CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Mucika TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztünk magunkat :) Felejthetetlen 4 napot töltöttünk ott. Először kicsit félve indultam el, mert rengeteg negatív kommentet olvastam itt minden féléről. Hála istennek pozitívan csalódtam. Ilyen jó wifi kapcsolatom még nem volt egyetlen egy szállodában sem- pedig jártam már jópárban. Étel nagyon bőséges. Minden fajta, finom étellel.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
A Hotel wellness szolgáltatásai mint tartalmilag és mennyiségileg nagyon jó. Viszont fejlesztési lehetőséget látunk a szobákhoz tartozó ital rendelések módszerében, hogy a végelszámolásnál a kaotikus helyzeteket el lehessen kerülni. Ez kellemetlen mint vendég és valószínűsítjük hogy a személyzet részéről is. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
SZOBÁK: Kényelmetlen, kopott matrac, nincs szekrény. Étterem: SZemélyzet kapkod, ügyetlen : szinte mindig leesik-eltörik vmi. A Vendéget leöntik teával- konkrét, családunkkal megtörtént eset, de mással is megesett- még elnézést sem kért. Az ételek minősége , választéka messze nem négy csillagos. Egyik este kisebb botrány kerekedett az elfogyott , és nem pótolt étel miatt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Aki csak pihenni szeretne,annak megfelelő ez a szálloda. Nekünk az ággyal gyűlt meg a bajunk. Túl magas volt a matrac, puha és a közepén besüllyedt. A rosszul alvástól eltekintve mindennel meg voltunk elégedve! Gyerekes családoknak igazi kis paradicsom volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22.
4 eves kisgyerek es 10 hos baba sem unatkozott. Ki sem mentunk az epuletbol a 3 nap alatt. Szuper a jatszohaz, visszavagyodik a gyerek. Abszolut kisgyerekekre vannak berendezkedve. Az etelek finomak nagyon, ami kompenzalja, hogy nem olyan szeles az etelvalasztek, mint mas 4 *nal. Meg visszaterunk, mert ezt nehez felulmulni.

Értékelt: 2017. szeptember 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Elindultunk egy kis pihenőre nagy családdal, de sajnos nem a megfelelő hotelt választottuk ehhez. Érkezés, recepció, parkolás:
Első meglepetés a szálloda előtti parkolóban nincs hely, az érkezőknek nincs kijelölt hely, hogy legyen honnan bepakolni a csomagokat, két lehetőséget ajánlottak a mélygarázsból vagy a hoteltől x m-re valami parkolóban, az autókkal 4 napig parkolni szintén ugyanígy (mélygarázs: 1500 Ft/autó/éjszaka?

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok éve vagyok vendége legtöbbször szeptember elején, akciós utószezonban a CE Pláza Hotelnek. Kérésemre, legtöbbször ugyanazt az 1 ágyas szobát kapom. Gyönyörűen megújult a Wellnes részleg is. A személyzetre el lehet mondani, hogy kedves, udvarias, figyelmes. A koszt sokat javult az előző évekhez képest.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Jól éreztük magunkat a CE plázában Siófokon, kellemes nyári kikapcsolódás volt. Másoknak is tiszta szívből ajánlom bár azoknak kevésbé, akik nem érzik jól magukat a hidegebb vizű medencében. Szerencsére a szobával meg voltunk elégedve hiszen ízléses berendezés fogadott és kényelmes ágyak. Az alkalmazottak kedvesek voltak bátran lehetett tőlük segítséget/információt kérni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.

Évek óta járok a CE Plaza Hotelbe nyaralni, a tavalyi évben nem oda mentünk, és sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy a színvonal eléggé megváltozott. A recepciósok kedvesek és segítőkészek voltak, a játszóháznál a bárnál is a felszolgáló hölgy, kedves és mosolygós volt, ezt viszont nem lehet elmondani az étteremben lévő személyzetre.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Életünk legjobb nyaralása volt!Mindennel meg voltunk elégedve.Az ételek változatossak voltak a wellnesst imádtuk!
A kislányunk a játszóházat nagyon szerette.Maximálisan jól éreztük magunkat!

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 7.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.345 - 19.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Húsvét (min. 3 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

SiófokX