Paulaner Sörház - MOM Park Budapest
1123 Budapest, Alkotás u. 53.

Paulaner Sörház - MOM Park Budapest a térképen

Paulaner Sörház - MOM Park Budapest értékelése:

H-Sze 11:30-24:00
CS-Szo 11:30-01:00
V 11:30-23:00
étterem, söröző, bár
bajor, magyar
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:

Paulaner Sörház - MOM Park Budapest vélemények

Kôszeg
Gyöngyös

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Évtizedes múltra visszatekintő, kifejezetten nagy alapterületű, sok asztalos, tágas, bajor söröző és étterem a MOM Park Bevásárlóközpont emeletén. A hodály jellege ellenére is hangulatos, autentikus hely. Jó pár évvel ezelőtt már megfordultunk itt kollégákkal céges vacsorán, de annak dokumentálása elmaradt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Egy csütörtök este 6 körül tértünk be ide. Mivel nem először jártunk itt, azt gondoltuk nem ér bennünket meglepetés. Az étterem maga a régi megszokott képet adta és még a felszolgálók megszokott kedvessége sem okozott meglepetést, mindjárt ajánlottak egy csendesebb asztalt. Az étlap annál inkább meglepő volt. Szinte alig tudtunk választani, annyi remek fogás szerepelt rajta.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper hely, mindenkinek ajánlom. Kedvenceink a fűszeres sült csirkeszárnyak isteni mártogatossal és hozzá a szuper Salvatore sör. A pincérek figyelmesek és udvariasak. Rendszeresen látogatjuk ezt a helyet!

lnln TOP étteremértékelő
2017. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Heten, mint a gonoszok. . . foglalás nélkül mentünk a helyszínre, már ismerve a foglaltsági fokot. A fogadás rendben, nagyon vicces kedvű felszolgáló kezei alá kerültünk, mely csak emelte az est fényét. A kiszolgálásra nem volt panasz, mert gyors volt. A felszolgált ételek nagyon rnedben voltak (grillezett zöldség, jól átsütött kacsamell szeletek).

2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely, többségében kedves és figyelmes személyzettel. A kiszolgálás viszonylag gyors. A napi menü és a business menü elég változatos. Ár érték arányban megfelelő. Étlapjuk is jó, bár annak, aki nem menüzni akar, mindig többet kell várnia (30-50 perc). Pörgős hely, a pincérek sürögnek-forognak! Sok vendég jár ide. Összességében ajánlanám Mindenkinek!

2017. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
Egy céges rendezvényt tartottunk a helyen. A pincér kelletlen és udvariatlan volt, 45+os kollégát szemrebbenés nélkül tegezett. Egy-egy rendelésre fél órákat kellett várni, mert elfelejtették. Erősen túlárazott, de nem hozza a minőséget. A poharam is sokszor volt üres előttem, úgy kellett vadászni a pincérre.

Yossarian TOP étteremértékelő
2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. január 13.
Szerintem a plázákban a gyorskajáldáknak van helye, én személy szerint nem értem azokat, akik egy hangulatos étterembe akarnak beülni egy bevásárlóközpontban (ez az étterem a MOM-plázában van). Ugyanez az érzésem a plázákban lévő mozikkal is, az ember még a film hangulatában van, amikor újra szembesül a boltok áradatával. Teljesen hangulatromboló.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely,hatalmas mérete ellenére hangulatos tud maradni.
Családi,vállalati ebédre,vacsorára vagy akár nagyobb baráti társaság összejövetelére ideális hely .
A kiszolgálás barátságos és gyors,még akkor is mikor sokan vannak .
Az ételek minősége mindíg kiváló . Az étlap jól összeválogatott és bőséges a választék .

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 7.
Romantikus vacsorát fogyasztottunk el férjemmel. Nagyon ízletes, küllemében és ízvilágában kiváló ételeket ettünk. Az adagok hatalmasak. Az étterem hangulata nagyon jó, amit tovább erősített a kellemes hangulat zene. A kiszolgálás udvarias, és közvetlen, de nem tolakodó.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Célirányosan,a sörök és a kiváló csülök miatt voltunk itt barátainkkal,immár sokadik alkalommal. Szerencsénkre hangulatos élőzene várt minket az étteremben ami megalapozta az amúgy is vidám társaság jókedvét. Búzával kezdtünk,a sör hidegen és gyorsan ért az asztalhoz,a felszolgáló srác gyorsan felvette az ételrendelést aztán már futott is tovább,nem nagyon volt ideje ránk,mentségére szolgáljon,hogy telt ház volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 4.801 - 26.325,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.09.13.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
1 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-és fitnesz részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.12.20.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.788,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.768 - 19.239,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szaunaszeánsszal, bábszínház előadással, gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.11.01.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.060 - 9.708,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.25. - 2020.12.29.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.17. - 2020.11.30.
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 45.714,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.30.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.23.
City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2021.01.15.
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.25. - 2021.09.14.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Paulaner Sörház - MOM Park BudapestX