CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Négycsillagos wellness teljes ellátással (min. 2 éj)
Négycsillagos wellness teljes ellátással
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Húsvét és tavaszi szünet 15 % kedvezménnyel (1 éjtől)
Húsvét és tavaszi szünet 15 % kedvezménnyel (1 éjtől)
50.830 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, csendes hely. Kiváló ételek, isteni finom sütemények. A személyzet kedves, barátságos. Tiszta, kényelmes szoba.
2023. szeptember 30.barátokkal járt itt
Idén sajnos át kellett jönnöm ide üdülni, mert a Villa Dorottya tavaly óta megdrágult. Sokkal gyönyörűbb volt, mint a tavalyi szállodám, ráadásul reggelire még csokigolyót is ehettem. Ami pedig a legfontosabb, hogy a siófoki strand egészen közel van hozzá, így könnyen lejutottam a partra, és jó sokat úszkálhattam, játszhattam, kivéve az utolsó két napot, hiszen akkor sok eső esett.
Kiváló 2023. szeptember 25.a párjával járt itt
Üdvözlet a CE Plaza Hotel vezetőségének és csapatának! Nyugdíjasként mentünk férjemmel. Nem először. Reményeink szerint továbbra is lessük a Hotel lehetőségeit. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, amit utólag is hálásan köszönünk. Egy észrevételt szeretnék tenni. Tudjuk, hogy sok emberre nagyon nehéz főzni.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szíves észrevételét, melyen igyekszünk javítani, az esetlegesen okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Egyetlen dolog nem tetszett! A wellness részlegen nagyon nehezen használható a jakuzzi! Nagyon nehéz bele és kilépni! Én nagyon vártam és egyáltalán nem mertem bele menni! De,láttam sok embernek problémát okozott kinn és benn is! Valami lépcső lehetne talán a megoldás! Ezen kívül minden rendben volt! Jó egészséget és jó munkát kívánok Önöknek! Tóthné Vera
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét, mely fontos számunkra, elnézést kérünk a kellemetlenségért.
Köszönjük a kedves szavakat. viszont kívánjuk! Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!

2023. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett hogy gyerekbarát, játszóházzal minden korosztálynak van benne valamilyen játék. Étkezésnél is volt külön gyereksarok,kis asztal és székek,evőeszközökkel,bébiétel. A wellness és a szoba is nagy és tiszta. A takarító személyzet is nagyon kedves.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szíves észrevételét, melyen igyekszünk javítani, az esetlegesen okozott kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük. Reméljük, a későbbiekben még Vendégeink között köszönthetjük Önöket és pozitív tapasztalattal távoznak.
Kiváló 2023. szeptember 16.a párjával járt itt
Minden korosztály számára biztositott itt a kényelem és a pihenés. A kicsiknek hatalmas belső játszóhely áll a rendelmezésére a sok játék kipróbálasára és az önfeledt játékra. A wellness csodaszép, minden igényt kielégítő. A tetőteraszon élmény a jakuzzi használati lehetőség és a napozás.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét, mely fontos számunkra. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Kiváló 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Családom szereti a szállodát kutyabarát ez nagyon fontos nekünk. Tisztaság ,rend és a személyzet barátságos és segítőkész mindig van egy barátságos mosolyuk.
Szörnyű 2023. szeptember 4.barátokkal járt itt
Nem tetszett a tisztaság, a személyzet, és a szolgáltatások minősége is csapnivaló volt.
Gaz a teraszon, kéztörlőt kaptunk fürdőlepedő helyett, az ételek minősége és a választék még a 3 csillagot sem érte el. A személyzet fintorgott, és az italkupont kikötötték, mire lehet feljasználni. Szánalmas, színvonaltalan volt az egész.
Kiváló 2023. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
A lányommal voltam itt.Nekünk nagyon tetszett.
Kedvesek a recepciósok.A reggeli és vacsora bőséges és nagyon finom. A wellnes részleg is nagyon szuper.Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Mi nyertük ezt a wellnes hétvégét,de azt hiszem legközelebb is ide jövünk!
CE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - Egyéb
2023. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A felújítás ráférne a helyre, ami azért fura mert néha egy szocreál szállón érzed magad (étkező italautomata függönyei, öltözőben penészes plafon) máskor meg mintha tényleg egy 4+ csillagos szállodában lennél (szobák tágassága és a bútorok minősége). A játszóház fantasztikus tényleg viszont kellene egy állandó animátor.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár