kicsi87 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kicsi87 értékeléseit!

Olvasd el kicsi87 étterem értékeléseit!

kicsi87 értékelései

Kínait csakis innen -

Ázsia Konyha (Auchan) Budaörs

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Nem lakunk messze Budaörstől és mikor arra járunk bevásárolni, mindig evéssel kezdünk! Ezt a Büfét szeretem a legjobban, isteni finom, mindig friss ételek közül választhatunk. Kedvencem s szezámmagos csirke, abban a finom mézes bundában. Valahogy mindig ennél kötök ki, max köretként választok mást. Párom viszont minden alkalommal mást eszik, eddig egyszer sem mentünk éhesen haza.
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
Idén nyáron a Kékestető volt az egyik úti célunk. Pár órát eltöltöttünk ott, csodás látvány tárul fent elénk! ! Ebédkor betértünk a Tető Étterembe, kellemes hely, először olyan érzésem volt, mintha menzán lennénk. De a választék elég szimpatikus volt, végül gyümölcs levest kértem, majd fasírtot krumplival. Nagyon finom volt, bár árban kicsit elszálltak.
kellemes időtöltés -

Szilágyi Cukrászda Zalakaros

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2.
A barátainkkal jártunk a fagyizóban és először ettem életemben levendulás fagyit! :) Tetszett is, mivel új ízvilág volt ez számomra. A hely kellemes és hangulatos, a kiszolgálás udvarias, a fagyik változatosak és finomak. Azalatt a pár nap alatt amit a városban töltöttünk, többször visszamentünk oda. Minden alkalommal finomakat ettünk és jókat beszélgettünk.
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Mindig átszaladtunk a városon, de most végre kipróbáltuk. Fagyizni mentünk párommal. . Maga a cukrászda nemcsak kívül, de belül is nagyon tetszetős. Rengeteg sütemény közül lehetett választani, mind nagyon gusztának tűntek. Mi maradtunk a fagyinál. Abból végülis könnyen lehetett választani, épp nem volt olyan sok.
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
A város felfedezése közben nagyon szerettünk volna egy jót fagyizni. Nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó, voltak is bent sokan, gondoltunk nagyon finom fagyit fogunk kapni. Mindegyikünk 2-2 gombócot kért. Én egy Toffifee-s és egy marcipánost kértem, párom is kikérte az áhított fagyit, majd mikor kiadta a csajszi, mégsem az volt a tölcsérben.
2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már nem egy alkalommal jártam a cukrászdában, sosem mentem el onnan úgy, hogy nem ízlett bármi is amit rendeltem. A fagyik finomak, nem jeges, nem túl felhabosított - inkább ízletes krémes. Néha van olyan, hogy nem nagy a választék, de ezt kárpótolja, hogy amit eszel az igenis finom. A süteményeik mindig frissek, választékosak! Kedvenceink a kis SÜNIK!
2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Balatonföldvárra érkeztünk barátainkkal nyár elején, a sétányon ahol voltunk nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó. Beültünk, fiatalos csapat szolgált ki minket, nagyon rövid idő alatt. Párom és a barátaink is kávéztak, én üdítőztem. Semmire nem lehetett panaszunk, tényleg rendes és jófej volt mindenki. Maga a hely tiszta volt mindenhol, beszélgettünk hogy este vissza kellene jönni vacsorázni.
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 29.
Most először jártam Zsámbékon egy igen fontos esemény miatt, ami a Hotelben található éttermi vacsorával zárult. 8 fővel érzetünk, már előre lefoglalt asztal várt minket. Roppant udvarias személyzet fogadott, máris kérdezték hozhatnak -e valamilyen üdítőt. Újházi tyúkhúslevessel kezdtünk, ami nagyon finom volt, semmit nem sajnáltak belőle.
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Egy új hely számunkra, nemrég fedeztük fel. Néha járunk csak a környéken és megláttuk ezt a kávézót. Nagyon hangulatos, a berendezés egyszerűen tökéletes. Az asztalok ízlésesen díszítettek, az ott dolgozók mosolygósak és kedvesek. A kért italok is nagyon tetszetősek voltak, ízvilág is telitalálat. Zongora, a képek, mintha egy modern kori bárban ültem volna.
Ez aztán a finom gyros -

Mustafa Gyros Siófok

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
Tavaly nyaralásunk alkalmával mondtam a barátaimnak, hogy én erről a helyről milyen jókat hallottam, együnk mindenképpen itt. Én a Kemencés gyrost szerettem volna kipróbálni, párom a pizzát, ismerőseink pedig a gyros-tálat. A fiatal pincér fiú roppant jófej volt, hamar felvette a rendelésünket és aránylag gyorsan meg is kaptuk az ételeket.