CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Családdal voltunk ott. Ami a legelején negatívum volt, hogy alig találtunk parkolóhelyet az autónak. Egy órát rohangáltam mire nagy nehezen felszabadult egy hely. A recepciósok kedvesek voltak, bár minden infót Nekünk kellett kihúzni Belőlük. A bárban a felszolgálók kedvetlenek, illetve szerintem a szakmájukhoz abszolute nem értők voltak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Marciusi nonapi hetvegen voltunk a szalloda vendegei. Mivel eleg sokat utazunk,utazasaink soran igyekszunk jol erezni magunkat. Csodat nem varunk,aprosagokkal nem foglalkozunk pl. piszkos a fal a folyoson. Es? Mert otthon nem? Kiemelnem,hogy igazan jol foztek. Mindenbol volt boven,azt hiszem mindenki talalhatott megfelelo etelt. Mi a 2.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Az ágy kicsit kényelmetlen volt.(akadálymentesitett szobában voltunk.Az Kicsit furcsa volt,hogy elvitték a tányért,amikor még ott ültem az asztalnál.De az étel nagyon bőséges volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a párommal a héten. Földszinti szobát kaptunk. Ahogy bementünk a szobába éreztük hogy nagyon meleg van és levegő sincs. Kinyitottuk az ajtót amig a szobában voltunk és meg is oldódott a probléma ideiglenesen. Következett az éjszaka. . . Ugyan úgy nagyon meleg nyomott levegő volt amiben képtelenség volt pihenni. .

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
NAgyon örülünk hogy ezt a hotelt választottuk Ár érték arányban is megfelelő volt.BAráti társasággal voltunk.Csak hiányoltuk az élőzenét hogy nincs hétköznap.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon gyönyörű hely! 3nap 2 éjszakát töltöttünk a szallodában egy külső lakosztályban! A kajával nagyon megvagyok elégedve! Minden volt! Csak sajnos az üdítő az kicsit drágább volt a kelleténél, ez egy hatalmas plusz pont hogy reggelinél az üdítő a tea és a kávé is önkiszolgálóból müködött! Ágyak nagyon kényelmesek, a wellnesz részleg melegvizű és tökéletes .

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elkövettem egy hibát,nem olvastam véleményt előzetesen a hotelről,pedig szoktam,de annyira olcsó volt,meg teljes panzió és 4*,hogy nem gondoltam rosszra. . . Többször voltam már 4*-os hotelben,de ez messze van tőle,talán 2*-t ha megér. Először az ágynemű hibáival szembesültünk: párna huzat szakadt,foltos,az ágy matracai kifeküdtek,cserére szorul.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tökéletes volt minden, tisztaság, udvariasság kiváló. Egyetlen probléma, hogy a nagycsaládosok számára nehezen volt megoldható az étkezés, mivel nem tudtak asztalt biztosítani. Ez elég kellemetlenül érintett. Megoldás lehetett volna, ha egyszerűen kiteszik a 8 személyes asztalokra a foglalt táblát, ill.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017 december 29-től 2018 január 1-ig 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. (5 felnőtt) Azt tapasztaltuk, hogy a szálloda erősen gyermek barát, ami a családosok számára nagyon kedvező, de így a gyerek nélkül érkező felnőttek háttérbe lettek szorítva. Gondolok itt arra, hogy a meghívott két művészt csak az ajtóban állva lehetett meghallgatni, mivel a terembe bemenni sem lehetett,szabad ülőhelyről nem is beszélve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megmondom őszintén, kicsit tartottam a helytől. Az értékelések alapján rosszabbra számítottam, de a várakozásom mindent felülírt! Gyönyörű a szálloda kívül-belül, a személyzet segítőkész, az ételek változatosak, és szuperfinomak, a wellnes első oszályú, a programok emelték az ünnep fényét! ! ! ! Nem először ünnepeljük a Karácsonyt szállodában, de most először értékelek, mert megérdemlik!

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 7.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.345 - 19.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Húsvét (min. 3 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

SiófokX