Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Nagyon kedves, családias szálloda. Már előszezonba is tudtuk a kinti melegvizes medencéket használni. Hatalmas területen, számos medence található. Az ételek kíváló minőségűek voltak. A reggelinél rendkívül széles választékból tudtunk választani. Minden friss és ízletes volt.
Átlagos 2014. március 28.a párjával járt itt
Márciusban két éjszakát töltöttünk a férjemmel. A recepciós nagyjából mindenről tájékoztatott. Elmondta, hogy péntek éjszaka fél tízig lehet fürdeni fürdőruhában után éjfélig csak textilmentesen lehet fürdeni és szaunázni. Ebbe mi nem vettünk részt. Nem gondolom, hogy ez egy négycsillagos szállodába való.
Kiváló 2014. március 8.családjával járt itt
Február végén családdal (párom, húgom, anyukánk)töltöttünk 3 napot a szállodában. A szobák kényelmesek voltak, egymás mellettiek,egy átjáró ajtóval a kettő között, nagyban megkönnyítve a családi együttlétet. Az éttermi kínálat bőséges volt, első nap vacsoránál derült ki, hogy nem adtuk le előre, hogy vegetáriánus menüt is kérünk, de percek alatt megoldották és hozták.
2014. március 3.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttünk néhány napot Ráckevén és élveztük a Hotel Termálkristály vendégszeretetét. A szobák kényelmesek voltak de a tisztasággal voltak apróbb kifogásaink. A szolgáltatások jók voltak, a wellnes szolgáltatásokat kényelmesen igénybe lehetett venni. Sokáig nyitva tart a fürdő, ezért este a vacsora, vagy a városnézés után is le lehetett menni fürdőzni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. január 20.barátokkal járt itt
Januárban egy baráti párral, akik törzsvendégek a szállodában, töltöttünk egy hétvégét a faházas részben. Önellátással mentünk, így az étteremről nem tudok érdemben nyilatkozni. A faház rendben van, legalábbis részben. Két szobás faházunk volt. Az egyikben franciaágy, a másik szobában két különálló ágy van.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
Nagyon szép a szálloda.Bőséges az étterem kínálata .Érdemes elmenni és pár napot pihenni.Ajánlom mindenkinek.Lovashintóval várost nézni lehetőség van ,Wellnes részleget este 21 óráig lehet használni. Szivesen visszamegyünk ,2014-es évre már vettünk is Élménycsomagot ,amit itt fogunk felhasználni.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Októberben voltunk,párommal ebben a szállodában,Amit elmondhatok,hogy tökéletes volt minden.Az ellátás,a szoba tisztasága,a Wellnes részleg.....Egyszóval szeretnék visszamenni családostul.....Köszönöm minden dolgozónak ezt a pár csodálatos napot......Mindenkinek tudom ajánlani azt a szállodát!!!
Átlagos 2013. november 29.gyerekekkel járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk ezen a szálláshelyen! A szobát délután kettőkor lehet csak átvenni de mi már délben oda érkeztünk! Sokszor szóltam a recepción de hiába! Többszöri noszogatásomra fél háromkor tudtuk csak birtokba venni a szobát! Az udvaron nagyon sok a macska és kunyerálnak!
2013. november 26.a párjával járt itt
Idén tavasszal töltöttünk ott kettő napot. Mi a gyógyvíz miatt járunk ilyen helyekre. Gyógyulni vágyóknak különösen ajánlom, de kikapcsolódni is jó.A vacsorák finomak voltak, de hiányosságként említem, hogy amikor a desszert elfogyott, azt nem pótolták. Ilyet más szállodákban nem tapasztaltam.
Negró
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Nagyon szép a hotel, személyzet kedves, udvarias. A svédasztalos étkezés bőséges és változatos, folyamatosan feltöltik a kifogyóban lévő ételeket.
A medencék vize tiszta és kellemes. a fürdő rész tiszta és mindig van szabad napozó ágy.
A szobák szépek, tiszták és tágasak. Éjszaka csend és nyugalom van, kényelmesen jót lehet pihenni.
Szívesen visszamegyünk.