CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Marciusi nonapi hetvegen voltunk a szalloda vendegei. Mivel eleg sokat utazunk,utazasaink soran igyekszunk jol erezni magunkat. Csodat nem varunk,aprosagokkal nem foglalkozunk pl. piszkos a fal a folyoson. Es? Mert otthon nem? Kiemelnem,hogy igazan jol foztek. Mindenbol volt boven,azt hiszem mindenki talalhatott megfelelo etelt. Mi a 2.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Az ágy kicsit kényelmetlen volt.(akadálymentesitett szobában voltunk.Az Kicsit furcsa volt,hogy elvitték a tányért,amikor még ott ültem az asztalnál.De az étel nagyon bőséges volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a párommal a héten. Földszinti szobát kaptunk. Ahogy bementünk a szobába éreztük hogy nagyon meleg van és levegő sincs. Kinyitottuk az ajtót amig a szobában voltunk és meg is oldódott a probléma ideiglenesen. Következett az éjszaka. . . Ugyan úgy nagyon meleg nyomott levegő volt amiben képtelenség volt pihenni. .

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
NAgyon örülünk hogy ezt a hotelt választottuk Ár érték arányban is megfelelő volt.BAráti társasággal voltunk.Csak hiányoltuk az élőzenét hogy nincs hétköznap.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon gyönyörű hely! 3nap 2 éjszakát töltöttünk a szallodában egy külső lakosztályban! A kajával nagyon megvagyok elégedve! Minden volt! Csak sajnos az üdítő az kicsit drágább volt a kelleténél, ez egy hatalmas plusz pont hogy reggelinél az üdítő a tea és a kávé is önkiszolgálóból müködött! Ágyak nagyon kényelmesek, a wellnesz részleg melegvizű és tökéletes .

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elkövettem egy hibát,nem olvastam véleményt előzetesen a hotelről,pedig szoktam,de annyira olcsó volt,meg teljes panzió és 4*,hogy nem gondoltam rosszra. . . Többször voltam már 4*-os hotelben,de ez messze van tőle,talán 2*-t ha megér. Először az ágynemű hibáival szembesültünk: párna huzat szakadt,foltos,az ágy matracai kifeküdtek,cserére szorul.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes volt minden, tisztaság, udvariasság kiváló. Egyetlen probléma, hogy a nagycsaládosok számára nehezen volt megoldható az étkezés, mivel nem tudtak asztalt biztosítani. Ez elég kellemetlenül érintett. Megoldás lehetett volna, ha egyszerűen kiteszik a 8 személyes asztalokra a foglalt táblát, ill.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017 december 29-től 2018 január 1-ig 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. (5 felnőtt) Azt tapasztaltuk, hogy a szálloda erősen gyermek barát, ami a családosok számára nagyon kedvező, de így a gyerek nélkül érkező felnőttek háttérbe lettek szorítva. Gondolok itt arra, hogy a meghívott két művészt csak az ajtóban állva lehetett meghallgatni, mivel a terembe bemenni sem lehetett,szabad ülőhelyről nem is beszélve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megmondom őszintén, kicsit tartottam a helytől. Az értékelések alapján rosszabbra számítottam, de a várakozásom mindent felülírt! Gyönyörű a szálloda kívül-belül, a személyzet segítőkész, az ételek változatosak, és szuperfinomak, a wellnes első oszályú, a programok emelték az ünnep fényét! ! ! ! Nem először ünnepeljük a Karácsonyt szállodában, de most először értékelek, mert megérdemlik!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 4 látogató hasznosnak vélte
Végre egy olyan hotel, akitől azt kaptam, amit vártam. Kedves személyzet, ízletes ételek, szép környezet.
Apróság, de a köntös, amit kaptam 3 helyen szakadt volt. Kicserélték, de az is szaladt volt és 3x akkora mint én.
Reggeliztetésnél vadászni kellett az ülőhelyet. Nekem kellett át pakolnom az előttünk étkezők maradványait.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX