Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

2013. október 17.a párjával járt itt
Mi péntek este érkeztünk meg a párommal és egy 4 csillagos szállodához illő volt a fogadtatásunk. A lakosztály nagyon szép volt, modern és fiatalos. A svédasztalos vacsora finom volt és a késői érkezés ellenére bőséges volt a választék. Az éjszakai pihenésünket nem zavarta semmi, bár reggel volt némi gyermekzsivaj,de ez volt zavaró.
Gyenge 2013. szeptember 13.családjával járt itt
Hát, ez volt az eddigi leggyengébb wellnessunk. Hogy 4 csillagos szuperior, szerintem a tisztaság, menu tekintetében a 3 csillagos szállodák szintjét sem éri el. Kis gyermekkel voltunk, a benti wellness részleget alig használtuk, mivel az ablakok tele voltak pokkal, a fekvo ágyak piszkosak voltak és a gyermek medence alján állt a kosz.
Szörnyű 2013. szeptember 5.családjával járt itt
Már odaérkezéskor fura volt hogy 12-kor nem engedtek be és kiderült hogy abba a szobába nem volt senki. . Na és akkor az étkezések. . . Úgy kellett mint rég. . Első este nem kezdésre mentünk és alig jutott valami,és a reggeliknél sem volt más a helyzet. . . Lehangoló volt. . . Megsértödtek hogy szólni mertünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Gyenge 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
A ráckevei szállodának négy csillagos minősítése van. Számomra érthetetlen hogy miért. Magyarországon elég sok szállodában megfordultunk már,volt köztük három, négy csillagos, illetve panzió egyaránt. Nagy várakozással érkeztünk a szállodába, de elég nagy csalódás ért.
Kiváló 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon családbarát a szálloda, amely szinte minden igényt kielégít. A szobák tiszták, tágasak,szépek és sorompóval ill. kamerával őrzött a parkoló. Az étterem kiváló és annyira hazaias a menü, hogy az ott létünk alatt egyszer sem fordult elő, hogy nem kóstoltam volna végig az összeset.
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
Pont a mai nap jöttünk el párommal a szállodából. Most voltunk itt először, de ősszel feltétlenül visszamegyünk! Nagyon szép a szálloda, kényelmes a szobában voltunk elhelyezve, mely nagyon tágas s mindennel ami kell fel van szerelve. Wellness részleg is nagyon-nagyon tetszett a stranddal együtt (medencék nagyon jól vannak kialakítva, szinteltolásos módszer nekem nagyon tetszik.
Kiváló 2013. június 20.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt 3napot. A személyzet nagyon kedves volt,az ételek finomak és nagy a választék. A szálloda árai megfizethetőek,a masszázs is nagyon jó volt és olcsó. A szobák szépek és tiszták az erkélynek külön örültünk. Már sok ismerősömnek ajánlottam a szállodát,mi is vissza fogunk menni.
2013. június 15.barátokkal járt itt
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában egy baráti házaspárral. A recepción egy rendkívül udvarias fiatalember fogadott brnnünket, a nevét nem jegyeztem meg. Minden szükséges információt elmondott a szállodáról. A szobák kényelmesek, tiszták. Az étterem az elmult évhez képest sokat javult, finom ételek voltak.
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a Hotelben. A külső faházas részben voltunk elszállásolva, csak a miénk volt az egész házikó 3 napra. A ház tökéletesen felszerelt, a személyzet kedves volt. A belső wellness részleget használhattuk, kaptunk masszázst is, és a kinti meleg gyógyvízben is élvezetes volt megpihenni a téli hidegben.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk április 19-től a szállodában. Kedves és figyelmes személyzet, a születésnapomon köszöntöttek ami nagyon jól esett. Csak ajánlani tudom a szállodát. Szerintem ha tehetjük máskor is elmegyünk! Egyedül az uszoda világításával volt este gondunk kicsit sötét volt.Nagyon szuper volt minden!