CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 10. - 6 látogató hasznosnak vélte
Interneten találtunk ezt a szálláshelyet, és a leírás alapján és a fotókat megnézve arra a döntésre jutottunk, hogy ár-érték arányban megéri foglalni náluk egy wellnesst! Külső lakosztályt kaptunk, ami önmagában szép volt, csak az ablaki ami a főépülettel szembe nézett, teljes beláthatóságot nyújtott a fürdőszobába és az előtérbe is (csak az nem nézhette végig egy fürdőszobai bent tartózkodást, aki nem volt rá kíváncsi!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kellemes 2-napot töltöttünk a szállodában. A szoba átlagosnak mondható, a tisztaság elfogadható. A bekészített törölközök szakadtak voltak ,ez nagyon kiábrándító ,erre azért sokkal jobban kellene figyelni! ! ! A köntös meg egyenesen a szálloda szégyene ,tiszta szakadtak ! Kérésünkre ugyan kicserélték és kaptunk helyette egy sokkal szakadtabbat ,ugyanis közölték velünk ,hogy mind ilyen!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
A hotel elég jól megközelíthető,de a parkolás borzalmas,drága nehéz és zsúfolt. Az ételek fantasztikusak,bőségesek és pótolják őket. A személyzet kedves,a szobák tiszták de lehetne több csatorna a tv-n. A wellness részleg szép,tiszta és nekem egy kicsit zavaró hogy csak felválva mennek az elemek. A víz egy kicsit lehetne melegebb.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Kellemes két éjszakát töltöttünk el a hotelban. A pincérek a wellness részlegen lévő kollégák kedvesek voltak. A szobában az ágy részünkre kényelmes volt. Sajnos a mélygarázs rész valóban kicsi és alig volt szabad hely, sokan az utcán voltak kénytelenek megállni vagy a közelben lévő áruház parkolójában. Ettől eltekintve árban is tökéletes és kellemes kikapcsolódást nyújtott.

Értékelt: 2017. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben jártam ott Családommal. A személyzet a recepción kedves volt. Parkolóhelyet nem találtunk a gépkocsinknak, a teremgarázsban sem volt hely, sem az utcán. A bárban a felszolgáló segítőkész volt, de az italokhoz nem értett, valószínű kezdő volt. A szoba átlagos tisztaságú volt. Az ágy kellemes, nem kifeküdt. A szobában megfelelő hőmérséklet volt.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nagyon kellemes hely, már többször jártunk itt és biztos, hogy még igénybe fogjuk venni a szolgáltatáasikat. Minden nagyon tetszett és most még a sztárvendégek kitűnő szórakoztatását is élvezhettük. Köszönjük!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
A személyzet kedves volt, az ételek finomak. A szoba tiszta volt, de a matrac kényelmetlen. A medence vize hideg volt, de miután többen panaszkodtak orvosolták ezt. Az étteremben hűvös volt

Mucika TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztünk magunkat :) Felejthetetlen 4 napot töltöttünk ott. Először kicsit félve indultam el, mert rengeteg negatív kommentet olvastam itt minden féléről. Hála istennek pozitívan csalódtam. Ilyen jó wifi kapcsolatom még nem volt egyetlen egy szállodában sem- pedig jártam már jópárban. Étel nagyon bőséges. Minden fajta, finom étellel.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 27.
A Hotel wellness szolgáltatásai mint tartalmilag és mennyiségileg nagyon jó. Viszont fejlesztési lehetőséget látunk a szobákhoz tartozó ital rendelések módszerében, hogy a végelszámolásnál a kaotikus helyzeteket el lehessen kerülni. Ez kellemetlen mint vendég és valószínűsítjük hogy a személyzet részéről is. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
SZOBÁK: Kényelmetlen, kopott matrac, nincs szekrény. Étterem: SZemélyzet kapkod, ügyetlen : szinte mindig leesik-eltörik vmi. A Vendéget leöntik teával- konkrét, családunkkal megtörtént eset, de mással is megesett- még elnézést sem kért. Az ételek minősége , választéka messze nem négy csillagos. Egyik este kisebb botrány kerekedett az elfogyott , és nem pótolt étel miatt.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX