CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

11. helyezett a 220 siófoki szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Szakadt köntös,rossz ízű étel,ital . A matrac ,rossz . . kényelmetlen ,lomtalanításra való. A vacsora és a szoba ,teljesen tönkre tette az ott tartózkodásunkat,fájdalommal és fáradtan ébredtünk. A fejünk lejjebb volt mint a lábunk
1109 szoba. . töltsenek el ott egy éjszakát ebben a szobában és tudni fogják ,de szerintem Önök ezt jól tudják.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Áprilisban pihentünk itt 3 napot, egy 1 és egy 5 éves gyerkőccel. Kezdem azzal, ami számomra negatív tapasztalat volt. A padló (nem szőnyeges) és egyéb helyek "tisztasága" miatt a kisebb gyermekemmel -aki még csak kúszott/mászott- sajnos elég kényelmetlen volt a szobában tartózkodás. Egyébként a szálloda többi része tiszta volt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
A szobában voltak hibák. Kábeltévé hiányos volt. Több volt a külföldi mint a magyar adó, és ami bejött az is 15 mp csúszással volt a hang és a kép között. Távirányítóban ki volt fogyva az elem, alig érzékelte a tv. Nem volt az ágy mellett konnektor, és mivel csak akkor volt áram amikor bent voltunk a szobában nem tudtunk telefont tölteni ha lementünk enni vagy fürödni.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9.
A szállodába 6 és 11 éves gyerekekkel érkeztem. A fogadás,elhelyezés időben,és kedvesen történt. ÉTKEZÉSEK:bőséges,választékos,és valóban házias ízűek voltak. Pincérek udvariasak. A szolgáltatások nagyon is megfelelőek voltak. Egy dolog nem tetszett:nagyon kopott köntösöket kaptunk. Nekünk ez nem okozott nagy gondot,de lehet egy vendég ez alapján is dönt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
5 éjszakát töltöttünk a CE pláza hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet kedves, segítőkész volt. Szívesen visszamennénk .

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Egyszer már eltöltöttünk itt 2 éjszakás napot amit keveseltünk,ezért is döntötünk a 3 éjszaka mellett. (2015. 01. ) Már az első alkalom óta ajánlom az ismeröseimnek. A wellnes mérete és az étkezés nálam első helyen áll. (teljes ellátás) A tetőtéri jakuzzi is remek. Az étterembe a személyzet nagyon figyelmes, udvarias,mosolygós.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A wellness elég nagy és élménydús. A szoba kényelmes volt, a konyha kiváló. A személyzet is segítőkész, udvarias. Köszönjük a pihenést!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
A hétvégén a párommal szálltunk meg itt, a recepciós hölgy roppant kedves és segítőkész volt mindenben. Üres parkoló hijján a hotel mögötti telken tudtunk parkolni, ami egyébként tökéletesen megfelelt, gondolom majd átalakítják a parkolót is (térkő, parkolóhely felfestés stb). A szűk folyosók kicsit kellemetlenek, de 1-2 óra után kiismerhető az épület, könnyű eltévedni :).

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Gyönyörű szálloda, csillog a tisztaság. A wellness részleg is jó, jól felszerelt, ott leginkább a személyzet és egyes ritka unintelligens vendégek viselkedésével volt baj. Pl az agresszíven viselkedő kamasz-hordára nem szólt rá a kedves úszómester mikor mindenkit összefröcskölve ugráltak a vízbe (ez a szabályzat szerint tilos) de a 4 éves fiamra igen egy darab vízipisztoly miatt (ez nincs a szabályzatban) Innen üzenném, hogy szánalmas dolog nem rászólni az igazi rendbontókra.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Családdal voltunk ott. Ami a legelején negatívum volt, hogy alig találtunk parkolóhelyet az autónak. Egy órát rohangáltam mire nagy nehezen felszabadult egy hely. A recepciósok kedvesek voltak, bár minden infót Nekünk kellett kihúzni Belőlük. A bárban a felszolgálók kedvetlenek, illetve szerintem a szakmájukhoz abszolute nem értők voltak.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX