Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 81 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk, kiegészítve a medencés napozóval.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias. A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett sétálni a természetben. Abszolút szerethető,családbarát az egész hely.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan kedves szinte baráti. Pótágyat is tettek az egyágyas szobába, pedig nem is kértük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A hotel kifogástalan, tisztaságban és szolgáltatásokban is. Ár-érték arányban megfelelő. Az étterem kuponos megoldása elsőre furcsának tűnt, de a konyha szempontjából ésszerű megoldás. Nagyon jóízű, bőséges és minőségi ételeket ehettünk. Az utca forgalmas, de erről nem a hotel tehet. Köszönjük!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni.

Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 46.066 - 92.131,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
HoldLux Apartmanok
Harmónia Termál Hotel
Hotel Bassiana
5-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezménnyel, korlátlan belépéssel a Sárvári Arborétumba, wellness-részleg használattal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Wolf Panzió Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX