T. Éva2
Országjáró - 60 városban járt márFelfedező - 31 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Fotói
18 fotó

T. Éva2 adatlapja

169Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Tésztakedvelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.08.17
Utoljára itt2024.06.19

Néhány kiemelt értékelés

2023. december 9.gyerekekkel járt itt
De csak lehetne. . . nagyon hívogatóak a körülmények, szépen berendezett helység, nagyon gusztusos sütikkel. Nekem nagyon furcsa volt, hogy nincs mosdó, kézmosó, azért vonatozás előtt/után, étkezés előtt szerintem nagyon kellene. Sajnálom, hogy borzasztóan unott a felszolgáló hölgy, én éreztem magam rosszul, hogy zavarom azzal, hogy bemegyek.
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Átlagos 2023. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Hiába látható a folyamatos újítás, rengeteg minden zárva vagy nem látogatható. Árban és elrendezésben is több vidéki állatkert megugorja és túlszárnyalja ezt a színvonalat. A meghagyott vidámparki elemek ára nevetséges, pl. 1000 Ft 2 perc körhinta. Azt a részt egyébként is a zsúfoltság és a káosz jellemzi.
Kiváló 2023. június 25.a párjával járt itt
Tökéletes választás egy gyors ebédre kirándulás közben. Előre telefonon foglaltunk, mert az online leadott foglalásra nem reagáltak semmit. Az elhelyezkedéséhez képest elég korrekt árai vannak, a kiszolgálás kedves és nagyon gyorsan megérkeztek az ételek. Pont azt kaptuk, amit vártunk tőle.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás