CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Messze elmaradt 4*-tól. Most voltunk,kertkapcsolatos szobát kaptunk laminalt padlozattal. A laminalt szegő leesve és a szekrény alá bedobva. Takarítva csak a látható helyeken ameddig a felmosó beér. Az ágyalja pokhalos 1 cm por. A falak koszosak és tenyérnyi foltban a festék leesve. A fürdőszobában a wctető a leggagyibb kopott és el volt repedve.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Május végén jártunk a CE Hotel Plaza-ban, jövőre reméljük megismételhetjük. Nem találtunk kifogásolhatót. Tiszta, klimatizált szoba, kedves személyzet, reggeli, ebéd , vacsora nagyon bő választékkal. Köszönjük! :-)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
A szálloda óriási csalódás volt számunkra, még 3 csillagot sem adnék, nemhogy 4 csillagot. Parkolás nem megoldott. Porta szolgálat nem tájékozott. Szoba megtalálása egy labirintus játékkal egyenlő, két külön lift egymástól igen távol, csomagokkal nem vicces. Folyosó, lift,szoba koszos, kopott. Fürdőszobában nincsen szárító.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Sajnos egy 4 csillagos szállodához képest csalódás volt számunkra. A hotel előteréhez képest a többi helyiség elhanyagolt (pl. a szobában néhány helyen lejött a vakolat a falról, nem volt égő a lámpában, felületes volt a takarítás). Volt hogy egy fél tojás héját találtuk meg a reggeliben. Ami viszont pozitív, hogy a medence tágas és nagyon kellemes a vízhőmérséklete.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Sajnos nekünk összességében csalódás volt a Hotel. Megérkezésünkkor sem az épület előtt, sem a mélygarázsban nem volt hely. Alig tudtunk megállni, hogy kipakoljuk a csomagokat és bejelentkezzünk. Később az autóval egy távolabbi helyre tudtunk parkolni. Az épület egy labirintus, a földszintről a másodikra két külön lifttel lehet feljutni.

Értékelt: 2017. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda családunk számára megfelelő, kisgyermekeseknek csak ajánlani tudjuk! Remek játszóháza van, sok-sok játékkal, ugrálóvárral. A szálloda alagsorában található medencék kényelmes méretűek, tiszták. Tavaly óta kialakítottak egy kis gyerekpancsolót is, kellemes meleg vízzel. Tavaly óta megoldották az állandóan vizesedő fal esztétikáját is ízléses, kellemes hangulatot adó dekorációval.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt. A személyzet nagyon kedves volt, főként a gyerekekkel és számos programot kínáltak számukra. A wellnes is nagyon jó volt, folyamatosan működtek az élményelemek. A sodrófolyó a gyerekek kedvence lett. Mindenki menjen el aki teheti, nekünk tökéletes volt az ott töltött hétvége hála Istennek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszorra jártunk itt, alapvetően szimpatikus helynek tartjuk a Plaza Hotelt. A wellness részleg modern és sokféle szolgáltatást kínál, az étteremben felszolgált ételek egytől-egyig finomak és változatosak! Két dolog volt csak, ami kicsit megzavarta a pihenésünket: hiányoltuk az ablakokról a szúnyoghálót, így első este sok muslinca és egy nagyobb pók is betévedt hozzánk,második reggel pedig nagyon korán porszívóztak a szobánk előtti folyosón, ez zavaró volt.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olvasva a sok pozitív véleményt nem értem, hogy lenne még egy ilyen nevű szálloda? Három éjszakát töltöttem itt április végén, de semmi jóra nem emlékszem. A lobbyban szakadt bőrfotelek, a folyosókon lyukas és koszos padlószőnyeg, szakadt törülközők és kirojtosodott fürdőköpenyek, a szobák megközelítése valóban kaotikus - hosszú gyaloglás, két lift!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
tetszett minden ,csak a víz hőmérséklete lehetett volna melegebb ,az unokánk odavolt a játszóházért .étel reggel,délben,este nagyon finom volt, sajnáltuk, hogy haza kellett jönnünk. Bizonyára még lehetőségünk lesz rá visszatérni, köszönjük, Varga Zoltánné

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 7.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.345 - 19.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Húsvét (min. 3 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

SiófokX