CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
A szálloda kényelmes,az ételek finomak voltak,személyzet nagyon kedves,segítőkész volt.Negatív dolog volt,hogy a víz hőfoka lehetett volna egy kicsit melegebb,de ettől függetlenül mi jól éreztük magunkat a szállodában.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
5 éves gyermekem nagyon jól érezte magát, mivel elég nagy játszóház áll a gyermekek rendelkezésére. A franciaágy minősíthetetlenül kényelmetlen volt. A matrac nem az ágyba való volt. Második éjszaka a gyermek aludt az franciaágyban, mi az ő kihúzhatós kanapéján. Étel finom volt, jól éreztük magunkat.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a CE Plaza Hotelben. Már a recepción nagyon kedves hölgyek fogadtak, akiktől minden információt megkaptunk, amire szükségünk volt. Az éttermi személyzet is fantasztikusan végezte a kiszolgálást, valamint az ételek is nagyon ízletesek voltak. Sajnos a második éjszakát már nem tudtuk a hotelban tölteni betegség miatt, de abban biztos vagyok, hogy még vissza fogunk térni.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Második alkalommal jártunk a CE Plázában Siófokon.Első alkalommal kettesben,szuper volt minden,nagyon jól éreztük magunkat.Nagyon családias,gyermekbarát szálloda,ezért is mentünk vissza a gyerekekkel.Ismét nem csalódtunk.Élvezték a medencét,a szobát,az ételeket,kisfiunk pedig nagyon jól érezte magát a játszóházban.Még biztos visszamegyünk.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
3 évvel ezelőtt jártunk itt először, nekünk màr akkor is nagyon tetszett. A személyzet kedves, intelligens, az ételek nem különlegesek, de finomak és bőségesek, minden igényt kielégítőek. A szoba kimondottan tiszta és tágas. Nekem a hotel labirintus-jellege is tetszik, megvan a maga hangulata.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 20.
Sajnos nem állt eddig módunkban ehhez hasonló szolgáltatás igénybevétele, így szerettük volna ha ottlétünk tökéletesre sikerül. Nem kellett csaódnunk, nagyon jól éreztük magunkat!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 16.
Remekül éreztük magunkat bár csak 2 éjszakát voltunk de még tuti megyünk.a 4 éves kisfiunk is oda volt teljesen.csendes, pihentető, emlékezetes hétvége marad.koszonjuk szepen. :)

Mobilról küldte. | 2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Modern környezet,minden igényt kielégítö szolgàltatások:bàr ,wellnes,fitness,jàtszòhàz.Kènyelmes,tàgas szoba,az ételek finomak,bàr a reggeli kissé egyhangú.Összességében mindennel meg voltunk elégedve,szívesen ajànlom mindenkinek!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Kiváló szálloda, kedves, udvarias, segítőkész személyzettel, tökéletes tisztasággal. A wellness részleg kitűnő volt, a teltház ellenére is tudtunk úgy fürödni, hogy szinte egyedül voltunk a medencében. A szaunázás, pezsgőfürdőzés, élménymedence remek volt! A szilveszteri programot nagyon élveztük. A vacsora bőséges húsválasztékot sorakoztatott fel.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Nagyon jó érzés volt szülőként látni,hogy mennyire színvonalas programokkal kényeztetik a kislányunkat ill,hogy felszabadultan játszhatott a szálloda igényes játszóházában! Minden kisgyermekes családnak nyugodt szívvel merem ajánlani a szállodát! A Wellness is tökéletesen gyermek barát! Remek választás volt,és amint a szabadidőnk engedi,vissza is fogunk menni!

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX