CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szalloda az egesz csaladnak,az etelek nagyon finomak voltak,a személyzet udvarias kedves,bár az étteremnél senki nem tájékoztatta a vendégeket,hogy a galérián is lehet enni,véletlenül jöttünk rá. A szobában sem volt semmilyen tájékoztató a szolgáltatásokról és azok árairól. A szobában már az első este fel kellett valahogy takarìtanunk a porcicákat vízes törölközővel.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok negatív vélemény olvastam a Hotelröl,de őszíntén kellemeset csalódtunk! Wifi-gyorss,ágy-kényelmes,medence víze-kellemes,tisztaság-megfelelö. . . Apró probléma azért akadt,3gyerekkel mentünk,de a gyerekek ágya nem volt megágyazva! Ez a legkisebb bajom volt,mert megcsináltuk mi! A föbb probléma hogy a vacsoránál nem gondolnak a gyerekekre!

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 10. - 6 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtunk ezt a szálláshelyet, és a leírás alapján és a fotókat megnézve arra a döntésre jutottunk, hogy ár-érték arányban megéri foglalni náluk egy wellnesst! Külső lakosztályt kaptunk, ami önmagában szép volt, csak az ablaki ami a főépülettel szembe nézett, teljes beláthatóságot nyújtott a fürdőszobába és az előtérbe is (csak az nem nézhette végig egy fürdőszobai bent tartózkodást, aki nem volt rá kíváncsi!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kellemes 2-napot töltöttünk a szállodában. A szoba átlagosnak mondható, a tisztaság elfogadható. A bekészített törölközök szakadtak voltak ,ez nagyon kiábrándító ,erre azért sokkal jobban kellene figyelni! ! ! A köntös meg egyenesen a szálloda szégyene ,tiszta szakadtak ! Kérésünkre ugyan kicserélték és kaptunk helyette egy sokkal szakadtabbat ,ugyanis közölték velünk ,hogy mind ilyen!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
A hotel elég jól megközelíthető,de a parkolás borzalmas,drága nehéz és zsúfolt. Az ételek fantasztikusak,bőségesek és pótolják őket. A személyzet kedves,a szobák tiszták de lehetne több csatorna a tv-n. A wellness részleg szép,tiszta és nekem egy kicsit zavaró hogy csak felválva mennek az elemek. A víz egy kicsit lehetne melegebb.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Kellemes két éjszakát töltöttünk el a hotelban. A pincérek a wellness részlegen lévő kollégák kedvesek voltak. A szobában az ágy részünkre kényelmes volt. Sajnos a mélygarázs rész valóban kicsi és alig volt szabad hely, sokan az utcán voltak kénytelenek megállni vagy a közelben lévő áruház parkolójában. Ettől eltekintve árban is tökéletes és kellemes kikapcsolódást nyújtott.

Értékelt: 2017. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben jártam ott Családommal. A személyzet a recepción kedves volt. Parkolóhelyet nem találtunk a gépkocsinknak, a teremgarázsban sem volt hely, sem az utcán. A bárban a felszolgáló segítőkész volt, de az italokhoz nem értett, valószínű kezdő volt. A szoba átlagos tisztaságú volt. Az ágy kellemes, nem kifeküdt. A szobában megfelelő hőmérséklet volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nagyon kellemes hely, már többször jártunk itt és biztos, hogy még igénybe fogjuk venni a szolgáltatáasikat. Minden nagyon tetszett és most még a sztárvendégek kitűnő szórakoztatását is élvezhettük. Köszönjük!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
A személyzet kedves volt, az ételek finomak. A szoba tiszta volt, de a matrac kényelmetlen. A medence vize hideg volt, de miután többen panaszkodtak orvosolták ezt. Az étteremben hűvös volt

Mucika TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztünk magunkat :) Felejthetetlen 4 napot töltöttünk ott. Először kicsit félve indultam el, mert rengeteg negatív kommentet olvastam itt minden féléről. Hála istennek pozitívan csalódtam. Ilyen jó wifi kapcsolatom még nem volt egyetlen egy szállodában sem- pedig jártam már jópárban. Étel nagyon bőséges. Minden fajta, finom étellel.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX