Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Igényes hotel gyönyörű környezetben, bár nekünk kicsit túl modern volt a belső tér (ami igazán nem vesz le az élményből, ez csak esztétikai kérdés). A szoba tágas és jól felszerelt, a személyzet segítőkész (a foglalásnál - a mi hibánkból - akadtak problémák, de türelmesen állták a sarat, mindent megtettek azért, hogy rendezzük a kérdéseket).
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - SzobákHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső képHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 14.a párjával járt itt
Párommal 3 napot töltöttünk el itt. Háát! Nincs kitáblázva a szálló,így bár Ráckeve nem világváros mégis 20 percig kovályogtunk a városban mire megtaláltuk. A szálló nagyon szép és az új építése ellenére is van stílusa. Mind a szoba,mind a folyósok,pihenők,előterek megtervezettek és világosak,élhetőek.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - WellnessHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - WellnessHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kert
2014. október 29.a párjával járt itt
A szálloda nagyon eldugott helyen a város szélén található. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Az étteremmel nem volt semmi problémánk, bár nem volt semmi extra, de a svédasztalra került ételek mennyisége és minősége is kifogástalan volt. Ha valami fogyóban volt azonnal pótolták. A törölközőt szükség szerint cserélték.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Az idén nyáron voltunk a feleségemmel egy csodálatos hosszú hétvégén. Tökéletes volt minden! Az étterem megfelelt az elvárásainknak és finomak voltak az ételek, a személyzet udvarias és segítő kész. Maga szállodai azt nyújtotta amire egy négycsillagos szállodában elvárható. minden adott volt hogy jól érezzük magunkat.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső képHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - WellnessHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kert
Kiváló 2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A tavaly téli üdülés után nyáron is kipróbáltuk a szállodát,mert akkor a rossz idő miatt a kinti medencéket nem tudtuk használni. Igen jó volt a csúszda és a többféle hőmérsékletű medence is. Külön meglepetést okozott a minigolf,és a gyerekeknek szervezett programok. A szállás és az ellátás jó minőségét már ismertük,nem is csalódtunk benne.
Átlagos 2014. augusztus 4. járt itt
A hotel kivülről nagyon szép de elég eldugodt helyen van.A kültéri medencék össze vannak zsúfolva egy helyre.
Az ételek nagyon finomak.A vacsorával ellentétben reggelinél nincs változatosság mindennap ugyanaz.A strandon hétvégén rengetegen vannak , a nagy hangzavar miatt nem lehet pihenni.
Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Pünkösdi ünnepeket töltöttük itt a családdal ( 2 felnőtt+ 3 gyerek). A szobák kényelmesek , tiszták, a személyzet kedves , segítőkész volt. Az ellátás magfelelő,nem túl széles választékka, kevés desszerttel. . A kinti fürdő valóban élményszerű,bár 2 csúszda , illetve a sodró folyó akkor éppen nem üzemelt.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső kép
Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon szép helyen fekszik . A szoba nagyon szép tiszta mindennel elvan látva légkondival is . Az erkélyről mindjárt a medencét csodálhattuk ami nagyon tetszett ,és még nagyon örültem hogy dohányzó asztal is volt ,Hát a svédasztalkos reggeli meg a vacsora az megint hatalmas volt mindent lehetett választani ami kedvünkre valo volt .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. június 13.a párjával járt itt
A hotel viszonylag nagy területen fekszik, tágas a külső helyszín, nagyon szép az egész terület a sok növénnyel és a mini tóval. Vannak külön dohányzó erkélyes szobák, ami plusz lehetőség, de ha jól láttam, minden szobához tartozik erkély, így szép kilátás van mindenhonnan.
2014. június 6.gyerekekkel járt itt
A hotel tágas, világos, a lakosztály luxus. A strand még húsvétkor néptelen, de a welness rész hétvégén túlzsúfolt a külsős vendégek miatt. A sportpályák, medencék, csúszdák és a gyógyvíz remek. A szaunafelöntések a mesterrel szuper, a Bea nevű masszőrhölgy profi.