Jucus55
Országjáró - 11 városban járt már

Jucus55 adatlapja

Nyugdíjas vagyok és nagyon szeretek utazni.
Vonattal,busszal. Az idén már voltam Cserkeszőlőn,Kisteleken.Következik Sárvár, Hajdúszoboszló, Nyíregyháza.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2017.05.04
Utoljára itt2022.04.09

Átlagos 2017. május 4.barátokkal járt itt
Rugalmatlanság,hozzá nem értés a szakmai oldalról. 25 évig dolgoztam szállodában,de még sehol nem éreztem magam ennyire rosszul. A személyzet kedves volt,de hozzá nem értők. A tisztaságról annyit, hogy a négy nap alatt még a szemetet sem vitték ki. A reggeli szegényes tojásrántottán és szalonnán kívül alig volt választék.
Kiváló 2019. január 6.barátokkal járt itt
Szilveszterkor voltunk a szálloda vendégei. Fantasztikus volt a szervezés, a forralt borozás a szálloda előtt. Az esti pezsgőzés az uszodában. Társas játékozás az előadó teremben. Nagyon finomak voltak az ételek. A szobák tiszták,és nagyon tágasak voltak. A wellness rész nagyon szuper volt. Gyorsak,figyelmesek voltak a személyzet tagjai.
Kiváló 2017. május 17.családjával járt itt
Családommal és barátokkal voltunk a csárdában. A pincérek gyorsak és udvariasak voltak.Ital kérésnél jeges vizet kértünk amit nem néztek jó szemmel. A halászlé bőséges és nagyon finom volt. 2x2 személyes Körössy tálat kértünk amit 7-en alig bírtunk megenni.Bőséges és nagyon finom volt.Visszafogunk ide még térni.
Felhasználó fényképei:
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged -