Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 81 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Ár érték arányban nagyon meg vagyok elégedve , a személyzet kedves , udvarias , elhelyezkedése is nagyon jó közel a strand közel a város , vissza jövünk :)

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
nagyon szépek voltak a nagy ,és különféle fenyők.a szálloda környéke tiszta,
-virágos és rendezett.a személyzet kedves és szívesen adott kérdésemre felvilágosítást.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 18.
A hotel nagyon jó helyen, az arborétum közvetlen közelében, a Nádasdy vártól pár percnyire van, nagy parkolóval. A szoba szép, kényelmes, klimatizált, nagy plusz pont hogy nincsenek kifekudve a matracok. A fürdőben zuhany, wc , hajszárító. A wellnes elég kicsi, egy jakuzzi van, max. hat ember ha elfér benne, benti medence nincs, csak kinti, ami hideg volt, bár 28-32fokos vizet ígér a tájékoztató tábla.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Remek a szállóda fekvése. Kiváló az arborétum közelsége, és hogy a szállodából megközelíthető, és bármikor látogatható! Bakonyi élményhez kiválóan alkalmas. A szoba, és az ágy rendkívül jó volt. A személyzet kedves és szolgálatkész! Az ételek, finomak, a bónuszos megoldással, még igaz nem találkoztunk, de meg voltunk vele elégedve! Üdvözlettel: Idős házaspár

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
A hotel szép és tiszta, A hátsó balkonos rész csendes és " csupa " madárcsicsergés az arborétum miatt. Ennek örültünk. A személyzet átlagosnak mondható, találkoztam már szállodában kedvesebbekkel is. Az oldalon keresztül foglaltam le 2 éjszakát, svédasztalos félpanziós ellátással. Vissza igazolást erről meg is kaptam.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meg voltunk elégedve összegségében mindennel! A személyzet nagyon kedves,az étterembe minden étel ízlett amit a 3napba fogyasztottunk! amit kicsit hiányoltam egy tartót a zuhanykabinba amire a tüsfördöt lehet tenni,meg nem igazán folyt meleg víz a csapból Az étterem berendezése nagyon szép izléses! A szobàknál viszont màr elég kopotassak a bútorok és recsegnek ropognak az ágyak!

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 22.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a párommal a Bassiana Hotelben a tavasszal. Vonattal érkeztünk a városba,ahonnan a szállás egy könnyed sétával elérhető. Kellemes és modern hangulat uralkodik a hotelben, tiszta és rendezett minden. Bőséges, ízletes reggeli és vacsora
A vár és az arborétum kiváló esti romantikus sétákhoz,csodás helyek mind.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk, kiegészítve a medencés napozóval.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias. A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett sétálni a természetben. Abszolút szerethető,családbarát az egész hely.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX