és az ételek, italok kelletik magukat.
Itt mindig hosszú a sor -

Ízlelő Étterem Veszprém

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 10.
11 előtt 5 perccel értem ide és kb nyolcan voltak előttem. Mire a pénztárhoz értem, már vagy húsz ember állt mögöttem. Mire megebédeltem, már az ajtón kívül állt a sor vége. Ezek persze ne vegyék el senki kedvét az Ízlelőtől, ez egy remek hely. Nagyon finomak, frissek az ételek, bőségesek az adagok, kedvesek és gyorsak a kiszolgáló hölgyek.
Tálalás lófigurás tálcán -

Huszár Vendéglő Örvényes

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Örvényes ugyebár nem egy világváros. Szép csendesen megbújik a Tihanyi-félsziget árnyékában. Van itt azonban egy olyan vendéglátóhely, mely messze földről visszacsábítja a vendégeket. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk, nagyon kellemes a környezet, nagyon gyorsan hozták ételünket és nagyon forró, nagyon finom volt.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Már máskor is említettem, hogy nem az én életformám ez a gyorsétterem, de későn este nem volt más. Rajtuk viszont jól látszott, hogy nem örülnek a jelenlétünknek, pedig még majdnem egy óra volt hátra a zárásig. Párom halas szendvicset én pedig dupla marhahúsos-baconost maestro burgert kértem. A fiú 3 percet igért, addigra elkészül.
Így mutatkozunk be a külföldieknek -

Flocafé - Ferihegy Budapest

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Természetesen nekem sajnos semmi beleszólásom nincs, de az illetékesek helyében valamilyen módon biztosan szabályoznám az ország kapujának színvonalát. Gondolok itt a mellékhelyiségek állapotára, a valutaváltás árfolyamára, vagy akár a feketén dolgozó taxis hiénákra. Erre a vendéglátó helyre például úgysintén nem vagyok büszke.
Megnyerte a versenyt -

Dr. Juice Budapest

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
Milyen versenyt is nyert meg? A biztonsági vizsgálat után általában vizet szoktunk venni, hogy a gépre vigyük. Ennek az ára évente brutálisan emelkedik, mely bőven meghaladja az inflációt. Pillantást vetünk ilyenkor az árcimkékre, aztán döntünk. Most a Dr juice nyert. Így aztán itt ittuk meg a kávénkat is.
Ide időben kell asztalt foglalni -

Fortuna Étterem Dombóvár

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hogy lehet az, hogy egy dombóvári étterem állandóan csupa "ötszivecskés" értékelést kap. Hát úgy, hogy nagyon szuperül, hibátlanul csinálják. Így volt ez most is. A repertoárjuk példaértékű - öröm lapozgatni. Én persze jó szokásom szerint már előre megnéztem a neten. A személyzet nagyon kedves, a felszolgált ételek pedig frissek, finomak és bőségesek.
Igazi retro menza -

Viadukt Étterem Veszprém

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 27.
A veszprémi Viadukt étterem egy igazi retro menza, ahol úgy tűnik megállt az idő. Az étterem a város nyugati, ipari üzemekkel tűzdelt szélén található. Sem a környezet, sem a berendezés nem változott vagy harminc éve. Két dolog viszont van, amire semmi panaszunk nem lehet. Nagyon finomakat, háziasan főznek, illetve felettébb kedves, türelmes a gárda - legyen az ételkiadó, pénztáros, vagy éppen mosogató.
Rétesező a piactéren -

Sümegi Rétesház Sümeg

Értékelt: 2019. március 26. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Forgalmas helyen, a piactéren található ez a rétesező. Igazi házi nyújtott réteseket kínálnak itt megfizethető áron. A meggyes és a meggyes-mákos rétesek nagyon finomak voltak. Vannak még itt különféle pogácsák is, melyek közül a burgonyást emelném ki. Ez egy nagyon kedves gyerekkori emléket elevenített fel bennem. Kávé is kapható ebben az egyszerű, kedves rétesházban.
Ilyen az igazi kereskedő -

Pek-Snack Látványpékség Sümeg

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Még volt egy fél órám a találkozóig, így gyorsan betértem egy kávé-pogácsa kombóra a látványpékségbe. Az üzlet már húsvéti hangulatban díszeleg. Megláttam a vitrinben kedvenc tepertős pogácsámat és már kértem is belőle tíz dekát egy kávé társaságában. "Azt nem ajánlom önnek, inkább válasszon valami mást! " - mondja az eladó hölgy.