Majordomus étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Majordomus értékeléseit!

Olvasd el Majordomus étterem értékeléseit!

Majordomus békéscsabai értékelései

Étterem teszt 237.- zarándoklat Gasztronómiába ! -

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ismét Gyulára tartunk,nem kérdés,hogy a Hargitában történő ebéd kötelező program. A csapat harmadik tagja is velünk van ezuttal. Na,éppen azért(is). Óvatosságból még otthonról asztalt foglalok,várnak is bennünket,nincs tömeg,igaz munkanap van. Érkezés 12,35-kor. A pincérhölgy a szárnyai alá vesz bennünket,s tudatos vendégmenedzselést végez.
Etterem teszt 152.- élményebéd lapótyával -

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Megint erre járunk Szeged felé tartva,s a pár kilométeres kitérő nem lehet akadálya hogy a Békéscsabai éttermek listavezetőjét kihagyjuk. Nem azért mert listavezető,hanem azért mert tavaly ebédeltünk itt,s az nagy élmény volt. Nincs tőmeg. hétköznap van,s munkaidő. Kiharcoljuk tavalyi asztalunkat a sarokban.
Étterem teszt 86.- művészeknek -

Művész Kávéház Békéscsaba

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Mindenképpen cukrászdát is szerettünk volna meglátogatni, itt nem kértem ki a honlap véleményét. Rosszul tettem. A főutcán sétálgatva szúrtuk ki a kávézót, ilyen frekventált helyen csak jó lehet. Olyan mint egy múzeum, múlt szàzadi bútorokkal, régi fotókkal a városról és a színházról. Az étlap egy,, Kínálat,, nevű könyvecske.
Étterem teszt 85.- Erdély aranya -

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szerda a kirándulásé, mivel még nem jártam Békéscsabán. Rendezett város, békés tiszta utcákkal. Ebédelni itt is kell, ezért ismét az Ittjartam. hu olvasóihoz fordulunk. A Hargita vendéglő a javaslat. Azt hittem átverés, mert vagy 8 km-t autózunk mire a Tavasz utcában
megtaláljuk. Nem értem, hogy ilyen eldugott helyen hogy tud megélni egy vendéglő.