Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak bemutatkozása

A Hotel Bodrog&Wellness Elix Spa a Zempléni-hegység lábánál, Sárospatak történelmi központjában fekszik. A szálloda nagy wellness részleggel, fedett medencével és fitnessteremmel rendelkezik

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Kiváló 2014. január 7.a párjával járt itt
Érkezésünkkor derült ki, hogy lakodalom lesz a hétvégén. A recepciós hölgy biztosított minket hogy a hotel túlsó végébe,ahová ezért a szobát adta, ebből semmit nem fogunk érzékelni, és ez így is lett. 3 napot voltunk, és a násznép elvonulása után igen csendes lett a szálloda, a kevés vendég ellenére viszont teljes üzemmel működött minden, és kicsit bensőségesebb is lett az egész.
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
2013 november elején pihent itt a család két kisgyerekkel. A szálloda tiszta, rendezett, nagyok a szobák. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, kedves. A wellnessben és a szállodában is nagyon jól éreztük magunkat. Tudjuk ajánlani bárkinek, aki csendes helyre vágyik és szereti a természetet, mivel a hegyekben lehet túrázni, kirándulni.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Tudom mondani, hogy egy csodálatos 3 napot töltöttünk itt el, Sárospatakon a Hotel Bodrogban. Nagyon meg voltunk elégedve, bár az első benyomás, ahogy megláttuk a szállodát kívülről, nem volt valami fényes, de belül le a kalappal. . . Svédasztalos reggeli és vacsorában részesültünk, és tokai borokat is volt lehetőségünk megkóstolni.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - WellnessHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Wellness
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Márciusban voltunk Sárospatakon a Bodrog Hotelben. Nagyon jó volt. A szálloda tiszta,rendes,szép a szoba,kellemes meleg,a welness részlegről csak felsőfokban tudok beszélni. Az ételek nagyon jók voltak,sehol nem ettem még olyan finom Csáky rostélyost. A város kulturált,a régi emlékeket/vár,kollégium/ bemutató idegenvezetők jól felkészültek,lelkesek. Megérte Szombathelyről olyan messzire elutazni. dr. Weigl Miklósné
Kiváló 2013. november 20.üzleti partnerrel járt itt
Amint az értékelés is mutatja remek hely udvarias személyzet segítőkész személyzet remek welnes, érdemes ellátogatni és mindenkinek ajánlom. A svédasztalos reggeli-vacsora választékos-finom és ízlésesen van tálalva. A személyzet minden rezzenésre figyel és azonnal siet a segítségedre, ha valami fogyóban van azonnal feltöltik, egyszóval figyelnek mindenre, hogy jól érezd magad.
Üdv: Kuris Gábor
2013. november 6.barátokkal járt itt
Kényelmes és tiszta szállás. Közel a várhoz és a pályaudvarhoz is. Szép az új wellness részleg. Én lisztérzékeny vagyok és az étkezésnél maximálisan odafigyeltek rám, ugyanazt kaptam mint a többiek, persze gluténmentesen és nagyon finom volt. Sajnos sok helyen nem ismerik ezt az ételallergiát, nem tudnak megfelelő kiszolgálást biztosítani. Itt ez profi volt :-)
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 7.a párjával járt itt
A késői nászutunkat töltöttük itt. 4 nap 3 éjszakát voltunk. Nagyon tetszett mind a kettőnknek. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Mindenben a rendelkezésünkre álltak. A Wellness részleg számunkra tökéletes volt, kielégítette minden vágyunkat. A szoba nagyon jó volt, igaz, kevés időt töltöttünk bent, csak aludni jártunk.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - Vendéglátás
2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Bár a szálloda külseje egy nem túl régi korra emlékeztet, a belsejével már nincs semmi gond, s a szoba is korrekten felszerelt és legfőképp tiszta volt. A személyzet kedves és udvarias, a kiszolgálás kifogástalan. A wellness részleg kicsi, de hibátlan. Az ételek nagyon finomak és kiadósak.
Gyenge 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
Sajnos mi nem tudunk ilyen jó véleményt írni, mint az előttünk szólók. Röviden, mindenféle rosszindulat nélkül: Semmi túlzott kedvesség, maximum a recepciós hölgytől. . A svédasztalos vacsora és reggeli alig volt ehető. A spórolás érződött mindenen,továbbá száraz kifli és kenyér a reggelihez, minkét reggel ugyanaz a kínálat.
Kiváló 2013. június 23.barátokkal járt itt
Januárban foglaltuk le Pünkösdre a szállásunkat a Hotel Bodrogba. Az utazásig többször módosítottunk. Meglepő volt az a kedvesség, megértés, ahogy az ügyintéző kezelte a problémánkat. A szállás tiszta, kényelmes volt. A wellness részleg nagyon kicsi, de ez bennünket nem zavart, úgy gondolom Sárospatakra nem ezért megy az ember.