CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
A szállodai szoba kényelmes és tiszta volt, bár a szállodára némi felújítás már ráférne, mind az erkélyek, mind a folyosók, és külső kerthelyiséget tekintve. A wellnes részleggel megvoltunk elégedve, tisztaság volt, bár a bekészített köntösök, hagytak kívánni valót maguk után, 4 köntösből egy sem volt kifogástalan állapotban.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kellemesnek ígérkező pihenés, a meglepetések után, átcsapott egy erősen kritikus szálloda tesztbe! A kedves recepciós fogadtatás után a szoba elfoglalása következett. Kaotikus, labirintusra emlékeztető folyosókon könnyű eltévedni, de végül sikerült megtalálni a viszonylag tiszta, rendezett a szobát.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
SzVuki által leírt értékeléssel 100 %-ban egyetértek! A szálloda által nyújtott szolgáltatások tényleg nem érik el egy 4*-os hotel minőségét! ! ! Az ágy matraca annyira kifeküdt és puha volt, hogy az első reggelre garantáltan előjött a hátfájás! , arról pedig már nem ejtek sok szót, mennyire nyikorgott minden mozdulatnál.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 11.
Azzal szeretném kezdeni, hogy egyáltalán nem tartozunk azok közé a párok közé, akik minden kis semmiségbe belekötnek, DE úgy gondolom, amit mi itt tapasztaltunk, bőven nem éri el egy 4*-os szálloda színvonalát. Születésnapom alkalmából választottuk a CE Plaza Hotelt. Mivel Székesfehérváron lakunk és nem szerettünk volna órákat utazni egy pár napos wellness miatt, ezért választottuk Siófokot.

Értékelt: 2017. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodai szoba kényelmes és tiszta volt. A wellnes részleg részleggel is megvoltunk elégedve. Ami egy kicsit zavart, hogy a bekészített köntösöket már le kellene cserélni, mert rojtosak szakadtak voltak. A kondicionáló terem is hagy némi kívánni valót maga után, mert a biciklik és az elliptikus tréner kezelő panelja sem működik, így erősségi fokozatot sem lehetett állítani.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Minden nagyon, szép és jó volt. Csak egy észrevételem lenne, még pedig az, hogy
a szállodában ha lehetséges volna az idősebb pihenni vágyó házaspárokat és a
kisgyerekes családokat el kellene kicsit különíteni.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Örülök, hogy felújításon esett át a Hotel! Már ráfért, mert nem volt pl kisgyerek medence! A nagymedencében viszont ahol kezdődik a lépcső (szembe), ott lehetne egy kijelölés, akkor nem ütnénk be a lábunkat és a térdünket a víz alatt a lépcső sarkába. . és nem lenne káromkodás. . ezt tapasztaltam is, és hallottam is. . Ár-értékben meg vagyunk elégedve!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet nagyon kedves volt, de a többivel nem voltunk megelégedve. A hotel szép, de kész labirintus, alig találtuk meg a szobánkat. A folyosón hideg volt, fáztunk. Azt mondták fürdőköpenyt biztosítanak, nem vittünk, de a gyerekeknek nem volt, ami meg volt, mindegyik el volt szakadva valahol. A folyosón volt hogy lámpával kellett világítani, mert nem múködött a világítás.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 2.
Igazán gyerekbarát szálloda ,nagyon jó és tágas a játszószoba-ugrálóvár. A gyerekekkel nagyon kedves mentor foglalkozik, érdekes programokkal.Esténként a bárban élő zene,az ételek nagyon finomak és bőségesek.A szálloda személyzete nagyon barátságos, segítőkész. Mi biztosan visszatérünk ide!

molzsu56 TOP szállásértékelő
molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Voltunk már egy pár helyen jól is éreztük magunkat de ez a hely mindegyiket felül múlta Személyzet figyelmes kedves az ételek kiválóak a masszás a fürdő is nagyon jó volt és a tisztaság A fürdőszobánkban ragyogott a kád a csap a wc mintha minden vadi új lett volna. Az ágyunkban a matrac a kényelmesnél is kényelmesebb volt.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX