Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

Kiváló 2016. július 30.családjával járt itt
Már régóta nézegettem a szállodát, s idén itt töltöttünk 4 napot. GPS segítségével könnyen megközelíthető, de nélküle biztos nehezebb,mivel nem nagyon van kitáblázva. A zárt parkoló elég kicsi. A szálloda szép, a recepción nagyon kedvesen fogadtak, s ez a kedvesség a szálloda minden dolgozójára jellemző.
Kiváló 2016. június 6.egyedül járt itt
Nagyon fontos szempont számomra a nyugalom és a kiszolgálás,ezért igyekszem mindig a szezon végére időzíteni a szabadságot. Így kerültem ide szeptemberben egy pár napra. Izgatottan indultam otthonról,mert a képeket látva egy csodálatos hely várt rám,amiben nem is csalódtam. A recepción egy nagyon kedves fiatalember fogadott.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 29.gyerekekkel járt itt
Mikor már lefoglaltuk olvasgattam neten a sok kritikát,aminek egy része valóban igaz volt. A hotelt 4*-nak írják, de összességében kb. 3*-osnak mondanám. Az épület igen sok helyen renoválásra vár. A szobánk ajtófélfája repedt, a küszöb lejárt, a fal több helyen is szó szerint omladozott. A hotelben több helyen is furcsa foltok tarkítják a szőnyegpadlót.
2016. április 12.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk el a férjemmel. A személyzet, az ételek kifogástalanok. Jól éreztük magunkat, illetve éreztük volna. Ugyanis ami zavaró volt, az a külső vendégek, javarészt nyugdíjasok, akik a termál medencét egész nap "elfoglalták". Pedig pont a termál víz miatt választottuk ezt a szállodát.
Átlagos 2016. április 2.családjával járt itt
Húsvétkor voltunk a hotelban 3-an,szerencsére még nem nyitott meg a strand mert a szobánk 3 méterre volt a gyerek medencétől :D Az étel választék elégséges volt,viszont az egyik szakács rettenetesen íztelenül főzött ,de halistennek 3 étkezésünknél egy másik volt így ízes ételt is ehettünk :D A másik amit nagyon hiányoltam,hogy a szobákban nincs normális lehetőség arra,ahol a vizes törülközőket köntösöket úgy lehessen felakasztani,hogy az lehetőleg másnapra száraz legyen !
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső képHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Belső
Szörnyű 2016. január 2.barátokkal járt itt
A meghirdetett " Fergetege szilveszterei parti" helyett kaptunk egy gyenge színvonalú 15 perces műsort,hideg ehetetlen svédasztalos vacsorát, koszos , pecsétes kárpitú széken. A reggelik többnyire hidegek, vacsoránál az előző napi maradék különböző ehetetlen variációit szolgálták fel.
Kiváló 2015. december 26.a párjával járt itt
Sokadszor jártunk náluk párommal, ezúttal egy faházban volt a szállásunk. Sajna meglepően hangos volt a ház, ami egyébként kimondottan klassz beosztású, 4 személynek (+2 pótágyon) teljesen megfelelő (ajánlom figyelmébe annak az ütődöttnek, aki normál szobában 2 felnőttet pótágyon akart fektetni, mert úgy olcsóbb).
2015. december 16.a párjával járt itt
3 napot és 2 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel, jól éreztük magunkat. Bár már elég sok helyen jártunk, így van összehasonlítási alapunk. Pozitívum, hogy a nyugalom, pihenés, főleg így a téli időszakban, amikor nem működtetik a kinti élményfürdőt, alapvető jellemzője volt a napjainknak.
Átlagos 2015. november 1.családjával járt itt
Megérkezéskor nem volt törölköző,köntös bekészítve. A két pótággyal a gyerekeknek már nagyon zsúfolt volt a szoba. A biliárdhoz csak egy dákót kaptunk,a másik eltört. Este a folyosón és a biliárdnál nem kapcsolódott fel a villany,úgy kellett szólni. Az ebédnél nem működött a rendszer,így nem tudták a számlát kiállítani. Annyira nem jött be nekünk.
Átlagos 2015. október 27.családjával járt itt
A szálloda kívülről nagyon szép a szobák tiszták. 3 felnőtt volt egy szobában, de sajnos a pótágy csakis gyermek elhelyezésére szolgál, 3 felnőttnek kicsi és kényelmetlen az elhelyezés ezen formája. A külső termál medence nagyon jó meleg és tiszta, a belső termálnál a kivetítő nagyon jó ötlet. A vacsoránál kevés volt a választék.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Wellness