grocceni étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg grocceni értékeléseit!

Olvasd el grocceni étterem értékeléseit!

grocceni zirci értékelései

Ők bíznak a jövőben -

Cuha Völgye Étterem Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ők bíznak a jövőben, mert a bejáratnál réztáblán olvashatod az érvényes étlap ajánlatot árakkal együtt. Nem szándékoznak gyakran árat emelni. Az elején kevesen voltunk, aztán az ebéd végére feltöltődött a különterem. A felszolgáló hölgy szinte már túlzásba vitte a kedvességet. Ez manapság nem jellemző. Forró volt a leves, finomak, friss ropogósak voltak a frissensültek.
Igazi gyorsbüfé Zircen -

Hamburger Box Zirc

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Kutyafuttában egyedül tértem be Zircen a Hamburger box-ba. Kedves úr fogadott kissé bizonytalanul. Szerintem nem volt biztos abban, hogy látott-e már. Megpróbáltam megőrini inkognítómak - mármint azt, hogy kb 2,5 éve egy pozitív kicsengésű tesztet publikáltam róluk. Véleményem szerint továbbra is jól csinálják. Finom a hamburger, kedvesek és nagy a tisztaság.
Mint mindig, most is szuper volt -

Kemencés Étterem Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Késői vasárnapi ebédre tértünk be a Zirc külterületén található étterembe. Kedvesen fogadtak bennünket, pedig már sok vendéget kiszolgáltak. A felszolgáló kedves volt, az ételek aránylag gyorsan hozzánk kerültek és frissek, ropogósak voltak. Hát így kell ezt csinálni! Azt hiszem kölcsönösen tiszteltük egymást, így hamarosan újra meg fogunk jelenni.
Téli időszakban is kiváló -

Pepe Cukrászda Zirc

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem először vagyunk itt, de először vagyunk itt téli időszakban, mikor nem a fagyié a főszerep. Hát kellemes meglepetésként 7 féle fagylaltot most is láttunk. Miért ne? Hiszen egy fűtött helyen kis kehelyből fagyit enni teljesen normális dolog. Katalin napi süteményezésünk nagyon jól sikerült. Finomak voltak a sütik és kevesek a felszolgáló lányok.
Csodálatos születésnapi ebéd -

Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó Zirc

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagy várakozással indultunk Zircen a Marietta étterembe. Asztalt is foglaltunk a teraszon. Vászonernyő alatt ültünk, de így is melegünk volt - méghozzá nagyon. Édesítőszerrel rendeltük azt a nagyon finom limonádét, ami mérsékelni igyekezett hőségérzetünket. A Mariettában olyan töltött-bundázott húsokat szolgálnk fel, melyek máshol nem lelhetők.
Alig kaptunk asztalt -

Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Legutolsó látogatásunk (két éve) hétköznapra esett és csak pár asztalnál ültek vendégek. Most szmbaton sem foglaltunk asztalt. A tulajdonos sajnálkozott, hogy csak egy óra múlva lesz asztal. Párom májgaluska levest, jómagam pedig velős pirítóst fogyasztottam a kétszemélyes Patkó-tál előtt. Szeretem ezt a felezési módot, mert jóval több jut, mint a fele.
Ahol bicske a csipkebogyó -

Pepe Cukrászda Zirc

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Átalakították, felújították a zirci Pepe cukrászdát. Nosza induljunk és próbáljuk ki! Hát érdemes ide benézni. Eltűnt a szocreál stílusú tálcaleadó állvány. Eltűnt a korábban kezdő és ügyetlen eladólány - persze az is lehet, hogy közben "kitanulta a szakmát". A csipkebogyó fagyi neve "bicske", hiszen errefelé így hívják. Óriási a sütiválaszték és nagyon finomak.
Találó név: Hamburger box -

Hamburger Box Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sok-sok év alatt nagyon sokszor elmentünk Zircen a Hamburger box előtt és ma végre kipróbáltuk. Mint ahogy a címben is említettem tényleg csak egy "box" - alig pár asztal. Azonban annál kedvesebb a bennünket kiszolgáló úr, ki nagy lelkesedéssel beszélt az ételválasztékról, a nyárról, amire most decemberben még jó sokat kell várnunk.
Kerékpártároló rönkfából - ez a Bakony -

Gramofon Café Zirc

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
Le sem tagadhatjuk, hogy a Bakony fővárosában járunk. A bejárat előtti kerékpártároló egy rönkfából került kialakításra. Tulajdonképpen egybeépült egy lottózóval is - kettő az egyben. Az eladó hölgy kedves volt és mindjárt tisztáztuk is a helyi szokásokat: a söntésnél rendelünk - kiszolgálás asztalnál - számla rendezése újra a söntésnél.
Az átlagnál jobb hamburgeres büfé -

Monostor Falatozó Zirc

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
November 12-én nem nagyon szokott havazni. Hát Zircen havazott. Jó meleg volt a Monostor falatozóban és volt is szabad asztal. Szemben egy szép nagy TV volt bekapcsolva. Hamburgerben és hot-dogban óriási a választék. Frissensültek olyanok vannak, melyek előre gyártott mélyhűtöttek. Nekem mindig furcsa a műanyag evőeszköz és hártyavékony műanyag tányér.