hazai tájak étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg hazai tájak értékeléseit!

Olvasd el hazai tájak étterem értékeléseit!

hazai tájak budapesti értékelései

Születésnapi vacsora -

Buda Gourmet Budapest

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Meglepetés volt a terem lépcsőzetes kialakítása, így szeparáltabbak az asztalok. Nekem kényelmetlen volt a túl magas asztal, valamint a szorosan összeérő fotelok a svédasztalos vacsoránál. Az előételek kiválóak. Ízléses tálalás, bő választék,különleges, izgalmas ízvilág. Ezek után a levest kihagytam. A főételek közül a marhapofa vörösboros mártásban lepett meg az omlósságával.
Olaszos hangulat -

Gelateria Vittorio Budapest

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Picurka kis fagyizó a Nyugati közelében. Kellemes hangulatot nyújt a csempe, a két falatnyi szék meleg sárga színe. Bár csábító volt a fagylaltkínálat, átfagyva nem vágytam rá, majd nyáron. Inkább egy forró kávét és két süteményt választottam. Profiterolból négyféle is volt, pisztáciásat és mogyorósat kértem, finom volt, csak a tésztája kissé megpuhult.
Hétvégi ebéd -

Roni Hami Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Színházi matiné után jól jött a közelben lévő ételbár. Kaptam egy igazán finom húslevest finommetélttel, volt benne bőven ízletes csirkehús és sárgarépa. Utána rántott csirkecomb rizzsel és majonézes kukoricával, amiben lila hagyma is volt. Ez utóbbi annyira jó volt, hogy feledtette a hús hibáját: sótlan és csak langyos volt.
Valódi terülj-terülj asztalkám. -

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Születés- és névnapot ünnepeltünk itt. Először voltam Trófeában, a hatalmas választék láttán elámultam. Nemhogy végigkóstolni, még végigszemlélni sem volt alkalmam, úgyhogy mielőbb újra el kell jönni, pótolni, amit elmulasztottam. Alkalmam volt megkóstolni újdonságokat,volt, ami nem az én ízlésem szerinti, de itt kitapasztalható akár falatonként is.
Inkább a minőség, mint a mennyiség számítana. -

Falóka Bisztró Budapest

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A kétszemélyes, mutatós Falóka-tál nem kis csalódást okozott. A sajttal, sonkával töltött rántott csirkemell és a párizsi bundás csirke finom volt, de a többi. . . . Kiszáradt, , rágós, égett húsok / roston karaj,rántott szelet, / sótlan, olajban tocsogó rántott gomba, nyögvenyelős rántott sajt. Mindehhez feketére sütött hasábburgonya és íztelen rizsköret.
Egy patinás cukrászda -

Auguszt Cukrászda Budapest

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Kíváncsi voltam a nagy nevű cukrászdára, ami a hangulatos berendezést, korhű bútorzatot illeti, nem csalódtam. Kellemes ilyen szép környezetben elüldögélni egy süti és cappuccinó mellett. A választásom nem volt túl szerencsés,a korall sütemény feledhető volt, a Rákóczi-túrós pedig nem az, amit vártam. Számomra túlságosan édes a tetején lévő - egyébként nagyon mutatós - tojásfehérje.
Kiadós vacsora -

Frigo Burger Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sült csirkeszárnyakat ettem sült krumplival és BBQ szósszal, igen kedvező áron. Valóban finom és friss volt, akkor sütötték meg. Ami megtévesztő: 8 db csirkeszárnyról volt szó, de a 8 db vegyesen volt a kettévágott szárnyak részeiből. Tehát kb 4 teljes szárny. Ennek ellenére kiadós, mivel bőven kaptam krumplit.
Ennél jobbra számítottam. -

Hauer Cukrászda & Kávéház Budapest

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Színház után tértem be egy süteményre ebbe a neves, patinás cukrászdába. A tágas, szépen felújított belső hangulata a régi időket idézi. Csak egy könnyű sütire vágytam, ezért Rákóczi túróst kértem, de csalódtam, mert számomra túlságosan édes volt. / Legalábbis eddig nem ilyennek ismertem. A pohár víz pedig kimondottan langyos volt, ez rontott a kiszolgálás értékelésén.
2018. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem jártam még ilyen kellemes hangulatú,barátságos kis cukrászdában. Bár az alapárak igencsak borsosak, de kuponos akcióban kedvező áron kaptam a bő kínálatból kiválasztott desszertet és a kért forró csokit. A személyzet nagyon előzékenyen segített, udvarias kiszolgálás, mutatós tálalás, egyszóval minden elismerésem.Nem csalódik, aki elmegy.
Meleg édesség hideg napokra. -

I Love Churros Budapest

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Kuponnal voltam, az emeleten ültem le. Pár perc múlva hozták a frissen sült 8 db hosszúkás édességet a választott csoki öntettel. Finom volt és kiadós, jólesett a hűvös estén. Az üzlet picike, de világos, hangulatos . Legközelebb más öntettel kóstolom meg.Számomra előny a Nyugati közelsége, Pesten járva beugorhatok egy kis nassolásra.