hazai tájak
Országjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság

hazai tájak adatlapja

Boldog, 7 unokával, 3 dédunokával büszkélkedő
nyugdíjas vagyok. Szeretek utazni, nem a luxus érdekel, hanem az élményeket gyűjtöm.A természet szépségeit értékelem leginkább, de az emberi teljesítmények, művészetek, építmények is elbűvölnek.
Leginkább a négy testvérem egyikével, de voltunk már együtt öten is.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő  •  Kritikus  •  optimista
Regisztráció2013.04.26
Utoljára itt2024.01.15

Szörnyű 2023. december 11., csoporttal járt itt
Mentő hajnalban. Kórház. Nyolc óra a sürgősségin. Nyolc nap bentfekvés. Három hét szigorú diéta. Plusz 2 hét lábadozás. Kárba veszett operajegy, a kórházban elkallódott kiskabát, s még sorolhatnám. Mindez a szinte nyersen felszolgált hússzelet miatt, amiből sajnos egy falatot megettem. Szalmonella! .
2023. április 9.családjával járt itt
Hat éve beleszerettem Kőszegbe, ezért újra ide jöttem. A fogadó nagyon egyszerű, szobái minimális felszereltségűek, de tudtam, mire számíthatok, nem vártam semmi luxust. Az árához képest elfogadható. Amúgyis a várost jártuk, pihenésre megfelelt. A reggeli valóban csak egyféle, de kiadós, a vacsora viszont a partnerétteremben kiváló volt.
Kiváló 2023. április 14.családjával járt itt
Ápolt környezet, kifogástalan tisztaság, csupa napfény apartman fogadott bennünket. A házigazda már a kapuban várt, köszönjük a figyelmességét. A formaságok elintézése után hamarosan visszatért a 2 napi reggelivel,ami bőséges, változatos volt gyümölcsökkel, paprikával, paradicsommal. Egyetlen negatívum az asztal körüli szűk hely.
Felhasználó fényképei:
Csilla Apartman Hajdúszoboszló -