CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért néha mókásan, nem oda értünk, ahova akartunk.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban már jártam a szállodában, melynek élményei, emlékei nagyon pozitívak voltak, ezért esett most is Önökre a választásom, és várakozással tekintettem a három napos kikapcsolódás elé. Sajnos azonban jelenleg több olyan tényező is volt, amely elrontotta a tartózkodás élményét, mint például:
- nem mentek a szaunák (csak 2);
- a csomagban foglaltak ellenére nem tudtuk a masszázst igénybe venni, mert nem volt személyzet (?

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
A szálloda szépen és hangulatosan volt feldíszítve a karácsonyi és az újévi ünnepekhez. Tisztaságból kifogástalan, volt a teljes szálloda. Finom, ízletes, változatos reggeli, vacsora! Figyelmes, segítőkész,kedves munkatársakkal találkoztuk. Jók voltak a programok, jól éreztük magunkat.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Az előző értékelések alapján kicsit fenntartásokkal indultunk, de szerintünk teljesen korekt család barát szálloda. Minden tökéletes volt a wellnes rész a kiszolgálás, a szoba tiszta volt a személyzet minden nap meg kérdezte van-e valamire szükségünk. Mindennel meg voltunk elégedve.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Nagyon sok magyar szállodában szálltam meg, jobban oda kellene figyelni a wellness részlegre,(pl:tisztaság is) hiszen télen ezért is jönnek az emberek , hogy pihenjenek. . . . stb, A Finn szauna tökéletes volt- Végre egy szállodában rendesen működött-, (egész nap). . . a TV csatornákkal kapcsolatban . . egy kicsit bővíteni kellene -magyar csatornákból kellene több!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az aula nagyon szép, az étteremben a választék kifogástalan.

Az ágybetétek már cserére szorulnának. az ágyhuzatok szintén.

A fürdőköpenyek állapota is kifogásolható

Voltunk már sokkal jobb négy csillagos szállodában.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk a CE Plaza Hotelben egy 5 éves kisfiúval. Összességében nem volt rossz a két nap annak ellenére, hogy előtte sok negatív kritikát olvastunk, amiket aztán meg is találtunk. Az ételek finomak voltak, a wellnessben a gyermek nagyon jól érezte magát, a szaunák jók voltak, a játszó szoba is jó. A személyzet is kedves volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A párommal töltöttünk egy éjszakát a hotelben. Nayon tetszett, hogy az érkezés napján már a szoba elfoglalása előtt is igénybe lehetett venni a wellness szolgáltatásokat, valamint az elutazás napján is 5 óráig. A recepciós hölgy stílusa és viselkedése azonban elfogadhatatlan volt. Nem kaptunk semmi féle felvilágosítást az étkezésekről, a programokról, szolgáltatásokról.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 29.
Másodszor jártunk már a szállodában - minden előzetes kívánságunkat teljesítették maximálisan. Az ételek nagyon finomak - bőségesek - mindenki megtalálta a számára megfelelőt. A koktélokat keverő hölgynek minden elismerésem - isteni volt mindegyik :)

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX