Tulipán Étterem Simontornya

06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve

Tulipán Étterem Simontornya vélemények

Kiváló 2015. december 2., kollégákkal járt itt
Kollégákkal teli busszal érkeztünk egy tartalmas kirándulással töltött nap végén a Tulipánba. Pár nappal korábban választottuk ki előzetesen az interneten fent lévő étlapról a megrendelt ételeket. Ami csak szem-szájnak ingere, széles választékkal, csábító fogásokkal vártak bennünket.
2022. augusztus 8.családjával járt itt
A konyha remek, a személyzet - a feszített munkatempó (fullház volt) ellenére - kedves és szolgálatkész. Az ételek jó átlagosak, az adagok nagyok. Az elhelyezkedés (főút mellett) miatt a teraszon kicsit nagy a menetzaj. Négytagú családként voltunk itt, Kicsit (2 percet) várni kellett a szabad asztalra, utána zökkenőmentes volt a kiszolgálás.
2022. március 25.a párjával járt itt
Két alkalommal mentünk ebédelni a Tulipán étterembe. Úgy ajánlották ezt a helyet. Oda érkezésünkkor nagyon sokan voltak, de szerencsére nem kellett hosszasan várni, mert szabadult fel asztal. A pincérek kedvesek voltak. A megrendelt ételt gyorsan kihozták. Kedvező áron nagy adagot adtak. Az étel finom volt.
Tulipán Étterem Simontornya - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 21.családjával járt itt
Tamásiban a Vadasparkban ajánlották ezt a helyet, mikor mondtuk hogy ebédelni szeretnénk valahol. Tényleg nagyon ízletes az étel, nem kellett sokat várni, és nagyon finom házias ízek vannak. Ár-érték arány szempontból tökéles választás.
2018. július 1.gyerekekkel járt itt
Ozoráról haza felé tartva már nagyon éhesek voltunk /már jóval elmúlt dél/ és megörültünk, amikor megláttuk ezt az éttermet. Gyorsan betértünk,hogy együnk valamit . Bár sokan voltak, kaptunk helyet és ennek ellenére gyorsan és jól szolgáltak ki. A gulyásleves és babgulyás jóízű volt. A szelet rántott hús nagy adag, ropogós panírral. Az ár is megfelelő. Sajnos a rengeteg légy nagyon zavart.
2017. december 11.gyerekekkel járt itt
Családdal kis gyermekekkel voltunk. A Simontornyai éttermek közül nekünk ez vált be a legjobban. Finomak az ételek a felszolgált mennyiség is rendben van. Ottjártunkkor a várakozási idő kb 15 perc volt (nyilván függ a vendégek számától). Ár-érték arányban teljesen rendben van. A kínálat tekintetében egy átlagos étteremnek mondanám.
2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Családdal, kis gyerekekkel voltunk Simontornyán egy hetet. 40 km-es körzetben jóformán ez az egyetlen étterem. A forgalmán ez meg is látszik. Rengetegen megfordulnak a helyen, DE maximálisan fel vannak készülve erre. Nagyon gyors a kiszolgálás. Az ételek minősége szerintem inkább kifőzde jellegűek, de az árak is ehhez viszonyulnak.
Aki ezen a környéken jár, mindenképp ide térjen be!
2016. október 18.a párjával járt itt
sokszor jártam itt azért álltunk meg ismét bátran!
Sajnos kicsit megváltozott a hely! pincér kedves volt , de sajnos az ebéd elég lassacskán érkezett meg és az ízvilág átlagos volt, tipikus tömeg étel. A hely semmi extrát nem mutat igazi arra jársz eszel és mész tovább. A forgalom nagy annak ellenére lassan jön az étel.
A célnak megfelel , de semmi több.
2015. május 10.a párjával járt itt
Több busz volt a parkolóban, mikor megérkeztünk, ezért majdnem visszafordultunk. Szerencsére nem tettük! Alig leültünk, már ott volt a pincér az étlappal. Az étel finom volt, szépen tálalva. Aki csendes, meghitt helyre vágyik, annak nem ajánlom. Viszont kiváló útközben megállni egy ebédre, vacsorára. Egy kifogásunk volt a felszolgált étellel szemben: nem volt elég meleg.
Átlagos 2022. április 28.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk erre, akkor betértünk és valami isteni finom cigánypecsenyét ettünk. Ma ismét arra vitt az utunk, így a szép emlékekre hagyatkozva a Tulipánt választottuk ebédünk helyszínéül. Mi mást is választottunk volna, mint cigánypecsenyét. Kár volt! A hús karajból készült tarja helyett, íztelen volt és száraz.