Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 81 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felújított fürdőszoba és étterem. Kedves a személyzet. Finom és választékos a reggeli. Tisztaság volt mindenütt. A félpanziónak ez a formája nem nyerte el a tetszésemet,sokkal jobbnak találom a svédasztalos megoldást. Megjegyzem,hogy mi nem nagy étvágyú emberek vagyunk. A 4 ezer ft-os bón nem elég arra,hogy levest,főételt s valami desszertet fogyasszon valaki.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. májusban járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
Hat leirom a velemenyem a szallodarol. Elöször is igaz nagyon szep helyen van, modern szalloda, de a vendeglatas az nem egy 4 csillagos szallaodahoz illik. Itt olvasom az elöttem kommentelöket, hogy milyen nagyszerü a kuponos megoldas, hat igen nagyszerü lenne, ha több fajta etelböl lehetne valasztani, pl.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. december 30-tól 2015. január 2-ig tartózkodtunk a szállodában, 4 nap 3 éj Szilveszteri csomagot választottuk. Többször jártunk már ebben a szállodában, idén májusban is, eddig minden esetben teljes megelégedettséggel.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét egy szálloda Sárváron, ami csalódást okozott. Nem is értem, hogy ilyen helyek hogy is kaphatnak 4 csillagot? ! A szoba egyetlen pozitívuma, hogy tágas volt. Mindenhol vastagon a por, nem túlzok, rajzolni lehetett a porba minden fa felületen (asztalok, ablakpárkány, éjjeli szekrény). A fürdőben a kád pereme a csempénél végig koszos volt, a szekrények tele karccal.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Ár érték arányban nagyon meg vagyok elégedve , a személyzet kedves , udvarias , elhelyezkedése is nagyon jó közel a strand közel a város , vissza jövünk :)

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk, kiegészítve a medencés napozóval.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias. A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett sétálni a természetben. Abszolút szerethető,családbarát az egész hely.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan kedves szinte baráti. Pótágyat is tettek az egyágyas szobába, pedig nem is kértük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt.

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX