CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Aki csak pihenni szeretne,annak megfelelő ez a szálloda. Nekünk az ággyal gyűlt meg a bajunk. Túl magas volt a matrac, puha és a közepén besüllyedt. A rosszul alvástól eltekintve mindennel meg voltunk elégedve! Gyerekes családoknak igazi kis paradicsom volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22.
4 eves kisgyerek es 10 hos baba sem unatkozott. Ki sem mentunk az epuletbol a 3 nap alatt. Szuper a jatszohaz, visszavagyodik a gyerek. Abszolut kisgyerekekre vannak berendezkedve. Az etelek finomak nagyon, ami kompenzalja, hogy nem olyan szeles az etelvalasztek, mint mas 4 *nal. Meg visszaterunk, mert ezt nehez felulmulni.

Értékelt: 2017. szeptember 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Elindultunk egy kis pihenőre nagy családdal, de sajnos nem a megfelelő hotelt választottuk ehhez. Érkezés, recepció, parkolás:
Első meglepetés a szálloda előtti parkolóban nincs hely, az érkezőknek nincs kijelölt hely, hogy legyen honnan bepakolni a csomagokat, két lehetőséget ajánlottak a mélygarázsból vagy a hoteltől x m-re valami parkolóban, az autókkal 4 napig parkolni szintén ugyanígy (mélygarázs: 1500 Ft/autó/éjszaka?

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok éve vagyok vendége legtöbbször szeptember elején, akciós utószezonban a CE Pláza Hotelnek. Kérésemre, legtöbbször ugyanazt az 1 ágyas szobát kapom. Gyönyörűen megújult a Wellnes részleg is. A személyzetre el lehet mondani, hogy kedves, udvarias, figyelmes. A koszt sokat javult az előző évekhez képest.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Jól éreztük magunkat a CE plázában Siófokon, kellemes nyári kikapcsolódás volt. Másoknak is tiszta szívből ajánlom bár azoknak kevésbé, akik nem érzik jól magukat a hidegebb vizű medencében. Szerencsére a szobával meg voltunk elégedve hiszen ízléses berendezés fogadott és kényelmes ágyak. Az alkalmazottak kedvesek voltak bátran lehetett tőlük segítséget/információt kérni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.

Évek óta járok a CE Plaza Hotelbe nyaralni, a tavalyi évben nem oda mentünk, és sajnos azt kellett tapasztalnom, hogy a színvonal eléggé megváltozott. A recepciósok kedvesek és segítőkészek voltak, a játszóháznál a bárnál is a felszolgáló hölgy, kedves és mosolygós volt, ezt viszont nem lehet elmondani az étteremben lévő személyzetre.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Életünk legjobb nyaralása volt!Mindennel meg voltunk elégedve.Az ételek változatossak voltak a wellnesst imádtuk!
A kislányunk a játszóházat nagyon szerette.Maximálisan jól éreztük magunkat!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Messze elmaradt 4*-tól. Most voltunk,kertkapcsolatos szobát kaptunk laminalt padlozattal. A laminalt szegő leesve és a szekrény alá bedobva. Takarítva csak a látható helyeken ameddig a felmosó beér. Az ágyalja pokhalos 1 cm por. A falak koszosak és tenyérnyi foltban a festék leesve. A fürdőszobában a wctető a leggagyibb kopott és el volt repedve.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Május végén jártunk a CE Hotel Plaza-ban, jövőre reméljük megismételhetjük. Nem találtunk kifogásolhatót. Tiszta, klimatizált szoba, kedves személyzet, reggeli, ebéd , vacsora nagyon bő választékkal. Köszönjük! :-)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
A szálloda óriási csalódás volt számunkra, még 3 csillagot sem adnék, nemhogy 4 csillagot. Parkolás nem megoldott. Porta szolgálat nem tájékozott. Szoba megtalálása egy labirintus játékkal egyenlő, két külön lift egymástól igen távol, csomagokkal nem vicces. Folyosó, lift,szoba koszos, kopott. Fürdőszobában nincsen szárító.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX