Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak bemutatkozása

A Hotel Bodrog&Wellness Elix Spa a Zempléni-hegység lábánál, Sárospatak történelmi központjában fekszik. A szálloda nagy wellness részleggel, fedett medencével és fitnessteremmel rendelkezik

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Kiváló 2016. május 7.családjával járt itt
Februárban töltöttem családommal 3 napot a hotelben egy kuponos akció keretében. Hétköznap voltunk, ekkor nem sokan voltak a szállodában, így teljes volt a pihenés. A szállodai szobák tágasak és tiszták, a személyzet kedves, a félpanziós ellátás svédasztalos, bőséges, a wellnes részleg igényesen kialakított.
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Elöljáróban: sok szállodában jártunk már, de egy dolog egészen biztos, a Hotel Bodrogba visszatérünk. Nagyon jó fekvésű, városközponti szálloda. A személyzet kedves, segítőkész. Érkezéskor a nevem bemondása után a recepciós (Boglárka) már közölte is a szobaszámot és hogy előre fizetve van.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
A hotelbe a párommal érkeztünk kettesben. A szálloda elhelyezkedése, kényelme, a kiszolgálás ideális hely a pihenésre. A wellness részleg is maximálisan kielégítette az igényeinket. Mivel a hotel nem volt teltházas, így kényelmesen tudtuk igénybe venni a szolgáltatásokat. A szoba tágas elrendezésű, 2 fő számára teljesen megfelelő a tér.
2015. december 18.a párjával járt itt
Egy őszi hétvégét töltöttünk itt a kedvesemmel 10 év után gyerek nélkül. Igazán jól éreztük magunkat. A személyzet hihetetlenül kedves, segítőkész! A szobák tágasak, szuperek, nagyon tiszták. A wellnes részleg kiváló, minden megtalálható, és nagyon kis romantikus hely ez a Sárospatak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Nyaralásunk során átutazóban töltöttünk el 3 napot ebben a hotelban. A szoba berendezésével nekünk semmi bajunk nem volt, azt a pár órát, amit a szobában eltöltöttünk, ahhoz tökéletes volt. Nekünk nem tűnt elavultnak, mint itt sokan megjegyezték. A személyzet minden tagja nagyon kulturált, kedves, és segítőkész volt.
Átlagos 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
Szocis épületben elavult bútorokkal felszerelt (a fürdő modern) túlcsillagozott szálloda. A tisztaság kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész, kivéve az étteremben. Jeleztük, hogy reggelire csak gyümölcsöt ennénk, de azt ne vagdossák fel előre. Az árból így is szinte alig engedtek és mindent feldaraboltak.
Átlagos 2015. február 16.a párjával járt itt
A személyzet nem szakképzett, a szobák egyszerűek, 4 csillaghoz nem méltó, de tiszta és igényes, az ételek finomak.
2014. november 18.üzleti partnerrel járt itt
Két napot töltöttünk a szállodában,a szobák kényelmesek,tiszták, de a bútorokon látszik, hogy némelyik az előző rendszerből maradt. A személyzet kedves, segítőkész, mondjuk a reggelinél kicsit fura volt, hogy a tányérokat állandóan szedték össze, szerintem ez néha már zavaró volt. Összhatásában azonban kellemes volt az itt töltött idő. .
2014. október 23.a párjával járt itt
2014.októberében töltöttünk a Hotel Bodrogban 2 kellemes napot.
A szoba tiszta, kényelmes és igényesen berendezett,a wellness részleg kellemes kikapcsolódást biztosított és tiszta volt. Az étterem gazdag svédasztalos kínálata tökéletesen megfelelt. A személyzet kedves, segítőkész - de nem tolakodó - volt.
Kiváló 2014. október 14.gyerekekkel járt itt
A szobánk tágas, es kényelmes volt, a személyzet kedves, a wellness részleg is megfelelő, bár inkabb kirándultunk a környéken. Egyetlen kicsi hiba a vacsora, ahol kétféle ételből választhatunk. De lehet, hogy azert maradt hiányérzetem, mert finnyás vagyok, es pont nem szeretem egyiket sem, amiből választhatunk.