CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Sajnos egy 4 csillagos szállodához képest csalódás volt számunkra. A hotel előteréhez képest a többi helyiség elhanyagolt (pl. a szobában néhány helyen lejött a vakolat a falról, nem volt égő a lámpában, felületes volt a takarítás). Volt hogy egy fél tojás héját találtuk meg a reggeliben. Ami viszont pozitív, hogy a medence tágas és nagyon kellemes a vízhőmérséklete.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Sajnos nekünk összességében csalódás volt a Hotel. Megérkezésünkkor sem az épület előtt, sem a mélygarázsban nem volt hely. Alig tudtunk megállni, hogy kipakoljuk a csomagokat és bejelentkezzünk. Később az autóval egy távolabbi helyre tudtunk parkolni. Az épület egy labirintus, a földszintről a másodikra két külön lifttel lehet feljutni.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda családunk számára megfelelő, kisgyermekeseknek csak ajánlani tudjuk! Remek játszóháza van, sok-sok játékkal, ugrálóvárral. A szálloda alagsorában található medencék kényelmes méretűek, tiszták. Tavaly óta kialakítottak egy kis gyerekpancsolót is, kellemes meleg vízzel. Tavaly óta megoldották az állandóan vizesedő fal esztétikáját is ízléses, kellemes hangulatot adó dekorációval.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 1.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt. A személyzet nagyon kedves volt, főként a gyerekekkel és számos programot kínáltak számukra. A wellnes is nagyon jó volt, folyamatosan működtek az élményelemek. A sodrófolyó a gyerekek kedvence lett. Mindenki menjen el aki teheti, nekünk tökéletes volt az ott töltött hétvége hála Istennek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Másodszorra jártunk itt, alapvetően szimpatikus helynek tartjuk a Plaza Hotelt. A wellness részleg modern és sokféle szolgáltatást kínál, az étteremben felszolgált ételek egytől-egyig finomak és változatosak! Két dolog volt csak, ami kicsit megzavarta a pihenésünket: hiányoltuk az ablakokról a szúnyoghálót, így első este sok muslinca és egy nagyobb pók is betévedt hozzánk,második reggel pedig nagyon korán porszívóztak a szobánk előtti folyosón, ez zavaró volt.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olvasva a sok pozitív véleményt nem értem, hogy lenne még egy ilyen nevű szálloda? Három éjszakát töltöttem itt április végén, de semmi jóra nem emlékszem. A lobbyban szakadt bőrfotelek, a folyosókon lyukas és koszos padlószőnyeg, szakadt törülközők és kirojtosodott fürdőköpenyek, a szobák megközelítése valóban kaotikus - hosszú gyaloglás, két lift!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
tetszett minden ,csak a víz hőmérséklete lehetett volna melegebb ,az unokánk odavolt a játszóházért .étel reggel,délben,este nagyon finom volt, sajnáltuk, hogy haza kellett jönnünk. Bizonyára még lehetőségünk lesz rá visszatérni, köszönjük, Varga Zoltánné

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
Mi - Anyukámmal meg voltunk elégedve (majdnem) mindennel! A személyzet kedves, aranyos, segítőkész. Az ételek kitűnőek és változatosak voltak! A szobával (beleértbe a törölközőket és köpenyeket is), és az egész Hotel tisztaságával elégedettek voltunk! Egyetlen kifogás: az egyik medencébe a ki- és bejutás egy kicsit nehézkes még a fiatalabbaknak is (oda szerintem létrát, vagy egy plusz lépcsőt kellene a korlát mellé építeni, szerelni!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel teljesen rendben volt, reggeli, ebéd, vacsora remek és változatos. A matracunk nem volt a legkényelmesebb, a wellness nem túl nagy, a játszóház szuper. Remek pár napot töltöttünk el itt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A szálloda nagyon tetszett, szimpatikus volt első látásra is. Kellemes kikapcsolódás volt a párommal. A fogattatás is remek volt a recepciós részéről. Nagyon szép a szálloda, és karban van tartva, mindenhol tisztaság volt. Bárkinek tudnám személyem szerint ajánlani, mi is vissza fogunk térni ide. A wellness részleg, és a kert is nagyon jó, és szimpatikus volt.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX