Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak bemutatkozása

A Hotel Bodrog&Wellness Elix Spa a Zempléni-hegység lábánál, Sárospatak történelmi központjában fekszik. A szálloda nagy wellness részleggel, fedett medencével és fitnessteremmel rendelkezik

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttük itt meghosszabbítva. A teljes panziós ellátás még soknak is bizonyult, pedig nagyon változatos volt. A vacsora és a reggeli egy nap kivételével svédasztalról történt. A karácsonyi ünnepi ebéd minden képzeletet felülmúlt. Az éterem és a recepció személyzete figyelmesen és segítőkészen foglalkozott velünk.
2018. január 2.a párjával járt itt
A szállás a város szívében van, minden látnivalóhoz közel. A személyzet nagyon barátságos, szolgálatkész. A konyha remek, nem csak jóízűek az ételek, de változatos és bőséges a kínálat is. A szoba átlagos, de tiszta a fürdőszobát is beleértve. Aki csak a wellness-ért érkezik, az csalódni fog, nincs gyógyvíz és kicsi, ha sokan vannak a szállodában (Szilveszter ilyen volt). A szilveszter is remek lett volna, ha egy jobb zenekart sikerül kiválasztani.
2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Családunk őszi "élménygyűjtésének" szálláshelye volt a Hotel Bodrog Sárospatakon. A szerényebb épület-külső után igazi felüdülés volt a kellemes hangulatban felújított modern belső tér, a tágas szobák: Kellemes, tiszta wellness kapacitás és számos pihenési lehetőség fogadott bennünket.
2017. november 14.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakás wellness kuponnal jártunk itt Október elején a párommal. A hotel elhelyezkedése kielégítő: az állomástól kb. 15 perces sétára van, az épület nekem kívülről és belülről is tetszett. A recepciós hölgy kedves volt, mindent érthetően elmagyarázott. A szobánk kényelmes és az átlag hotelszobáknál jóval nagyobb volt.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
A Hotel Bodrog egy csendes kis városkában, Sárospatakon, a Rákóczi vár és a Bodrog folyó közvetlen közelében található. Vendégszerető, udvarias személyzettel, kényelmes szobákkal és egy pici wellness részleggel felszerelt szálloda a város központjában, a belvároshoz és a várhoz is közel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 24.barátokkal járt itt
A szálloda legnagyobb értéke számomra a hangulatos, napfényes wellness-részleg volt . Remekül kihasználtuk naponta kétszer,szerencsénkre alig volt más rajtunk kívül. A szobát érkezéskor hamarabb megkaptuk 1-1,5 órával, ami a hosszú utazás után jól jött. Ragyogó tisztaság, tágas szoba,csak este a gyenge világítás rontott a kedvemen, mivel olvasáshoz kevés volt a fény.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Egy szép márciusi hétvégét töltöttünk itt a párommal. A szobánk tiszta és csendes volt, pedig a fő utcára nézett, de semmit sem lehetett hallani. A félpanziós ellátás tökéletes volt, a választék, és az ételek minősége is teljesen megfelelő volt, a vacsorához járó borkóstoló is. Biztosan visszajövünk még.
Kiváló 2017. január 19.a párjával járt itt
Sárospatakot eddig a váráról és a református gimnáziumáról ismertük. A Bodrog hotelben töltött 3 nap alatt súrített programban igyekeztünk jobban megismerni. A szálló recepcíója éppen felújítás alatt volt, de ez egyáltalán nem volt zavarő. Nagyon hideg lévén vendégek sem voltak, igy tomboltunk a csendben, nyugalomban, pezsgőfürdőben.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - Külső képHotel Bodrog Wellness Sárospatak - VendéglátásHotel Bodrog Wellness Sárospatak - VendéglátásHotel Bodrog Wellness Sárospatak - VendéglátásHotel Bodrog Wellness Sárospatak - KörnyékHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Egyéb
2016. július 5.családjával járt itt
Központi helyen található tágas, kellemes szálloda. Nagyméretű szobák, széles folyosók, jól pakolható szekrények jellemzik. A design kicsit megállt a nyolcvanas években, de legalább nosztalgikus emlékeket ébresztett bennünk. A fürdőszobánk viszont új zuhanyzófülkével és szaniterrel örvendeztetett meg minket.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Kettecskén az édes élet kettecskén még nyugdíjasként sem igen adatott meg. Ezért aztán nagyon megörültünk leányomék ajándékénak pár nap a Hotel Bodrogban Sárospatakon. Nagyon élveztük a kényelmet, a hotel a belvárosban van minden látnivaló könnyen megközelíthető. A személyzet személyzetként viselkedett minden kívánságunkat lesték.